Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
%PM, %20 %660 %2018 %16:%янв

РАБИ СВОГО ТІЛА. Хворіємо через лінивість, легковажність, нерозумність...

795
(0 голосов)

Поки більш-менш дотримуєшся  природного  способу  життя –  здоров`я не дуже турбує і самопочуття  стабільне… А природне – без руху не можливе.

«Рух може замінити за своєю дією будь-які засоби, але всі лікувальні засоби не можуть замінити дію руху» -- стверджував Т.Тассо, мислитель епохи Відродження.

Пройдіться по вулиці і завжди зустрінете людей, які шаркають підошвами по землі, згорбилися, із страждальним, убогим, жалюгідним виглядом, потупленими очима, важко дихають… -- раби свого тіла.

Статті, замітки, рекомендації  про здоров`я, про хвороби всі люблять: як харчуватися, скільки працювати-відпочивати, які вправи і коли робити… І певно, кожен думає: «Почну завтра!».  

А про хвороби, їх ознаки, симптоми… «Ні. В мене ще немає!».  Або про ліки, які з`явилися – найсучасніші, найновітніші, найефективніші – ковтнув і здоровий, а хвороби ( її симптомів),  як і не було (правда, теж не надовго, «на мить»).

 На жаль,  далі зацікавленості,  діло не йде. Точніше, йде тільки в один бік, до хвороби, де не треба зусиль, але можна поскаржитися на долю, пожаліти себе. А рекомендації  щодо фізкультури, дієти, автотренінгу, обливання, ходьби-бігу, уміння розслабитися – то для обраних?

В більшості хвороб винна не природа, не суспільство, а тільки сама людина. І частіше за все хворіє через лінивість, жадібність, нерозумність…  (Леонід Фалько, експерт з народної медицини).

 

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей