Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
%AM, %28 %292 %2017 %09:%окт

Запас міцності розрахований на 100 років. Не скорочуйте його!

508
(1 Голосовать)

 

Існують закони природи, що не дозволяють повернутися назад  у молодість. Тому слід думати не про те, як подовжити  життя, а про те, як його не скорочувати. Адже запас міцності організму розрахований років на сто! Та і геронтологи твердять, що надійних засобів омолодження не існує.

Відомий мікробіолог І.І.Мєчніков стверджував, що біди наші, в тому числі і процес старіння, викликані самоотруєнням організму продуктами гнилісного бродіння в кишковику і тому пропонував вживати кисломолочні продукти, які вбивають гнилісні бактерії.

Проте, численні поради щодо збереження молодості пропагують аскетизм: менше їсти, менше дихати, менше любити, менше спати…  Група німецьких вчених зі спортивної гімнастики провела дослідження на групі 60-річних добровольців, які після місячних тренувань «помолодшали» на 20 років, що довели лабораторні аналізи.

Але заняття фізкультурою повинні бути помірними, відповідно до віку. Професійний спорт скорочує життя. Змагання за долі секунди, сантиметри, кілограми… руйнують здоров`я. І пасивний спосіб життя згубний, що теж давно  відомо. Робота – головою чи руками (не важливо) – допомагає до кінця днів зберігати ясність розуму і радість від життя.

От цікавий приклад. Найбільше вивчені довгожителі  абхази – їх максимальний вік 115 років. А для наявності портрет такого довгожителя: худорлявий, доброзичливий, ходить пішки по гірських стежинках, рано лягає спати, рано встає; майже всі вони п`ють вино і чачу (виноградна горілка); з їжі люблять мамалигу, квасолю, сир сулугуні, сквашене молоко мацоні, трохи фруктів, овочів, м`яса, хліба… і найголовніше – вони насолоджуються  життям.   (Леонід Фалько, експерт з народної медицини).

 

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей