Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
%PM, %05 %544 %2018 %14:%дек

БЕЗ ШТАНІВ -- ЗА ТЕ ЗДОРОВИЙ. Як ходити на сідницях... і для чого

БЕЗ ШТАНІВ – ЗА ТЕ ЗДОРОВИЙ. ЯК ХОДИТИ НА СІДНИЦЯХ… І ДЛЯ ЧОГО

Ну, що ж хворіють і спортсмени-олімпійці, що вже казати про людей далеких від спорту. Разом з тим, багато хто  (дуже багато) не вірять, що рухом,  фізкультурою можна вилікувати, наприклад, остеохондроз, ларингіт, трахеїт … геморой. З десяток вправ вранці (та кожне по 10 разів, як мінімум) неодмінно дадуть результат. В якому темпі? А це вже кожному індивідуально треба визначитися самому.

 Кажуть, на роботі, а по весні і влітку  та восени на городі так нафізкультурися, що ледве в хату влазиш від втоми. Так то ж не фізкультура, там не гімнастика, а одноманітна, виснажлива напруга. Та і не дуже багато зробиш при наявності болячок і тому ж геморої.

Безумовно, геморой треба лікувати і ректальними свічками (з прополісом), і сирою картоплиною і напруженням-розслабленням м`язового кільця прямої кишки (сфінктера), а ще… ходінням на сідницях. Починати з одної хвилини і поступово додавати. Ходити на сідницях можна вперед-назад, або кружляючи по кімнаті, коло за колом, рахуючи кроки (метри) чи якось по іншому, для самоконтролю.

Не треба перевтомлюватися, частіше відпочивати (через 2-3 хв.) чи після 2-3-х проходів – кожен зважає на своє самопочуття. Головне – всі дії щодо лікування геморою слід робити в комплексі, тобто поєднувати терапію ліками і кінезітерапією  (кінез -- означає рух).

 З часом деякі процедури відпадуть, але ходіння на сідницях краще не полишати, воно благотворно впливатиме і на остеохондроз, і на ревматизм, і на простатит, і на простріли в поперек, і на похудіння... взагалі, на остов людського тіла – хребет, від  стану якого, ох як багато залежить в плані здоров`я.

Від ходіння на сідницях, безумовно, протруться штани (і не одні), зате будете без геморою, болях в спині, попереку, плечах і т.п.  (Леонід Фалько, експерт з народної медицини). 

 

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей