Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
%PM, %22 %665 %2017 %17:%окт

ЛЮДИ МАЮТЬ РІЗНУ КРОВ. ХТО МИ ПО КРОВІ?

1156
(0 голосов)

Хто ми по крові?

Більше ста років тому світ дізнався, що люди мають різну кров. Це встановив чеський лікар Я.Янський. Чому, як це сталося, яка причина? 

 Одна з теорій пов’язує наявність різних груп крові з еволюцією людини. Мовляв, протягом сотень тисяч років змінювалися умови життя, змінювалася і людина, пристосовуючись до них.

Найдавнішою вважається 1 група ( „0”- за європейською кваліфікацією), вона була у первісних людей, але у багатьох збереглася і до нині. Представники першої групи були мисливцями, рибалками, сильними і витривалими.

З початком освоєння землеробства, людство перейшло до осідлого способу життя, з’явилося більше рослинної їжі. Кров відреагувала на ці зміни появою 2 групи („А”).

Кліматичні зміни змусили частину людства до кочівництва, міграції. Нові умови призвели до утворення 3 групи („В”).

Четверта група („АВ”), як вважають деякі вчені, виникла в результаті змішування 2 і 3 груп крові. 

Але це не все. Японські вчені твердять, що група крові впливає на здоров’я людини, її характер, уподобання…

Почнемо з першої групи, яку мали найдавніші люди. Для того щоб вполювати дичину, гасаючи цілий день первісним лісом, потрібно було мати відповідний характер – сильний, енергійний, цілеспрямований. Усі ці риси притаманні першогрупникам. Люди з 1 групою крові легко стають лідерами і здатні досягти успіху в будь-якій справі. Вони працьовиті, не нервуються через дрібниці, вміють швидко відновлювати сили, емоційні, відкриті для спілкування – словом, те, що називають „душою товариства”. Вони люблять навчатися, цікавляться усім новим, їх приваблюють пригоди, екстремальні види спорту. До недоліків можна віднести несподіваність, безпечність, жорсткість.

 Оскільки першогрупники „мисливці”, то харчування у них відповідне: м’ясо у значній кількості, а от вегетаріанство у них знижує енергетичний рівень. Високо білкова їжа – це якраз для них.

Представники першої групи крові, як правило, мають міцну імунну та травну систему, уразливими стають при переході на інший тип харчування.

 З поступовим освоєнням землеробства і пов’язаною з цим осідлістю, в харчуванні збільшилася доля рослинної їжі. Відбулися зміни і в організмі людини, він відреагував появою другої групи крові („А”).

Як же характеризують людей з даною групою крові?

Вони великі працелюби, дуже уважні до дрібниць, спокійні і акуратні, тому нерідко досягають успіху там, де інші кинули б справу, не довівши її до кінця. Вони люблять порядок, організовані, добросовісні. Гострий розум, спостережливість та вміння приймати важливі рішення у найважчих ситуаціях легко могли б зробити з „другогрупника” лідера… якби його хоч трішки цікавила кар’єра та амбіції. Для людей з другою групою крові набагато важливіше реалізувати себе, досягти успіху в команді. Вони - прекрасні друзі, які завжди допоможуть, зрозуміють, знайдуть потрібні слова для залагодження кофлікту. Трохи консерватори, але це здоровий косерватизм, і занадто чутливі до несправедливості. Недоліками можна вважати максималізм, упертість, нездатність розслабитися і відпочити, замкненість щодо власного світу.

Другогрупники пішли від осідлих землеробів, тому і їх гастрономічні уподобання – рослинна їжа. Їхній організм не так добре „спалює” білки, а надлишок жирів „осідає” на стегнах і талії. Людям з другою групою крові потрібні овочі, овочі і ще раз овочі та фрукти. М’ясо у невеликій кількості і бажано птицю. Корисні яйця, з напоїв: кава, зелений чай, соки,  червоне вино; з молопродуктів – нежирні сири, кисле молоко.

Люди з другою групою крові непогано адаптуються до нових умов, але досить вразливий шлунково-кишковий тракт, а імунна система здатна давати збої. 

Якщо вірити теорії, що різні групи крові у людей зумовлені еволюційним розвитком, змінами кліматичних умов, необхідністю пристосування до тих чи інших умов існування, то появу третьої групи крові („В”) пов’язують з переходом людини до кочівництва.

Саме необхідність пристосовуватися до постійних змін обставин, змін місця проживання змушували до нестандартного мислення, швидкої орієнтації. Тому однією з характерних рис представників  з третьою групою крові є те, що вони висувають підвищені вимоги, як до оточуючих, так і до себе, намагаються зробити все якнайкраще. У них розвинена уява, а уважність допомагає досягти успіхів в багатьох галузях. Особливо в творчих професіях.

Третьогрупники  - неприховані індивідуалісти, не соромляться емоцій, але при своїй вразливості досить делікатні. Проте, непостійність настроїв інколи переважає над голосом розуму.

Постійні переміщення, зміна місцевостей, кліматичних умов наших далеких предків визначали і певні продукти харчування. Звісно, це було м’ясо, молоко від власного стада і те, що знаходили на новому місці проживання, тобто всього потроху. Однак молоко залишалося провідним продуктом, саме воно допомагало підтримувати високий життєвий тонус. Все ж, харчуватися люди з третьою групою крові можуть практично всім: корисними будуть баранина, крольчатина (колись це була зайчатина), риба, яйця, крупи, овочі, фрукти, трав’яні чаї, соки. Не рекомендують морепродукти, свинину(?), томати, содові напої.

Як правило, представники третьої групи крові мають відмінну імунну систему, здорові нерви, добре пристосовуються до всього нового. Але при порушенні харчового балансу  вразливі до різних вірусів.

Лише 7-8 % населення Землі має четверту групу крові. Хто вони? Які вони?

Слід пам’ятати, що четверта група крові виникла півтори тисячі років тому (всього лише) і досі невідомо чому так сталося. Вважають, що вона виникла від поєднання другої та третьої групи, але фахівці стверджують, що вони є протилежними одна до одної. Тому представникам четвертої групи треба  „прислухатися” до свого організму яка саме з протилежностей бере верх і відповідно до цього будувати свій стиль життя.

 І все ж деякі загальні риси можна визначити для даної групи людей. В них добре розвинене образне мислення, вони – зразкові організатори та дипломати. Поняття „духовність, інтелегентність” для таких людей важить дуже багато і вони постійно прагнуть самовдосконалення. Але… вони схильні до містицизму, вірять в загадкові явища, в той же час мають розвинену інтуїцію. Прийняття рішення дається їм нелегко, вони довго вагаються, нерідко при цьому керуються емоціями на шкоду логіці і здоровому глузду. Їх люблять за доброзичливість, тактовність, уміння розвеселити компанію, але частенько крізь ці позитивні риси проривається різкість та агресивність.

У носіїв четвертої групи крові вразливий шлунково-кишковий тракт,  гнучка але не дуже надійна імунна система. Тому щодо харчування треба бути обережними. В усякому разі треба відмовитися від гречки, бобових, кукурудзи, перцю, гострих спецій, морепродуктів…та головне треба навчитися «прислухатися» до свого організму і будувати свій власний стиль харчування (і поведінки також).                                                                                                        (Підготував матеріал Леонід Фалько).

 

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей