Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
%PM, %09 %675 %2017 %17:%дек

ТАНЕЦЬ ЖИВОТА, як ритуал, активний масаж, позбавлення зайвих кілограмів, зняття напруги...

814
(0 голосов)

ТАНЕЦЬ ЖИВОТА. «Всього лише 30 хвилин і вся мʼязова,  кісткова, нервова, ендокринна, кровоносна… системи перейдуть в активний стан, запрацюють в заданому Природою режимі», - стверджують прихильники Танцю живота. Вважають, що ця система рухів  зміцнює тіло зсередини, робить його здоровим і красивим.

Безумовно, на користь здоровʼю  підуть і гімнастика, тренажерний зал, біг, ходьба, басейн, сауна, йога, прості фізкультурні вправи… але Танець живота – це особливий рід занять. До речі, його залюбки танцюють в дискотеках, нічних клубах, на відпочинку на природі, на домашніх святах, причому, як молоді, так і ті кому за 50.

Зʼявився Танець живота дуже давно, як ритуал для підготовки до народження дитини, полегшення цього процесу,  для зміцнення мʼязів живота. Згодом Танець живота розвинувся в мистецтво відоме, як «східний танець». Потім став елементом стриптизу і сприймався негативно. Знадобилися роки, щоб повернути йому добру репутацію. Цікаво, що в процесі навчання, досягаючи певної майстерності, людина починає відчувати по-новому  своє тіло, одержує досвід управління  внутрішніми органами, адже це не просто потрясіння тілом, а тренування постави, пружної ходи, завдяки зміцненню мʼязів спини, попереку… Тож в ньому не повинно бути монотонності, одноманітності, а свобода творчості, фантазії. Ви не просто танцюєте, а пливете разом з музикою, одержуючи задоволення. Під час Танцю живота іде активний масаж внутрішніх органів. В результаті  чого нормалізується робота всього шлунково-кишкового тракту. Крім того, він допомагає тримати під контролем свою вагу, бо спалює калорії, прискорює метаболізм (обмін речовин), не дозволяє відкладанню зайвих кілограмів, прекрасно допомагає справитися зі стресом, знімає розумову напругу, розслабляє тіло, а проблеми не здаються такими вже й нерозвʼязними. Тому Танець живота корисний всім. (Леонід Фалько, експерт з народної медицини).

 

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей