Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
%PM, %08 %762 %2017 %20:%сен

ЩО ЇМО, ТИМ І ЛІКУЄМОСЯ!

485
(2 голосов)

 ЩО ЇМО, ТИМ І ЛІКУЄМОСЯ                                                   

                                                 Бадьорий овощ                 

Відомий грецький філософ і математик Піфагор ще дві тисячі п’ятсот років тому помітив у звичайній капусті незвичайні її особливості. Він говорив, що капуста представляє собою овощ, який підтримує бадьорість і спокійний настрій духа. Піфагор виявився провідцем, пізніше вчені дійсно знайшли в капусті багато цікавих і цінних речовин, в т.ч. незвичних. Наприклад, вітамін U, як пізніше встановили, досить ефективний при лікуванні шлунково-кишкового тракту (в т.ч. гастриту і виразок шлунку та 12-палої кишки).

                                                                 Похудіємо

Ця інформація для повних людей. Справа в тому, що в капусті виявили речовину, яка здатна стримувати в організмі процес перетворення вуглеводів в жир. А це, безумовно, перешкоджає надмірності ваги тіла. Але це при вживанні свіжої капусти, бо при тепловій обробці капуста втрачає таку корисну властивість. І ще слід завважити, що капуста малокалорійний продукт, тому незамінима для тих, хто вирішив похудіти.

                                                     Синяки, опіки, болі       

Свіжий капустяний лист зніме головний біль, треба лише прикласти до лоба, зав’язати хустинкою (чи чимось подібним) і з півгодини полежати.

 На вдарене місце (коли і синяк з’явився) лист капусти треба підготувати, зробити насічки (щоб з’явився сік) і змазати сметаною, а тоді вже прикладати.

І хворі суглоби лікують свіжим листям капусти (прив’язують шерстяним платком для „сугрєва”).

Для обпеченого місця найкращими ліками буде потовчена капуста і змішана з свіжим яєчним білком.

                                                           Символ тверезості

Наші люди люблять погуляти і на святкових трапезах нерідко перебирають спиртного. Наступного дня, як правило, головка болить. Народна мудрість наставляє: „З’їси капусти перед „пітієм” – не сп’янієш; з’їси опісля – розгониш хміль”. Ну, а сік квашеної капусти… кому невідомий цей помічний протихмільний засіб!

Не випадково ще у стародавніх греків капуста служила вірним засобом від сп’яніння.

                                                        Вітамінна скарбниця

Наші предки не підозрювали, що капуста – справжня скарбниця вітамінів і мінеральних елементів, але помітили, що вона годиться не тільки для їжі, а й для лікування. Особливо вона корисна в зимово-весняний період. До речі, у квашеній капусті також довго (як і в свіжій) зберігаються вітаміни і інші корисні речовини (протягом 7-8 місяців). А коли вона заквашена (особливо в качанах) та з морквою, яблуками… смакуйте і будьте здорові!        (Леонід Фалько, експерт з народної медицини).

                                                       

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей