Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
%PM, %12 %674 %2019 %17:%март

З калейдоскопа оперативних новин. 1.Призов в армію: коли і кого заберуть... 2.Сьогодні 30років "Всесвітній павутині"... 3.Підсумки Свинарчукгейта... 4.Що робили кандидати в 90-х...5.Кращий губернатор...6.Цей день в історії...7.Весною і не пахне...

Президент України Петро Порошенко підписав документ про терміни звільнення в запас військовослужбовців строкової служби та проведення нового призову в армію в 2019-му році. Про це повідомляє Хвиля.

“Згідно указу, із Збройних сил та інших військових формувань військовослужбовці строкової служби, які мають ступінь вищої освіти «спеціаліст» або «магістр» і відслужили встановлені строки строкової військової служби, звільняютьсяі в запас у квітні-травні і жовтні-грудні 2019 року. Інші військовослужбовці-строковики, які відслужили встановлені терміни, будуть звільнятися в запас у лютому, квітні-травні та жовтні-листопаді 2019 року”, – йдеться в повідомленні.

Більше того, стверджують журналісти, закликати в армію будуть не всіх.

“Призов на строкову військову службу придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу, також буде здійснюватися в квітні-червні і жовтні-грудні 2019 року”, – підкреслюється в повідомленні.

                                                                                *************************
 
 Сьогодні виповнюється 30 років «Всесвітній павутині   
 
Google відзначив дату особливим дудлом 11:10, 12 березня 2019. У цей день програміст Тім Бернерс-Лі представив концепцію управління даними, яка пізніше перетворилася на «веб».
Сьогодні - день народження сучасного Інтернету / Скріншот Google 12 березня вважається у всьому світі днем створення Всесвітньої мережі (World wibe web, WWW) – системи, яка позначила початок ери інформаційних технологій та вплинула на життя мільярдів людей. 
Перші супутники глобального інтернету OneWeb вийшли на земну орбіту.
З нагоди річниці пошуковик Google випустив дудл, стилізований під персональний комп'ютер часів зародження Інтернету. У Google нагадали, що в цей день британський програміст Тім Бернерс-Лі представив свою концепцію управління даними, яка згодом перетворилася на «веб».
Бернерс-Лі працював над великою гіпертекстовою базою даних з однотипними посиланнями, аби полегшити роботу з комп'ютерами своїм колегам у швейцарській лабораторії CERN. Керівництво Бернерса-Лі дозволило йому працювати над проектом, після чого він написав інші ключові технології інтернету: мову розмітки HTML та протокол HTTP. До 1991 року перші зовнішні веб-сервери вже було запущено. (УНІАН).

                                                                              ***********************
Підсумки свинарчукгейта. Що робити з НАБУ і САП?

Для багатьох стало несподіванкою викриття того факту, що НАБУ є такою ж ланкою в харчовій піраміді української корупції, як Генпрокуратура, СБУ та фіскальні органи. Що ж, добре, що громадськість починає усвідомлювати те, про що особисто я, як член профільного комітету ВР, говорю впродовж останніх трьох років.

Вдумайтеся в цю цифру: 16 квітня виповниться 4 роки (!) з дня призначення Артема Ситника на посаду директора НАБУ. Прописом - ЧОТИРИ роки. І ЖОДНОГО засудженого високопосадовця.

Більш того, ці чотири роки НАБУ замість того, щоби руйнувати корупційні схеми на вищих щаблях влади й вдягати наручники на міністрів та інших державних службовців категорії А, полювало на голів селищних рад, суддів низової ланки, викритих СБУ на дрібних хабарах, а то й займалось просто провокацією злочинів – саме вигадувало неіснуючі злочини, намагалось втягнути в них сторонніх людей і потім з пафосом звітувало про трудові успіхи.

Час підвести риску й визнати, що створення Національного антикорупційного бюро України було помилкою, яка дорого обійшлась суспільству. Час сказати: награлися і досить. З корупційними проявами треба боротись не шляхом створення нових чиновницьких посад з захмарними зарплатами, а шляхом усування причини корупції, тобто шляхом нагляду за дотриманням законності суб’єктами владних повноважень. 

Реорганізувати діяльність НАБУ і САП можна лише в один спосіб – ліквідувавши ці непотрібні органи з направленням коштів, що вивільняться, на фінансування ДБР, яке й має розслідувати справи, що зараз підслідні НАБУ.

По-друге, треба покарати керівників НАБУ та САП, викритих у службовій недбалості, зловживаннях а то й відвертому хабарництві. За останні три роки була опублікована колосальна кількість матеріалів стосовно зловживань керівництва НАБУ та САП – аж до секретних документів НАБУ, що містились на втраченій флешці. Треба ці матеріали узагальнити, можливо – шляхом парламентських слухань, і направити в ДБР для притягнення службових осіб НАБУ та САП до кримінальної відповідальності.

По-третє, треба дати належну моральну оцінку тій злоякісній інформаційній інфраструктурі, котра всі ці чотири роки замилювала очі суспільству щодо «нових чесних антикорупційних органів». Усі ці фейкові «антикорупційні організації» та «спілки протидії корупції», усі ці «журналістські розслідувацькі програми», котрі облизували та славили чесних і непідкупних детективів, й займалися цькуванням усіх, хто посмів ставити питання щодо законності дій НАБУ-САП.

Саме ці фейкові «громадські активісти» з величезними зарплатами знецінили справжнє громадянське суспільство України – те, котре стріляють і вбивають усюди в Україні, котре через численні суди бореться проти конкретних корупційних схем, котре безкоштовно протистоїть беззаконню і щоденно наражається на смертельний ризик.

Саме ці фейкові «громадські активісти» фактично створили для НАБУ-САП режим повної безконтрольності, який іменували «незалежністю», і безконтрольність призвела до ситуації, яку маємо. Втрачені роки, витрачені мільярди коштів з нульовим результатом.

Правоохоронний орган ПОВИНЕН бути залежним. Інша річ – від чого та від кого. Правоохоронці мають залежати від закону, моралі, суспільної думки та перебувати під парламентським контролем. Карфаген фальшивої «антикорупційної інфраструктури» Порошенка мусить бути зруйновано!

Джерело: блог Ігоря Луценка «Главком»

                                                                                    *************************

Приватизація 90-х. Якої власності набули кандидати у президенти


Кандидати у президенти виборчої кампанії 2019 року відповіли на запитання Радіо Свобода для проекту «Президент UA»

Радіо Свобода у рамках проекту «Президент UA» поставило однакові запитання усім кандидатам президентської виборчої кампанії 2019 року. Щодня, розпочинаючи з 1 березня, ми публікуємо відповіді на одне із запитань. Тут дізнаєтеся про те, чи набули якоїсь власності теперішні кандидати у президенти під час приватизації в 90-х роках минулого століття.

Ілля Кива, майор поліції, висуванець Соціалістичної партії України:

 Нічого. Я не був власником жодного підприємства

Аркадій Корнацький, народний депутат України, самовисуванець:

Став власником підприємств, які сам створив «з нуля» 

Руслан Кошулинський, колишній віце-спікер парламенту, висуванець партії ВО «Свобода»:

 Не пам’ятаю 

Віталій Купрій, народний депутат України, самовисуванець:

 У приватизації участь не брав

Олександр Мороз, колишній голова Верховної Ради, висуванець «Соціалістичної партії Олександра Мороза»: 

Власником не став. І не прагнув стати

Євгеній Мураєв, народний депутат України​висуванець партії «Наші» (7 березня заявив, що знімає свою кандидатуру на користь Олександра Вілкула):

 У 90-х роках мені було ледве двадцять років, тому нічого приватизувати я не міг. Проте вже у цьому віці я увійшов до бізнесу та заробив свої перші гроші, за які мені не соромно​

Валентин Наливайченко, колишній голова СБУ, висуванець «Громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість»:

 Тоді став міноритарним акціонером банку «Аваль». Ніколи не отримував жодних дивідендів, але коли цього року подавав декларацію про доходи у НАЗК, мав згадати і про «надприбутки» – ті самі 18 гривень дивідендів від банку «Аваль», про які зараз усі ЗМІ пишуть

Роман Насіров, колишній голова Державної фіскальної служби, самовисуванець:

 На початку 90-х я ще був надто молодий, щоб бути власником будь-чого

Андрій Садовий, міський голова Львова, висуванець партії «Об’єднання «Самопоміч» (1 березня 2019 року відкликав свою кандидатуру на користь Анатолія Гриценка):

 Єдині цінні папери, якими володів – це акції ТРК «Люкс», яку створювали мої друзі 

Сергій Тарута, народний депутат України, висунутий партією «Основа»:

 Я був акціонером «Індустріального союзу Донбасу». Ми цю компанію створили з нуля, з статутного капіталу в 240 тисяч доларів. І цією компанією ми вже рятували заводи, які були на межі закриття, де людям місяцями зарплату не платили. Причому і в Україні ми це робили, і в Східній Європі, і навіть на інших континентах. Ми тоді ставали акціонерами тільки дуже економічно «хворих» підприємств, які вже нікого з інвесторів не цікавили. І рятували ці підприємства

Олександр Шевченко, народний депутат України, висуванець партії «Українське об'єднання патріотів – УКРОП»:

 Нічого не набув у 90-х. Хоча працював у компаніях, які володіли підприємствами переробки сільгоспсировини. Свого часу, як я знаю, ці активи були продані іншим власникам. Багато з них не вписалися у нові ринкові реалії, але то вже з новими власниками

Геннадій Балашов, підприємець, висуванець партії «5.10»: 

Брав участь у приватизації мережі кінотеатрів у місті Дніпрі. Ми викуповували акції у колективу кінотеатрів 

Роман Безсмертний, у 2005 році працював на посаді віце-прем'єр-міністра, колишній посол України в Білорусі, самовисуванець: 

Нічого не прихопив

Дмитро Гнап, журналіст, висуванець партії «Сила людей»(7 березня подав до Центральної виборчої комісії заяву про зняття своєї кандидатури з виборів): 

Набув перший журналістський досвід 

Анатолій Гриценко, колишній міністр оборони України, висуванець партії «Громадянська позиція»: 

Нічого

Олександр Данилюк, керівник ГО «Центр оборонних реформ», самовисуванець: 

Співвласником готельки площею 12 квадратних метрів 

Дмитро Добродомов, народний депутат України, висуванець партії «Громадський рух «Народний контроль»(7 березня заявив, що знімає свою кандидатуру на користь Анатолія Гриценка):

 Акції ПАТ «Львівметал» номінальною вартістю 1492,5 гривні 

Володимир Зеленський, шоумен, актор, художній керівник ТОВ «Квартал 95», висуванець партії «Слуга народу»:

 У вказаний вами період я був учнем у школі, а потім – студентом. Був власником своїх конспектів. Ніколи нічого не приватизував. Все, що маю, заробив протягом життя разом зі своїми партнерами та командою студії «Квартал 95»

Участь у проекті Радіо Свобода «Президент UA» могли взяти усі кандидати у президенти. На запитання не відповіли, серед інших, Юрій Бойко, Ольга Богомолець, Олег Ляшко, Ігор Смешко, Юлія Тимошенко, а також Петро Порошенко.​ Ірина Штогрін

 •                                                                       *******************

  Світлична увійшла до ТОП-5 найвпливовіших жінок-політиків України

  Як передає Depo.Харків, відповідний рейтинг опублікував бізнес-журнал "Ділова столиця".

  Згідно рейтингу, голова Харківської ОДА Юлія Світлична посідає п'яте місце. Автори статті зазначають, що під керівництвом Світличної Харківська область очолює рейтинги соціального-економічного розвитку регіонів, незважаючи на розрив зв'язків із РФ, на яку була зорієнтована значна частина економіки області.

  "Світлична у короткі терміни взяла під контроль ситуацію, забезпечили стабільність у регіоні, завоювала довіру інвесторів і налагодила продуктивний діалог із бізнесом. Як наслідок – зростання промисловості за минулий рік і зростання зарплат на підприємствах", - йдеться у довідці про голову ОДА.

  Харківська область стала дуже популярною в іноземних делегацій. Так, у вересні одночасно в регіоні зібралися посли та представники всіх країн-учасниць G-7. Світлична стала лідером довіри: у регіоні їй довіряють 64% мешканців.

  "6 листопада Юлія Світлична була повторно обрана віце-президентом Палати регіонів Конгресу регіональних влад Ради Європи. Цю посаду вона обійняла у 2016 р. і тепер, після перевиборів, залишатиметься на ній до 2021 р.", - наголошує "Ділова столиця".

  Світлична також є депутатом Харківської обласної ради, головою комісії з соціально-економічного розвитку, керівником найбільшої депутатської групи в облраді "Єдність і розвиток", має ступінь доктора юридичних наук, кандидата наук із державного управління, володіє англійською та польською мовами.

                                                                                  ************************

  12 березня – цей день в історії

  Вівторок, 12 березня 2019, 09:33
  Цього дня 1365 року герцог Рудольф IV заснував Віденський університет.
  12 березня – цей день в історії

  Події

  Народились

                                                                         **************************

  Весною і не пахне: синоптик дав прогноз на березень

  Окрім нинішнього похолодання в березні очікується ще одна хвиля морозів.

  Нинішня хвиля холоду, згідно з розрахунками, протримається з 11 по 17 березня. Друга хвиля буде з 20 по 23 березня. Відтак теплої погоди у найближчий тиждень чекати не варто, каже народний синоптик Леонід Горбань, – інформує 1News.

  “Пам’ятаєте, який ураган проносився Італією і Хорватією, який спричинив руйнування і загибель людей? Ось це він і до нас прийшов”, – пояснив Горбань.

  Синоптик каже, що березень ще “поморозить” українців.

  “Нинішній холод чітко прораховувався. Мене запитували, чи ховати куртки, і от я відповідаю: ні в якому разі! Навіть народні прикмети кажуть: якщо в січні – березень, а там були температурні гойдалки, відлига, то в березні – січень. Як зазвичай відбувається повернення холодів? Якщо рано в березні стає тепло, то чекай на повернення нічних морозів. Ось і дочекалися”, – підсумував синоптик. Джерело: Народна правда

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей