Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
%PM, %28 %736 %2017 %19:%авг

БДЖОЛА ДАЄ МОЖЛИВІТЬ ВИЛІКУВАТИ ВСІ НАШІ ХВОРОБИ. ЦЕ КРАЩИЙ МАЛЕНЬКИЙ ДРУГ, ЯКИЙ Є У ЛЮДИНИ. (Д.МАТО)

485
(0 голосов)

Меня ужалила пчела,

Я закричал: "Как ты могла?!"

Пчела в ответ: "А как ты мог

Сорвать любимый мой цветок?

Ведь мне он был ужасно нужен:

Я берегла его на ужин!" (М.Бородицкая).

Найважливішою властивістю бджолиної отрути є її здатність виконувати роль санітара і цілителя. В організмі людини вона руйнує всі види недорозвинених, старих та ушкоджених клітин і водночас відновлює ріст молодих здорових клітин. Лікувальний ефект настає тому, що бджолина отрута діє комплексно. Наприклад, науково доведено, що потрапивши в кровоносну систему природним шляхом, вона викликає гемоліз (руйнування) патологічно змінених еритроцитів, але ніяк не впливає на здорові еритроцити.

Хвороби, які раніше мали протипоказання до лікування ужаленнями бджіл, як показує багатолітня практика нині ефективно лікує апітерапія. Наприклад, цукровий діабет був протипоказаний для лікування бджолами. "Тож коли до мене в лікарню на сеанси бджоловжалення приходили пацієнти з радикулітом, які були хворі ще й на цукровий діабет, вони це приховували, бо знали, що я за їхнє лікування з таким обтяжуючим діагнозом не візьмуся. Але після лікування радикуліту один з пацієнтів зізнався: "У мене цукор нормальний став". Після кількох таких повідомлень ми почали брати хворих з цукровим діабетом на лікування і воно показало дуже добрі результати " -- розповів фізіотерапевт і апітерапевт зі Львова І. Пилипчук.

Ужалення, які впорскують у шкіру хворого бджолину отруту (апітоксин), дуже добре лікують аритмії серця впливаючи на провідну систему серця, на нервову систему, на обмін речовин. Стенокардію, інфаркти також ефективно лікують бджоли, отрута яких впливає на розширення судин та ліпідний обмін. Глобальне питання сьогодні для всього світу -- хвороби хребта. У 14-15 років діти вже мають проблему з міжхребцевими дисками, а коли бджоли жалять в біологічно активні місця, то виникає знеболюючий і протизапальний ефект, поліпшується мікроциркуляція у хворій ділянці, що сприяє швидкій регенерації міжхребцевих дисків, знімається спазм м`язів хребта, повертається його рухливість.

За свідченням того ж І.Пилипчука лікування глаукоми також дає фантастичні результати. Його пацієнтами були чоловік і жінка похилого віку, то у жінки після двох курсів були зафіксовані позитивні результати, у чоловіка  -- після трьох.

Єдина галузь медицини, щодо якої держава наклала заборону для апітерапії -- онкологія. Але відомо чимало випадків, коли онкохворі заводили пасіку, або їхали на пасіку і жили там, приймаючи бджоловжалення. Неофіційна статистика показує, що 50 на 50 такі хворі виліковувалися цілковито.. Але оскільки немає спеціальних досліджень, то невідомо на які клітини, на якій стадії хвороби і як діє бджолина отрута.

Бджолина отрута (апітоксин) -- це густа рідина з гірким і різким смаком і запахом. Механізм дії апітоксину: судинорозширювальна, знеболююча (сильніша наркотичних у 50 разів), протизапальна, імуностимулююча, бактерицидна, радіаційнозахисна, нормалізуюча обмін речовин...

"Все есть яд и все есть лекарство. Одна только доза делает вещество ядом и лекарством". (Т.Парацельс). Чи є проти такого твердження відомого німецького лікаря і вченого заперечення? Практика і багатолітній досвід  свідчить про справедливість цих слів. (Підготував інформацію Леонід Фалько). ("ППЗ").   

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей