Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
%AM, %29 %397 %2017 %11:%июль

"ФУНТ ПРОФІЛАКТИКИ ДОРОЖЧИЙ НІЖ ПУД ЛІКУВАННЯ"

512
(0 голосов)

Так говорив свого часу видатний фізіолог І.Павлов.

Відомо, що природними біорегуляторами життєвих процесів, здатними мобілізувати захисні сили організму, привести в дію аварійні системи і допомогти справитися із захворюваннями визнані продукти бджільництва. Численні біологічно активні речовини, що містяться в них, перебувають у збалансованому стані, ось чому вони здійснюють різнобічний, сприятливий, регулюючий вплив на організм людини, що особливо важливо в наш час екологічної напруги і високих стресових навантажень.

На жаль, ми відстаємо від інших країн у використанні біологічно активних продуктів бджільництва, хоча правильне їх вживання допомагає позбутися широкого кола гострих і хронічних захворювань, що, до речі, вже опробуваних в сучасних клініках.  Вони є могутнім засобом профілактики, збереження високої працездатності та активного довголіття.

Досить перспективним є використання бджолопродуктів у дієтології. А для запобігання передчасного старіння продукти бджільництва взагалі не мають собі рівних. Навіть сама пасіка є найкращим природним профілакторієм, не кажучи вже про естетичне задоволення від спілкування з бджолами. З давніх-давен люди розуміли, що бджоли взаємопов`язані єдиною ниткою життя з більшістю рослин. Без невтомної запилювальної роботи медоносних бджіл неможливо уявити собі високий урожай наших садків, городів, окремих польових культур. І людство давно усвідомило, що маленька бджілка здатна підтримувати екологічну рівновагу в природі, а продукти бджільництва протистояти порушенню внутрішньої екології людського організму.

Для прикладу пару реальних випадків. У чоловіка заболів і став розпухати великий палець на нозі. Він його і мазями, і компресами -- результату ніякого. А хвороба потім і на руки перекинулася. І тоді вирішив полікуватися живими бджолами. Почав з однієї і щодня добавляв по одній. Пять днів жалив... відпустило, полегшало.  А коли знову з`явилися ознаки хвороби, зробив ще курс, бо вже знав як треба лікуватися.

Інша історія. Молода жінка три роки як одружена. Бажання мати дітей велике,  але вагітність не наступала. В клініці сказали, що причиною безпліддя є гормональний розлад. Призначені медичні ліки нічого не змінили. Випадково від подруги взнала про ефективність бджолиних препаратів і вирішила сама спробувати, почала приймати бджолину обніжку (рослинний пилок)... вагітність наступила через два місяці.

Подібних прикладів можна навести багато. Зовсім не випадково бджолу так високо цінували в древньому Єгипті, Індії, Китаї, Греції. Та і сьогодні, приміром, в Кореї лікують близько 400 хвороб бджолиною отрутою.

Тож, опинившись в садку, на городі, луках, парку і побачивши трудолюбивих бджілок, знайте -- то "летюча" лабораторія і природний лікар. І коли з вами станеться біда, причепиться хвороба, бджілка поділиться з вами цілющими ліками.

 (Леонід Фалько, експерт з народної медицини).

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей