Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
%AM, %23 %310 %2017 %09:%июль

МЕТЕОЧУТЛИВІСТЬ, МЕТЕОЗАЛЕЖНІСТЬ -- МЕТЕОНЕВРОЗ

557
(0 голосов)

-- У мене ніколи не було ніякої метеозалежності, а останнім часом не пізнаю себе, може в мені щось зламалося?

--- По-моєму, вони (особливо жінки) просто придумують собі красиву хворобу, аби тільки ділом не займатися... 

Та чи справді існує фізіологічна метеозалежність, а не як психологічний фактор типу самонавіювання? Чи реальні симптоми хвороби, викликані зміною атмосферного тиску, різким підвищенняи чи зниженням навколишньої температури, іншими погодними зрушеннями? 

Спеціалісти вважають, що погода так чи інакше впливає на стан здоров`я. Мало того, таку залежність відчувають 30-40% дорослого населення. Отже, залежність таки дійсно існує. Причому, особливо чутливі до змін погоди люди із зайвою вагою, ендокринними порушеннями, ослаблені після грипу, ангіни, запалення легень, після інфаркту, вагітні жінки... Справжніми "барометрами" є хворі на ревматизм. За своїм відчуттям вони можуть передбачити погоду краще "Гідрометцентру".

Отже, не вірити в метеозалежність -- це просто не визнавати реальну річ. Останнім часом навіть з`явився новий діагноз -- Метеоневроз, яким пояснюють просто фатальну залежність настрою і самопочуття від того, яка погода надворі. І радити метеоневротикам не капризувати -- принаймні некоректно, їм дійсно погано! 

Навіть є різні ступені метеочутливості. При легкій формі проявляється таке собі помірно-субєктивне нездужання. Середній -- дає відчутні об`єктивні зрушення, в т.ч. зміну артеріального тиску, електрокардіограми і т.інше. При важкому ступені спостерігаються головні болі, серцеві, задуха, шум у вухах, роздратованість, безсоння...

Чому так реагує людський організм на зміну погоди? Одні вчені стверджують, що подібні атмосферні явища впливають на активність ферментів, кількість гормонів, вміст тромбоцитів в крові... Інші бачуть причину в тому, що судини не справляються з перепадами атмосферного тиску, порушується звичний обмін речовин... що і веде до погіршення стану здоров`я. 

У здорових людей захисна реакція організму відбувається безболісно, а у хворих запізнюється, уповільнюється і тоді "маємо що маємо". Як боротися з цією хворобою, в яку вірять і не вірять? При нездужанні, пов`язаному з погодою, слід зменшити фізичну активність, напружену розумову роботу, виключити гострі страви і алкоголь, не переїдати. При підвищеній збудливості, безсонні прийняти заспокійливі засоби (валерьяну, наприклад), взяти пів таблетки ацетилсаліцилової кислоти в рот і потримати її до повного розчинення. Вдома створити невеличкий оазис з гарним освітленням, зеленими рослинами, рибками -- спробувати "відгородитися" від несприятливої погоди. 

 

Отзывы

Maximum
+1 # Maximum 28.07.2017 21:21
"ВОПРОС ЧИТАТЕЛЯ. Интересна рекоменлация. Хотя есть вопросы.... А что посоветуете делать людям у которых повышенная кислотность как у меня. допустим? Вот я не переношу никакой кислоты вообще. И что делать? Личить одно, а гробить другое?

РЕКОМЕНДАЦИЯ "АКАДЕМИИ ЗДОРОВЬЯ". Понижает повышенную кислотность желудочного сока: картофель (красного сорта) - сок, яблоки (сладкие), молочная сыворотка (не кислая), грецкий орех, виноград, авокадо, земляника, соевое масло, активированный уголь (на ночь)..."
Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей