Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
%PM, %03 %488 %2018 %13:%окт

З калейдоскопа оперативних новин. 1. Винаходи юних науковців. 2. 2019: ситуация в Украине... 3.Червона Книга для корів... 4. "Чорне дзеркало" -- інтерактивне ТV... 5. Магазин отвратительной еды...

375
(0 голосов)

 

Переможці відбору до першого державного бізнес-інкубатора UF Incubator, презентували свої перші винаходи: електронний циркуль, вітродвигун, енергія підземних струмів, рослинні енергоносії...

Ця подія була тренінгом перед цьогорічним міжнародним форумом Innovation Market, де молоді науковці представлятимуть свої винаходи. Найкращі проекти можуть отримати фінансування, повідомляє “Український інтерес”.

У лютому Мала академія наук України створила UF Incubator – проект для молодих винахідників, що допомагає отримати унікальну можливість презентувати інвесторам свою розробку. До UF Incubator було обрано десять команд винахідників, у складі кожної три людини: автор проекту, маркетолог та фінансист. Після цього школярі протягом тижня працювали над створенням бізнес-планів для своїх стартапів.

Харків’янин Олександр Роменський презентував набір оригінальних запчастин, з яких можна зібрати 5 різних безпілотників. За словами десятикласника, головна перевага проекту у тому, що не потрібно витрачати шалені гроші на нові БПЛА з іншими характеристиками. Юнак презентував власноруч зібраний БПЛА “МЕТЛА”.

“Дрон-конструктор може бути дуже корисний для авіамоделювання, на навчаннях операторів БПЛА, проведення різноманітних авіаційних експериментів, які тепер можуть обходитись значно дешевше”, – наголосив винахідник.

Із юними винахідниками  працювали бізнес-тренери, науковці та спеціалісти, які розкривали їм тонкощі менеджменту та маркетингу. Експерти розповіли учням, як отримувати інвестиції та просувати свої бізнес-проекти.

“Непросто придумати винахід, а й вміти перетворити його на успішний бізнес – саме цьому ми прагнемо навчити молодих науковців у межах цієї школи та загалом цього державного бізнес-інкубатора UF Incubator. Цей унікальний осередок ми відкрили для того, щоб учні повірили в свої сили і переконалися, що займатися наукою – це не лише цікаво і корисно, а й прибутково”, – наголосив президент Малої академії наук Станіслав Довгий.

На базі інкубатора найближчим часом відкриється спеціальна лабораторія, де учні зможуть створювати прототипи та випробувати свої винаходи у дії. МАН обіцяє обладнати бізнес-інкубатор сучасним обладнанням: 3D-принтери, фрезерні, лазерні та плазморізальні верстати, паяльні станції тощо. Серед основних наукових напрямів UF Incubator: машинобудування, електроніка і приладобудування, матеріалознавство та перспективні технології, екологія та ресурсозбереження, технічна творчість та винахідництво, робототехніка та робототехнічні системи.

                                                                                                *******************
 
Новак считает, что в 2019 году ситуация в Украине ухудшится
 
Эксклюзив  Новак считает, что в 2019 году ситуация в Украине ухудшится  Видеорепортаж

Экономист Андрей Новак рассказал, какой будет экономическая ситуация в Украине в 2019 году. Свой прогноз эксперт озвучил в прямом эфире телеканала NEWSONE.

"Состояние текущего счета госказначейства - это только текущий счет. Сегодня там минимальная сумма, завтра приходит прибыль от налогов, таможни, активов или, например, привлечения внутреннего или внешнего долга и на текущем счете госказначейства уже огромная сумма", - отметил Новак.

Вместе с тем он подчеркнул: "Понятно про проекту бюджета на 2019 год, что правительство будет пытаться выглядеть лучше перед избирателями (для этого поднимают снова минимальную зарплату), при этом власти необходимо удовлетворить требования МВФ по повышению цены на газ. Между этими "молотом и наковальней" власть и будет петлять, чтобы удовлетворить и тех, и других. Судя по проекту бюджета - предусмотрен рост ВВП 3%, а в этом году ожидается рост 3,5%, то есть будет снижение темпов роста ВВП, значит, экономическая ситуация не улучшается, а будет, к сожалению, ухудшаться".

                                                                                       ********************

 Корови в Україні можуть потрапити до Червоної книги вже через 12 років. За даними Держстату поголів'я корів в Україні на 1 вересня 2018 року склало 2 млн голів, що на 3,4% менше, ніж за станом на 1 вересня 2017 року. Якщо в тваринництві України не відбудеться змін, то вже в 2030 році корів можна буде вносити до Червоної книги. Таку думку висловила директор групи компаній Укрлендфармінг (Ukrlandfarming) українського бізнесмена Олега Бахматюка Галина Ковток.

"У 1980 році в Україні було 27 млн голів великої рогатої худоби, сьогодні, менш ніж через 40 років, ми можемо говорити про 3 млн голів. Якщо так піде і далі, то в 2030 р корову можна буде заносити до Червоної книги", - заявила Ковток в матеріалі "ДС" "Аграрний двигун країни. Як набирає обертів український АПК". Причина, за її словами, полягає в тому, що у виробництва яловичини найдовший термін окупності і це найнеприбутковіший напрям в порівнянні з виробництвом свинини і курятини.

"Курка живе 35-40 днів, виробник отримує гроші за неї практично відразу. Вагітність свині триває три місяці, три тижні і три дні, народжує по 10 поросят і через п'ять-шість місяців з кожного поросяти у вас є 100 кг свинини, яку можна продати - теж швидка окупність. Ну а вагітність корови дев'ять місяців, народжує одного теляти, а до часу забою пройде ще 18 місяців. це дуже довгий термін окупності. Отримувати 10% рентабельності в м'ясному тваринництві - це фантастика, це вищий пілотаж ", - пояснила Ковток.

При цьому варто відзначити, що раніше тваринництво активно підтримувалося державою: були дотації на кожну голову ВРХ, повернення ПДВ і т. Д. Однак сьогодні тваринництво вже знаходиться практично в рівних умовах з іншими підприємствами і не має дотацій. За словами фахівців Ukrlandfarming навіть 1500 грн на корову в рік, що залишились, не рятують ситуацію. У той же час великі агрохолдинги готові працювати в тваринницькому секторі АПК. Роль же держави вони при цьому вбачають у тому, щоб регулювати, створювати умови для перетікання аграрного капіталу з рослинництва в тваринництво, гарантувати права власності та забезпечувати мінімальний гарантований попит на продукцію тваринництва.

Відзначимо, що за даними Держстату поголів'я корів в Україні на 1 вересня 2018 року склало 2 млн голів, що на 3,4% менше, ніж за станом на 1 вересня 2017 року. Як відомо, в даний час дотація за утримання виявляється двічі на рік на безповоротній основі суб'єктам господарювання (юридичним особам) за кожну наявну на 1 січня і 1 липня 2018 р корову в розмірі 1,5 тис грн на одну голову, двома рівними частинами по 750 грн за півріччя. Компанія Укрлендфармінг (Ukrlandfarming) - лідер в сфері сільськогосподарського виробництва в Україні, що управляє більш ніж 300 підприємствами в 600 населених пунктах країни. За оцінками Антимонопольного комітету України, компанії Олега Бахматюка управляють найбільшим в країні банком родючої чорноземної землі площею понад 600 тис. га і є одними з найбільших платників податків в Україні. (economics.unian.ua)

                                                                                    ********************

Інтерактивне телебачення:"Чорне дзеркало"

Netflix дозволить глядачам впливати на сюжет і фінал серіалів. Про це повідомляє Bloomberg.

ФАКТ. Першим серіалом, в якому використають цю технологію, стане п’ятий сезон «Чорного дзеркала». Прем’єра нового сезону серіалу очікується в грудні 2018 року. Глядачі зможуть вплинути на сюжет тільки одного з епізодів.

ПОДРОБИЦІ. Netflix «робить велику ставку» на розвиток інтерактивного телебачення, щоб залучити нових передплатників. Змішуючи елементи відеогри з традиційним телебаченням, компанія може створити формулу, яку можна було б застосовувати до необмеженого числа серій.

ДОВІДКА. «Чорне дзеркало» – британський науково-фантастичний телесеріал-антологія. Серії не пов’язані між собою ні сюжетом, ні акторами, ні часом або місцем оповідання. Всі сюжети об’єднує лише сатира на той образ життя, що поширений у сучасному суспільстві.

                                                                                ********************

В Швеции откроют магазин отвратительной еды.

 В конце октября в шведском городе Мальмё откроется музей отвратительной еды. Все экспонаты поместят в специальные сосуды, которые блокируют тошнотворный запах, пишет НОЖ со ссылкой на The Independent. Посетителям покажут: хаукарль — вяленое мясо протухшей акулы, которое очень любят в Исландии; квашеную сельдь, которая месяцами киснет в бочках и воняет гнилью;. сыр с личинками из Сардинии; фрукт дуриан из Юго-Восточной Азии, который запрещено возить в общественном транспорте Сингапура из-за вони.

Также представят зажаренную морскую свинку и гениталии быка. Организатор выставки Сэмюэль Уэст рассказывает, что труднее всего было справиться с вонью квашеной сельди. «Меня чуть не выгнали из офиса. Вроде как мы нашли решение проблемы, но полной уверенности нет. Это одна из тех вещей, которые не дают мне спокойно спать», — рассказывает Уэст.

Продукты, которые быстро портятся и теряют вид, будут заменять каждые два дня. Выставка будет открыта три месяца, до января 2019 года. Экспозиция нацелена на то, чтобы люди пересмотрели свои представления об отвратительном. «Однажды встанет вопрос о переходе на менее опасные для окружающей среды источники белка — например, насекомых», — пояснил организатор. (Источник: informator.news).

 

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей