Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
%PM, %21 %634 %2018 %16:%фев

Ендорфін -- гормон задоволення

643
(0 голосов)

Психологи стверджують, що людина від природи не схильна напружуватися. А коли не напружуєшся, мало працюєш, організм слабшає, м`язи атрофуються. І коли лінощі переважають активний спосіб життя, зростає вага тіла, людина жиріє, відпускає живіт… Адже розслаблятися легше і приємніше. Але ж і хвороби  не дрімають, то одна, то друга з`являються і що далі боротися з ними все важче і дорожче. Тому, головний стимул – робота, в т.ч. фізична. Щоправда, фізкультура не спасає від інфаркту, але ризик смертельного наслідку зменшується.

Хто живе довго і зберігає інтелект? Ті люди, які багато і напружено працюють (безумовно, не до виснаження, не слід «переборщувати»), раціонально, збалансовано харчуються, уміють відпочивати. Люди, які довго живуть, худорляві, роботящі – їхній труд рівномірний, непоспішний, раціональний.

Життя не обходиться без стресів. Знову ж таки вони прекрасно руйнуються фізкультурою. "Фізкультурою, в першу чергу, треба займатися здоровим і з самого раннього дитинства, а чим старша людина, тим важливіші для неї фізичні вправи", -- стверджував академік М.Амосов.

Чому тварини не вмирають від стресів? Вони позбавляються від них втечею, бійкою… Боятися треба депресії – довгої, виснажливої, коли людина постійно повертається в думках до якогось неприємного, тривожного моменту, безкінечно «пережовує» його.

Не випадково багато говорять нині про ендорфінний ефект – задоволення, яке одержує людина і від тренувань. Кажуть: «Крила виростають від відчуття здоров`я».   ( Леонід Фалько). 

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей