Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
%AM, %26 %275 %2017 %08:%июль

ЧХНУВ, СПІТКНУВСЯ, ВПАВ… ОТЯМИВСЯ -- ГІПС

506
(0 голосов)

 А несподівано падаємо ми тоді, коли йдучи задумались про щось, зацікавилися чимось, "вловили гаву", зачепилися за свою ж холошу, ступили на слизьке... та причин безліч. І наслідків теж. Частіше за все ламаються голені, стопи, ребра, руки, шийка стегна… І якщо стегно, то ймовірна інвалідність. З віком небезпека переломів у людини зростає (особливо для жінок, така сумна статистика). Після 50-ти років ризик вже великий, а після 65-70-ти треба особливо бути обережним.

Серйозна причина крихкості, ламкості кісток – недостатнє вживання продуктів багатих кальцієм, а також дефіцит вітаміну Д, який утворюється в організмі під дією сонця. Ще одна причина – малорухливий спосіб життя та зловживання алкоголем і тютюном, особливо в другій половині життя.

Слабкість кісток (остеопороз -- дистрофія кісткової тканини, зменшення кісткових перетинок, їх викривлення, стончення) діагностувати досить складно. Ні аналіз крові, ні рентген картини прояснити не зможуть, а щільність, міцність кісток визначають спеціальним обладнанням в деяких крупних медичних центрах.

Отже, на медицину надійся, а сам не плошай. Відчули тупий біль в спині, в грудному відділі хребта, зміну постави, коли спина стає круглою, немов горбата – це не завжди втомленість, яка швидко проходить, а тривожний сигнал, на який слід зреагувати.

Вимиванню кальцію з кісток можна запобігти, зміцнити їх слабкість, ламкість, якщо  підналягти на продукти багаті кальцієм: молоко (в т.ч. сухе, згущене), сири , бринзу, оріхи, овочі, фрукти, зелень (кріп, петрушку, зелену цибулю…), гриби, чорний чай, кукурудзу, креветки, рибу, яєчну шкаралупу (здобрену лимоном)…

Навіть невелика прогулянка (30-40хв) дасть позитивний результат. Корисною буде гімнастика для спини, мязів живота, ніг…

В народній медицині користувалися різними засобами для пришвидшеного загоювання, зростання кісток. Ось так, наприклад. 

ФІТОТЕРАПІЯ. Відвар листя евкаліпту (1сл на 200мл кип`ятку) -- компрес; відвар гілочок барбарису -- компрес; примочки з плодів шипшини і трави ячменю, а настій плодів шипшини і попити. При переломах обкладали місце враження свіжими і сушеними коренями живокосту (чорнокореня), готували мазь з цього кореня: подрібнений корінь змішували з несолоним смальцем і робили компреси. Добрі наслідки проявляються і при застосуванні мазі за таким рецептом: ялинкову живицю, цибулину, олію і мідний купорос (20г-1шт-50г-15г) розтирали, розтоплювали на слабенькому вогні і обкладали місце перелому. 

МАГНІТОТЕРАПІЯ. Зростання кісток можна прискорити полем постійного кільцевого магніта діаметром близько 50мм. Такі магніти були в старих 1-3 ватних гучномовцях і в приладах для магнітної обробки води типу СО-2, СО-3 (продавали в господарських магазинах). Магніт переміщують над зоною травми по часовій стрілці по 20хв однією і другою стороною. Магнітне поле проникає через гіпс і одяг. Можуть бути і протипоказання: при гіпотонії, хворобах крові, інсульті, пухлинах...

  ГЛИНОТЕРАПІЯ. Аплікації добре висушеною, чистою, прогрітою на сонці глиною, розведеною водою і оцтом (1сл на 0,5л води) до консистенції густої сметани, товщиною в два пальці, на 1,5-2 години швидко знімуть запалення і прискорять заживлення.

Слід памятати, що при слабких кістках перелом можна отримати навіть несподівано сильно чхнувши.

(Леонід Фалько, експерт з народної медицини).

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей