Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
%PM, %13 %709 %2019 %18:%фев

Блажен, кто верует"... ("Горе от ума" О.С. Грибоєдова). От тільки в що, кому і чому вірувати -- питання не просте і... не зайве. Інтуїція... має підсвідомий характер, грунтується на здогаді, проникливості...

246
(0 голосов)

 

 Частенько наше „глибокомисліє”, формальні знання, нехай широкі і глибокі, можуть завести  „не в ту степь”, збити з вірного шляху і ми блукаємо там, не бачучи ні межі, ні краю…

Довіряючись всеціло розуму, забуваємо про свої відчуття, ігноруємо сигнали підсвідомості, природного інстинкту, які сторожко стоять на варті нашого благополуччя і здоров’я, які точніше будь-якого „УЗІ” можуть визначити, що захандрило, де пішли збої, на що слід звернути увагу, оглядітися, заспокоїтися, прийняти вірне рішення .

Нині ми бачимо, чуємо, щогодини і безліч разів, заклики, пропозиції, рекомендації, запрошення, „статистику”: „Це вам неодмінно допоможе, скористайтеся негайно, це ваш шанс, новітня методика, „сногсшибательний рецепт” і тд., і тп.

Мабуть, недарма люди говорять: „Горе від розуму!”

Погано, коли доручаємо серйозні справи лише нашому розуму, тверезому глузду всупереч відчуттю, „наитию”, інтуїції. Іноді треба більше вірити, довіряти собі, своєму внутрішньому голосу, поруху своєї чутливої душі. Це стосується і здоров’я.

Будь-яку методику, розпрекрасний рецепт треба приміряти до себе, як одяг, плаття, вбрання, яким би воно не здавалося гарним, зручним, доступним.

Іншому воно підходить -  просто”клас”, а на собі може бути, як на корові сідло. Не треба рабського, сліпого наслідування – все індивідуально, бо кожен з нас неповторна особистість. Адже, ще Гіпократ попереджав: „Не зашкодь!”                         (Леонід Фалько, експерт з народної медицини).

 

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей