Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
%PM, %02 %520 %2018 %13:%нояб

Из калейдоскопа оперативных новостей. 1.Луганская ТЭС на грани остановки...2.Недовіра директору "Укрпошти"...3."Санкции РФ согласовывались на Банковой"...4.Стоимость р/часа в Украине...5.В больнице Старобельска новое отделение...6.Генетичний паспорт.

 

Около одного миллиона украинцев могут остаться без электроэнергии. Об этом рассказал глава Ассоциации потребителей энергетики и комунальных услуг Андрей Герус.

По словам эксперта, на Луганской ТЭС, которая обеспечивает электричеством миллион украинцев, запасов угля осталось всего на 3 дня. Герус утверждает, что это произошло из-за того, что летом холдинг ДТЭК Рината Ахметова не сформировал запасы угля.

Андрей ГЕРУС, глава Ассоциации потребителей энергетики и коммунальных услуг:

К этому привел новый стиль менеджмента ДТЭК: не формировать летом запасы угля для отопительного периода, а до последнего держать минимальные склады, требуя повышения тарифов или других преференций. Включает шантаж и Волынец, который пугает веерными отключениями, дефицитом угля и неуплатой зарплат шахтерам. (По материалам: «РБК-Украина»).

                                                                                                   ****************

НСЖУ висловила недовіру гендиректору "Укрпошти" Смілянському і звернулась до влади 
Спілка закликає владу терміново утворити робочу групу з представників президента, уряду, ВР та НСЖУ для реагування на ситуацію.
 

Національної спілки журналістів України висловила недовіру гендиректору "Укрпошти" Ігорю Смілянському, вважаючи, що він руйнує систему поштової доставки преси.

Про це йдеться на сайті НСЖУ.

Спілка закликає владу терміново утворити робочу групу з представників президента, Кабміну, Верховної Ради та НСЖУ для реагування на "критичну ситуацію з поштовою доставкою преси" та для напрацювання протекціоністської політики щодо українського друкованого інформаційного простору.

Рішення звернутися до керівництва країни, аби захистити українські друковані ЗМІ, що опинилися на межі виживання, секретаріат НСЖУ ухвалив на засіданні 31 жовтня.

На його думку, "здирницька політика і непартнерське ставлення "Укрпошти" та істотне зростання ціни на газетний папір – основні чинники, які призводять до знищення ринку друкованої преси в Україні".

"Чимало газет через невчасну доставку й постійне підвищення вартості послуг пошти втрачають читачів, а також змушені скорочувати обсяги видань", – йдеться у повідомленні.

Голова правління Видавничого дому "Високий Замок" Степан Курпіль зазначив, що лише цього року пошта двічі підвищувала ціни на свої послуги, а численні робочі зустрічі з керівництвом підприємства не призвели до компромісу.

У травні НСЖУ просила уряд запровадити мораторій на зростання поштових тарифів на доставку українських газет. Проте відповіді на звернення не отримала й досі.

"Так само на боці "Укрпошти" стоїть і Міністерство інфраструктури. Ситуацію видавців ніхто не розуміє – ні держава, ні "Укрпошта". Уже зараз скорочуються тиражі, деякі газети змушені зменшувати обсяги видання…Тож тепер для нас головна мета – донести до керівництва країни, що нині друковані видання опинилися на межі виживання", – каже Степан Курпіль.   

Головний редактор газети "Донбасс" Олександр Бриж наголосив, що його видання так само стало жертвою здирницької політики "Укрпошти".

"Цього року наша газета припинила діяльність: через дії пошти, зокрема, і невчасну доставку, тираж знизився з 32 тисяч до 1,5 тисячі примірників", – вказав він.

У свою чергу голова Національної спілки журналістів Сергій Томіленко закликав державу стати "на бік друкованих ЗМІ".

"Вичерпавши всі можливості налагодити партнерські відносини з "Укрпоштою", змушені вдатися до крайніх заходів і звернутися з листом до президента України, аби держава стала на бік друкованих ЗМІ, а також, щоб висловити недовіру гендиректорові "Укрпошти" Ігорю Смілянському", – відзначає голова НСЖУ.

Як повідомлялося раніше, керівник "Укрпошти" Ігор Смілянський вимагає від уряду впровадити підвищений тариф на доставку пенсії. (ua.1).

 Список редактировался на Банковой: Порошенко лично вычеркнул меня, - Коломойский о санкциях РФ
Украинский олигарх Игорь Коломойский считает, что введение Российской Федерацией санкций против ряда украинских граждан и юридических лиц согласовывалось с украинской стороной.

"Мне кажется, этот список редактировался на Банковой", - заявил он УНИАН, передает Цензор.НЕТ.

"Могу сказать, кто входил в редакционную коллегию, работавшую с этим списком: Порошенко, Рожкова, Пасенюк, Кононенко, почтальоном работал Медведчук. Порошенко лично вычеркнул меня, давнего врага Путина, из списка, чтобы показать нашим американским партнерам, что я якобы стал агентом Кремля", - добавил Коломойский.

Коломойский также обратил внимание на то, что в список попал лично Виктор Пинчук и многие его активы - медийная компания StarLightMedia, не самый крупный банк Кредит-Днепр и другие: "На мой взгляд, это вызвано тем, что отношения Порошенко и Пинчука испортились, о чем говорят регулярные наезды в адрес последнего со стороны Банковой и Институтской".

1 ноября РФ ввела специальные экономические меры в отношении 322 украинских граждан и 68 компаний.

Напомним, 22 октября, президент РФ Владимир Путин подписал указ о применении специальных экономических мер в связи с недружественными действиями Украины в отношении граждан и юрлиц России.

                                                                                    ********************

В Госстате подсчитали стоимость рабочего часа в Украине
 
В Госстате подсчитали стоимость рабочего часа в Украине
 Украинцы получают за час своей работы в среднем 64 грн, сообщает Государственная служба статистики

Среди предложений с почасовой оплатой самыми востребованными оказались представители физического наемного труда. Так, в сфере транспорта и логистики грузчикам за час могут заплатить 300 грн. Около 250 грн за час получат водители по доставке обедов и специалисты по озеленению парков, а в 150 грн оценивают час работы водителей такси.

Если сравнить с другими странами, например, США, то там за час работы заплатят в среднем $22 или почти 600 грн. Этот показатель в девять раз больше, чем в украинской столице. (Источник: ТСН).

                                                                                      *******************  
В Старобельской больнице оборудовали отделение анестезиологии и интенсивной терапии на 3 млн грн (фото)

На Луганщине в Старобельской больнице открыли отделение анестезиологии и интенсивной терапии. Об этом сообщает пресс-служба Луганской ОВГА.

Так, в центральной районной больнице Коммунального учреждения «Старобельское районное территориальное медицинское объединение» состоялось открытие нового отделения анестезиологии и интенсивной терапии на шесть коек.

Отделение расположено на втором этаже хирургического корпуса.

На проведение капитального ремонта помещений отделения и приобретение современного медицинского оборудования, аппаратуры и мебели было потрачено 3,103 млн гривен, в том числе 2,967 млн – из местного бюджета.

«Благодаря этому уровень оказания анестезиологической поддержки и интенсивной помощи значительно повысится и улучшится качество надзора и ухода за взрослыми тяжелобольными и детьми», – сказано в сообщении.

Напомним, ранее в Беловодской больнице открыли отделение анестезиологии и интенсивной терапии. (Восточный фарватер).

                                                                                         ******************

Дізнався, що можна оформити генетичний паспорт. Що це таке? Навіщо він потрібен?
ЩО ТАКЕ ГЕНЕТИЧНИЙ ПАСПОРТ?

Генетичний паспорт (або ДНК-паспорт) – це індивідуальна база даних ДНК, яка містить інформацію про генетичний код людини. Це своєрідний генетичний відбиток пальця, який залишається незмінним від моменту зачаття до смерті (і навіть після неї – протягом усього часу існування тіла або його останків).

Генетичний паспорт являє собою комбінацію букв і цифр, в якій зашифровано результати аналізу 16 ділянок ДНК (для ідентифікації конкретної людини цього більш ніж достатньо). Цей метод запису універсальний – його зрозуміють генетики в будь-якій країні світу.

НАВІЩО ВІН ПОТРІБЕН?

Біометричні паспорти вже стають звичною справою. Суспільство прагне до того, щоб персональні дані людини було складніше, та навіть зовсім неможливо вкрасти або підробити, а ідентифікація особистості відбувалася якомога швидше. І генетичний паспорт може в цьому допомогти. Наприклад, під час пошуку зниклої людини у зв’язку з викраденням, нещасним випадком або стихійним лихом. У такій ситуації документ допоможе зекономити дорогоцінний час, швидко порівнявши ДНК зниклої людини зі знайденими фрагментами тіл, останками або зразками ДНК з одягу або предметів особистої гігієни.

ОТЖЕ, КОЖЕН ПОВИНЕН ЗРОБИТИ СОБІ ГЕНЕТИЧНИЙ ПАСПОРТ?

Теоретично – так. Поки що невідомо, кому і в якій ситуації така інформація може знадобитися. Але на практиці можна визначити кілька категорій громадян, яким такий документ просто необхідний. Це, наприклад, фахівці, чия робота пов’язана з підвищеним ризиком для життя: військовослужбовці, рятувальники, шахтарі, моряки, спортсмени-екстремали. Також генетичний паспорт не завадить тим, хто виїжджає за кордон на навчання, роботу або відпочинок.

ЦЕ БОЛЯЧЕ?

Взяття зразків ДНК на аналіз – це безболісна процедура. Зазвичай для цього використовують мазок слини з внутрішньої поверхні щоки людини (проводять ватним тампоном по слизовій).

ЦЕ МОЖЕ БУТИ ВИКОРИСТАНО ПРОТИ МЕНЕ?

Дані ДНК-дослідження не можуть бути використані проти людини (якщо ви не приховуєте таємницю свого походження або походження ваших дітей).


ЦЕ ДОРОГО?

Стандартний генетичний паспорт, в залежності від термінів виготовлення, медичного закладу та кількості досліджуваних маркерів, може коштувати від 3 до 7,5 тис. гривень.

Є також генетичні паспорти, завдання яких не тільки отримати унікальну комбінацію даних для ідентифікації людини, а й розповісти про схильність до хвороб, спадковості та інші параметри здоров’я. Ціни на них залежать від виконавця послуги і того, як багато генів  досліджуватимуться. Наприклад, в одній з українських клінік генетичний паспорт з дослідженням 50 генів різних систем організму коштує 12,5 тис. гривень. Чим менше генів беруть на аналіз, тим дешевше обійдеться дослідження. (Etcetera).

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей