Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
%PM, %09 %619 %2018 %16:%мая

З калейдоскопу оперативних новин. 1. Як це -- бути онукою ветерана і медиком на війні. "Ангели Тайри". 2. Банківські рахунки О.Єфремова у Швейцарії. Тільки держпідприємству "Луганськвугілля" фірми Єфремова продали обладнання на 374 млн франків.

247
(0 голосов)

...Малою вона кілька разів ходила з дідусем на парад 9 Травня. У цій родині цей день завжди  був святом, але без героїчного пафосу... Він ніколи не розповідав онуці про страхи війни чи бої...

Юля вчилася робити перев`язки і накладати джгути ще з першого класу. Цьому її вчила шкільна медсестра. Вона була санінструктором під час Другої світової. За це отримала рідкісну медаль, яких всього 30 у світі. Тому не дивно Юля ("Тайра") під час революції стала медиком Євромайдану. Позаду залишилась робота дизайнера і тренера з айкідо, цим бойовим мистецтвом  парамедик займалась понад 20 років. У квітні 2014 року поїхала на Донбас медиком. Зрозуміла, що більше потрібна там. І без вагань залишилась. 

 -- Для мене Майдан ще не закінчився, він досі триває. Досі продовжую те, що робила там... За 4 роки об`їздила весь фронт: Щастя, Попасна, Золоте, Авдіївка, Світлодарська дуга, Широкіне... 

Вдома залишились чоловік та донька-підліток... Юлину групу називають "Ангелами Тайри": на їх рахунку -- близько 400 врятованих життів... Режим в "ангелів" може бути різним, залежно від точки фронту і ситуації на ній. Може бути "пекло", а може й кілька місяців сидіти і місцевим "гайморити лікувати".

 -- На 5-й рік ви бачите кінець війні? --питаю.

 -- Не бачу... Чим більше крові, тим більше грузне людський фактор... занадто багато крові з обох сторін...

"Тайра" рідко буває дома. Кілька разів на місяць, а той раз на два... 9 Травня вона буде ще на фронті. Цей День для неї -- День пам`яті. Не тільки про діда, але й про війну.

 -- Я знаю, що це таке... це трагедія. Про неї треба пам`ятати, щоб вона не повторилася... (Ірина Андрейців, УП).                                                                                  

                                                                                              *****

Швейцарія розсекретила рахунки Єфремова.

На пов'язані з екс-"регіоналом" Олександром Єфремовим рахунки у Швейцарії, починаючи з 2006 року, надійшли 33 мільйони швейцарських франків.

Такі дані швейцарського Відомства з протидії відмиванню коштів наводить у своїй публікації українська служба Deutsche Welle.

Ці рахунки, за інформацією правоохоронців, контролюють син Олександра Єфремова Ігор та його дружина.

Згідно з повідомленнями українських ЗМІ, Ігор Єфремов з дружиною проживають у Відні.

Саме до австрійської столиці у липні 2016 року вилітав Єфремов-старший, коли його в Україні зняли з літака і відправили у слідчий ізолятор. Відтоді екс-депутат перебуває під вартою за звинуваченням у сепаратизмі.

Гроші у Швейцарії лежать на підконтрольних сину і невістці Єфремова рахунках низки компаній з Кіпру, Британських Віргінських островів та Канади.

Саме ці рахунки фігурують у кримінальній справі, відкритій проти Олександра Єфремова в Україні після втечі Віктора Януковича.

Як випливає із швейцарських судових документів, держпідприємство "Луганськвугілля" купило у фірм Єфремових у період з 2008 по 2014 рік шахтне обладнання на загальну суму (у перерахунку) близько 374 мільйона швейцарських франків. Часто компанії Ігоря Єфремова вигравали тендери, попри те, що продавали обладнання у рази дорожче за конкурентів, випливає з документів у судових реєстрах України і Швейцарії.

Для легалізації частини коштів, за інформацією українських слідчих, підозрювані використовували фіктивну фірму зі статутним капіталом у 100 гривень, зареєстровану у спальному районі Львова. Підставний керівник фірми знімав мільйони гривень, перераховані фірмами Єфремових і передавав названим людям за винагороду у 200-400 гривень. Значна частина коштів, як вважає слідство, була виведена за кордон.

Син Олександра Єфремова Ігор, його дружина і підконтрольні їм компанії протягом декількох років судилися у Швейцарії, вимагаючи розморозити 33 мільйони франків, заблоковані з червня 2016 року.

Єфремови переконували швейцарських суддів, що кримінальні справи проти Єфремова-старшого є "політичною розправою" і навіть порівняли колишнього головного "регіонала" у Верховній Раді з російським опальним бізнесменом Михайлом Ходорковським. Але швейцарські судді відмовилися розморожувати рахунки.

Згідно з рішенням Федерального суду Швейцарії від 21 березня, оприлюдненого у реєстрі судових рішень на початку травня, рахунки Єфремових будуть заблоковані доти, доки Україна не доведе у суді злочинне походження коштів.

Як повідомили у Федеральному відомстві юстиції Швейцарії, українським слідчим на підставі рішення Федерального суду у середині квітня було передано банківські документи про рух коштів на швейцарських рахунках Єфремових.

Швейцарські правоохоронці також передали українським колегам матеріали кримінальної справи за підозрою Ігоря Єфремова у відмиванні грошей, включно з протоколом допиту Єфремова-молодшого. Цю справу у Швейцарії було закрито 2015 року за браком доказів, повідомили у Федеральній прокуратурі Швейцарії.

Водночас, на думку журналістів, перспективи кримінальної справи за звинуваченням у відмиванні коштів проти Олександра Єфремова в Україні виглядають туманними.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей