Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить
%AM, %28 %326 %2018 %08:%фев

ПЕРЕСИДЖУ, ПЕРЕТЕРПЛЮ...

734
(0 голосов)

Закололо в боці… «а, пройде». Ще якась недуга скрутила – «пересиджу, перетерплю». І коли вже зовсім невмоготу, тоді в поліклініку. А там, виявляється, вас-то і не чекали – черга, товкотня… То один, то другий без черги рвуться – «та,  я на хвилинку… та,  мені тільки підписати… та,  я вже там був», а той з медсестрою («по- блату») проскакує. А ви чекаєте, проклинаєте  «порядки», вже звіром дивитеся на таких же в черзі. А «воно» болить і не раді, що і прийшли сюди.

Врешті попадаєте на прийом до лікаря. Вас так-сяк послухали-оглянули  (таких же багато, там ціла черга стоїть і всіх треба  прийняти), виписали рецепт, порадили: «зайдіть в оту аптеку»… Вийшли – голодні, знесилені, роздратовані. Після такої «процедури», мабуть, не захочеться знову таке проходити.

Чому так відбувається? Ліньки, байдужість, відсутність критичного ставлення до ситуації, до свого здоров`я, що час від часу дає збої? чи «нещаслива доля»?

Відомо, що без фізичного здоров`я, в основі якого правильне харчування, в міру фізичне навантаження, спорт, здоровий спосіб життя-- немає порядку-ладу ні в сім`ї, ні на роботі.

 Вражає досвід Японії. Коли там нормалізували вживання цукру, жирів, солі, вдалося добитися майже на 75% зниження серцево-судинних захворювань.

 До речі,  багато залежить від водного режиму. Відомо, що народжена дитина складається на 90% з води, а з віком її меншає, залишається близько 50%. Від води ж залежить багато важливих моментів: обмінних, гемодинамічних процесів. Наприклад, відомі випадки, коли при правильному вживанні води вдавалося побороти таку небезпечну хворобу, як гіпертонія – завдяки нормалізації вироблення гормонів, поліпшенню кровообігу, відновленню імунної системи.

Отже, треба робити все, щоб швидше одужати, не затягувати хворобу, не ускладнювати стан свого здоров`я, не ТЕРПІТИ.              (Леонід  Фалько).

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей