Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
%PM, %19 %435 %2019 %12:%апр

З калейдоскопа оперативних новин-1: 1.Команда Зеленського.Хто ці люди?.. 2."Покушение на П.".. 3."ПП, как нашкодивший школьник"... 4.Коломойський: "він (П.) моя маріонетка"... 5.Отторжение П.: причины... 6.Афери влади: Кононенко: "треба ділитися"...

345
(0 голосов)

 

 У четвер "віртуальний" кандидат, "голограма" чи "кіт в мішку", як Зеленського називали впродовж останніх тижнів прихильники Петра Порошенка, спромігся одразу на два досить серйозні публічні кроки. По-перше – дав доволі розлоге інтерв'ю, чого не робив від часу своєї розмови з УП ще у січні місяці. По-друге – в ефірі каналу "1+1" нарешті представив цілу низку людей, яких назвав своєю командою. Оголошувати, кого саме він бачить своїми кандидатами на пости, скажімо, очільника Міноборони чи Нацбанку, Зеленський не захотів.

Натомість він показав два десятки людей, які, за словами кандидата, "підуть працювати в Адміністрацію президента" і складатимуть основу експертних груп у різних сферах політики: від діджиталізації до оборонки і міжнародних зв'язків.

"Українська правда" вирішила з'ясувати, хто ці люди, та на який рівень компетентності Зе!команди можна розраховувати українським громадянам. Це тільки перша інформація, яку нам вдалося зібрати. Можливо, ми знайшли ще не всі цікаві факти.

Розповідаємо про членів команди Зеленського в тій послідовності, у якій їх представив сам кандидат у президенти.

Руслан Стефанчук – реформування державних і правових інститутів та законопроектна робота.

 
Руслан Стефанчук

Доктор юридичних наук, проректор з наукової роботи вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України.

У штабі Зеленського Стефанчук є ідеологом виборчої програмикандидата.

До цього він займався виключно науковою діяльністю: працював у Хмельницькому університеті управління та права викладачем, завідувачем кафедри, доцентом, професором, проректором з наукової роботи. З 2014 до 2016 року працював проректором з наукової роботи Національної академії прокуратури України.

У коментарі "Громадському" Стефанчук розповідав, що познайомився із Зеленським ще в студентські роки, коли обоє грали в КВН.

"Буквально рік тому ми з ним зідзвонилися. Він сказав: я слідкую за твоїми досягненнями, мені потрібна твоя допомога. Я хочу, щоб ти мені допоміг фахово зрозуміти, як розбудовувати країну. Ми зустрілися і все обговорили", – говорив Cтефанчук.

Джерела УП пояснюють, що ідеолог кампанії залучений до розробки законопроектів, які Зеленський пропонуватиме парламенту після свого обрання.

Іван Баканов – керівник штабу Зеленського, відповідальний за взаємодію з Верховною Радою.

 
Іван Баканов

Баканов є залаштунковою частиною "95 кварталу", ще кілька місяців тому його фото було навіть неможливо знайти в інтернеті.

До виборів він працювавголовним юристом "Кварталу" та паралельно з 2017 року очолив партію"Слуга народу".

Із Зеленським Баканов дружить ще з дитинства.

"Ми з ним виросли в одному під'їзді. Це моя команда", – розповідав кандидат у президенти в інтерв'ю"Українській правді" про керівника свого штабу.

Нещодавно Баканов супроводжував Зеленського під час зустрічі з президентом Франції Емманюелем Макроном.

Дмитро Разумков – внутрішня політика.

 
Дмитро Разумков

Політконсультант, спікер штабу Зеленського, представляє позицію кандидата на всіх телеефірах та політичних шоу.

На сайті консалтингової фірми Разумкова зазначено, що він "спеціалізується на питаннях інформаційно-аналітичної роботи у сфері внутрішньої та зовнішньої політики держави, а також адаптації та впровадженні політтехнологій для реалізації стратегій з формування громадської думки та іміджу".

Політичну кар'єру спікер штабу розпочинав у Партії регіонів: у 2006 тоді ще 22-річний Дмитро Разумков входив до молодіжного крила партії Януковича, яке називалося "Молоді регіони".

Олександр Данилюк – міжнародні відносини, економіка, фінансова і банківська політика.

 
Олександр Данилюк

Віднедавна – один із головних спікерів Зе!команди.

У ЗМІ з'являлась інформація щодо того, що Данилюк розглядається Володимиром Зеленським як кандидат на посаду глави МЗС.

До роботи на держслужбі, Данилюк працював у міжнародній консалтинговій компанії "McKinsey & Company" в Лондоні та Москві.

За часів президентства Віктора Януковича Данилюк був його позаштатним радником і очолював Координаційний центр зі впровадження економічних реформ. Ініціативу створення Центру та його розвиток пов'язують з ім'ям тодішнього глави Адміністрації президента Сергія Льовочкіна.

Після Революції Гідності Данилюк стає членом команди Петра Порошенка, спершу як представник президента в уряді, а згодом – як заступник глави АП.

У 2016 році при формуванні уряду Гройсмана Данилюку доручили посаду міністра фінансів, на якій він замінив Наталію Яресько.

Тоді ж з'явилась інформація про сумісництво Данилюком державної служби з бізнесом, коли кілька начебто його компаній у Британії отримували прибутки, які не були задекларовані в Україні.

Найвідомішим епізодом роботи Данилюка-міністра фінансів стала його участь у націоналізації "Приватбанку". Однак уже у 2017 році у міністра ускладнились стосунки з Порошенком та главою уряду Володимиром Гройсманом. У підсумку в червні 2018 року Верховна Рада відправила Данилюка у відставку.

"Зовнішній курс визначений українцями вже 5 років назад. І це курс до єдиної Європи. Ми дуже дорого заплатили за цей вибір. Тому сильна Україна стане невід'ємною частиною європейського проекту. Наша мета ще більш амбітна: ми намагаємося, ми плануємо стати регіональним лідером, центром стабільності, демократії та розвитку", – сказав Данилюк на представленні команди Зеленського.

Руслан Рябошапка – правоохоронна та антикорупційна політика.

 
Руслан Рябошапка

Юрист, експерт з питань антикорупційної політики.

За всю кар'єру встиг попрацювати на різних позиціях при Міністерстві юстиції.

Влітку 2010 року Рябошапка очолив новостворене Бюро з питань антикорупційної політики у секретаріаті Кабміну, яке ліквідували трохи більше ніж за рік.

Після цього до жовтня 2013 року працював заступником глави департаменту юридичного забезпечення у Секретаріаті Кабміну Азарова.

Перед Революцією Гідності переходить на роботу в Transparency International Україна. Після зміни влади Рябошапка був якийсь час заступником міністра юстиції, разом з Данилюком брав участь у розробці закону про створення НАБУ.

У 2016 році Рябошапка був обраний членом Нацагентства з питань запобігання корупції, але через конфлікт з главою НАЗК Наталією Корчак у червні 2017 року подав у відставку.

За словами Рябошапки, планується три принципи у боротьбі з корупцією:

  1. Виявляти корупцію. Люди, які повідомлятимуть, будуть захищені і заохочені.
  2. Треба запобігати корупції – приберемо можливості красти на держпідприємствах,
  3. Третій принцип – карати за корупцію. Мають бути вироки для топ-корупціонерів.

"Антикорупційні органи мають бути незалежні, всі мають бути рівними перед законом, ніхто не має ховатися за імунітетом", – сказав Рябошапка.

Галина Янченко  відповідає за діджитал-рішення й антикорупційну політику.

 
Галина Янченко

Громадська діячка, експерт з антикорупційної політики.

Працювала аналітиком громадської організації "Центр протидії корупції", заснувала ГО "Антикорупційний штаб".

У 2014-2015 роках за списками "Демократичного Альянсу" була обрана депутатом Київської міської ради.

Як депутат опікувалась питаннями прозорості процедур Київради, протидією корупції та зловживанням у сфері землекористування.

В 2018-2019 роках – голова Ради громадського контролю НАБУ.

Заміжня за Віктором Андрусівим, виконавчим директором Українського інституту майбутнього.

Денис Монастирський – правоохоронні органи.

 
Денис Монастирський

Експерт програми реформування правоохоронної та судової систем Українського інституту майбутнього (UIF), блогер.

Здобув ступінь кандидата юридичних наук в Інституті держави та права імені В.М. Корецького НАН України.

Працював в Хмельницькому університеті управління та права. Займався питаннями законотворчості та наукових експертиз.

Протягом останніх чотирьох років залучений до реформування правоохоронних органів.

Був членом конкурсної комісії щодо обрання керівництва Державного Бюро Розслідувань.

Сергій Іонушас – органи правосуддя.

 
 Сергій Іонушас

Адвокат, керівник юридичної фірми "Гелеон", якаспівпрацювала зі студією "Квартал 95".

Спеціалізується на захисті авторських прав та промислової власності.

Іван Апаршин – експерт з питань оборони.

 
 Іван Апаршин

Колишній директор Департаменту воєнної політики Міноборони та головний інспектор Міноборони, у минулому начальник Управління оборонної та безпекової політики Секретаріату Кабінету міністрів.

Для читачів Апаршин більше відомий як "міністр оборони Анатолія Гриценка" – Анатолій Степанович публічно оголосив його кандидатом у міністри у разі виграшу.

У 2014 році Апаршин входив у першу десятку списку "Громадянської позиції" на парламентських виборах.

Під час ефіру на "1+1" Зеленський підтвердив, що Апаршина йому у команду порадив Гриценко.

Зеленський запевнив, що під час зустрічі з Гриценком попросив його порадити Зе!команді експерта в оборонній сфері й Анатолій Степанович вказав на Апаршина.

На запитання, чи не боїться Зеленський отримати разом із соратником Гриценка і звинувачення у причетності його до корупції в армії, про яку чинна влада заявляла перед виборами, Зе!кандидат заявив, що перед будь-якими призначеннями усі кандидати пройдуть дуже серйозну перевірку в різних правоохоронних органах.

Під час прямого ефіру захищав свою позицію так: "Українське військо буде професійне та добровільне. Воно буде посилене сучасною системою територіальної оборони та активно діючим резервом. Ми залучимо до управління збройних сил бойових офіцерів, які спроможні перемагати, а саме головне – зберегти життя солдат.

Державне оборонне замовлення та фінанси Міноборони будуть максимально відкриті. Ви в реальному режимі часу зможете проконтролювати ефективність використання кожної копійки, які ви виділяєте на оборонобезпеку.

Я гарантую вам: ми з вами змінимо підходи до забезпечення солдат. Солдат буде озброєний, мотивований і підготовлений. Рівень грошового забезпечення буде збільшений за рахунок жорстких заходів економії ресурсів".

Ірина Венедиктова – реформа судової влади.

 
Ірина Венедиктова

Завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету ХНУ імені В.Н Каразіна. Професор, доктор юридичних наук.

Віце-президент Фонду медичного права та біоетики. Віце-президент Всеукраїнської асоціації косметологів та аромологів.

Венедиктова подавала свою кандидатуру на посаду судді Верховного суду України. Але провалила участь в конкурсі, отримавши бал "менше мінімально допустимого".

Венедиктова представляла кандидата в президенти Зеленського під час поїздки представників штабів у Брюссель 25 лютого. Тоді, як писала "Європейська правда", команда Зеленського в особі Венедиктової "іспит не здала".

Перед участю в конкурсі на посаду у Верховному суді Ірина Венедиктова заповнила декларацію про доходи.

У Венедиктової та її сім'ї, зокрема, є будинок площею 387 "квадратів". П'ять авто, серед яких Porsche Cayenne, Mazda CX-7 і Toyota Camry.

Ірина Венедиктова володіє також двома годинниками: Hublot за 115 тисяч гривень і Rolex за 100 тисяч гривень.

Під час представлення Ірина Венедиктова заявила, що всі вакансії у судах будуть швидко і якісно заповнені. Також буде перезавантажена Вища кваліфікаційна комісія суддів, люди там будуть проходити відбір на професійність і доброчесність.

Данило Гетманцев – економіка, фінанси та оподаткування.

 
 Данило Гетманцев

Професор Київського університету Шевченка, почесний президент юридичної компанії Jurimex. Експерт у питаннях податкової і фінансової політики.

Був першим членом Європейської асоціації податкових професорів (EATLP) від України. У 2016 році подавався на посаду судді в оновлений Верховний суд, але не пройшов конкурс.

Гетманцев є одним із співзасновників ТОВ "М.С.Л.", оператора національних лотерей, на діяльність якого накладені санкції РНБО.

Вікторія Страхова – банківська діяльність.

 
Вікторія Страхова

Працювала корпоративним секретарем "Приватбанку" після його націоналізації. Звільнилася зі скандалом.

За її словами, причиною звільнення став зокрема конфлікт з членами спостережної ради банку.

Працювала також проектним менеджером в Національній раді реформ.

Віднедавна стала активно підтримувати Зеленського. Якось у себе на Facebook публікувала дані, які начебто свідчили про не зовсім законну процедуру націоналізації "Приватбанку".

Федоров Михайло – експерт із питань діджиталізації.

 
Федорів Михайло

Федоров був творцем усієї мережі "власних медіа" кандидата Зеленського, яка включала пул каналів в YouTube, Instagram та Facebook сторінок, які забезпечили активність найбільш "проблемного електорального активу" Зеленського – молоді.

Федоров прийшов до Зе!команди з бізнесу і раніше в інтерв'ю УП заявляв, що не має наміру далі йти в політику.

У команді Зеленського він відповідає за реалізацію так званої програми "Країна у смартфоні" – діджиталізації державних послуг від прописки до голосування в інтернеті.

Під час прямого ефіру Михайло Федоров заявив, що команді Зеленського під час виборчої кампанії вдалося відцифрувати всі процеси і у подальшому планується цю систему впроваджувати на державному рівні.

Зокрема, планується відцифрувати ID-картки, медицину, сферу податків і бізнесу та спростити всі бюрократичні процедури.

"Хочемо зробити так, щоб всі процедури можна було виконувати у власному телефоні. Пряма демократія – всі рішення ухвалювати за допомогою однієї кнопки у смартфоні", – сказав Федоров.

Олександр Мережко – міжнародні відносини і народовладдя.

 
 Олександр Мережко

Доктор юридичних наук, завідує кафедрою права Київського національного лінгвістичного університету.

Мережко спеціалізується на публічному та приватному міжнародному праві, праві та правозастосуванні Європейського Союзу.

Свого часу викладав у Краківській академії імені Анджея Фрича Моджевського та в Люблінському католицькому університеті Іоанна Павла ІІ.

Олег Бондаренко – питання екології.

 
Олег Бондаренко

Голова правління ГО "Всеукраїнська організація "Зелений Фонд. Подолання гуманітарних та екологічних катастроф".

На сайті цього ГОБондаренко представлений як юрист із 25-річним стажем.

Серед досягнень Бондаренка називаються такі: "захист громадян, які постраждали у наслідок екологічних катастроф; сприяння розвитку концепції групових (колективних) позовів в Україні для реалізації права на захист громадян у екологічних спорах".

Цікаво, що членом правління "Зеленого Фонду" є Максим Фролов. До 2016 року він був суддею Голосіївського райсуду Києва, коли указом президентаПорошенка його звільнили "за порушення присяги". Фролова звинуватили у неправомірних діях під час розгляду адміністративної справи проти одного з членів "Автомайдану".

Якщо вірити декларації Фролова за 2017 рік, яку він заповнив вже після звільнення, саме він був головою правління "Зеленого Фонду". Зараз цю посаду обіймає Олег Бондаренко, який також увійшов у команду Зеленського.

Марина Бардіна – відповідає за реалізацію політики рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

 
Марина Бардіна

Аспірантка кафедри соціології НаУКМА.

Співзасновниця ГО "Час рівності", помічниця на платній основі народного депутата Сергія Лещенка.

Вивчала місцеве самоврядування та процедуру створення і функціонування громад в Австрії у червні 2015 року, тоді ж учасниця програми Благодійного фонду Богдана Гаврилишина "Молодь змінить Україну".

Громадська діячка Полтавщини. Авторка низки наукових статей про гендерну рівність.

Сергій Кальченко – експерт з виборчого законодавства, європейських стандартів у сфері прав людини.

 
Сергій Кальченко

Адвокат компанії Hillmont, раніше був партнером юридичної компанії "Моор і партнери".

Фахівець в галузі права Європейського Союзу, виборчого законодавства і прав людини.

Протягом останніх восьми років Кальченко виступав в якості юридичного консультанта Ради Європи у сфері верховенства права та діяльності, пов'язаної з виборами в СНД.

У публічній площині Кальченко засвітився останнім часом у зв'язку з тим, що саме він супроводжував справу про скасування заборони на в'їзд в Україну актора серіалу "Свати" Федора Добронравова.

Андрій Герус – енергетика, тарифи, антимонопольне регулювання.

 
Андрій Герус

Герус був членом Нацкомісії з регулювання енергетики.

У НКРЕ активно виступав проти закупівлі трансформаторів, вироблених на підприємстві Костянтина Григоришина, який в ті часи був партнером президента Порошенка.

Був звільнений з посади за власним бажанням.

Під час Майдану жив і працював у Лондоні, координував акції протесту під житловим комплексом "One Hyde Park", де розташована квартира Ахметова.

У 2015 невдало балотувався до Київради від "Самопомочі".

Зараз очолює Асоціацію споживачів електроенергії, в яку входять великі підприємства, у собівартості продукції яких електроенергія становить більшу частину. Є лобістом зниження тарифу для промисловості.

Активний противник існування схеми збагачування Ахметова за формулою "Роттердам плюс".

"Це формула, яка стала символом корупції. Треба зробити так, щоби новий президент не заробляв на тарифах", сказав Герус в ефірі під час представлення команди Зе.

Сергій Бабак – освіта та наука.

 
Сергій Бабак

Радник Зеленського з питань освіти і науки.

Директор освітніх програм Українського інституту майбутнього. У цьому ж інституті також працює соратник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова народний депутат від "Народного фронту" Антон Геращенко.

Раніше Бабак керував ДП "Науково-технічний центр новітніх технологій Національної академії наук України", був членом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Закінчив факультет міжнародної економіки Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Отримав диплом Napier University в Единбурзі, Шотландія, зі спеціальності "фінансові послуги". Має також юридичну та психологічну освіту.

Має 20 років наукового та викладацького стажу. 5 років був проректором приватного університету,

Під час передвиборчої кампанії запам'ятався тим, що назвав "абсолютно реальними" розрахунки одного з експертів штабу, який переконував, що для забезпечення зарплат вчителям на рівні $ 4 тисяч на місяць вистачить тільки $ 200 мільйонів на рік. Згодом команда Зеленського визнала помилковість таких розрахунків.

Під час представлення команди Сергій Бабак пообіцяв змінити систему освіти: "Найголовніше, що ми змінимо – зміст освіти відповідно до вимог сучасного світу і найближчого майбутнього. Ми відкриємо ринок освітніх послуг для приватних ініціатив, для іноземних закладів освіти і будемо розвивати державне партнерство. Надамо закладам освіти реальну академічну і фінансову автономію. Кожен талановитий випускник школи отримає можливість безкоштовної освіти".

Євген Комаровський – експерт з медицини.

 
Євген Комаровський

Лікар-педіатр, кандидат медичних наук та шоумен, був ведучим телепередачі "Школа доктора Комаровського".

Став широко відомим у 2009 році під час епідемії свинячого грипу часів прем'єрства Юлії Тимошенко.

Тоді держава робила закупівлі таміфлю з-за кордону, а лікар Комаровський розповідав про те, як треба поводитися під час захворювання і як відрізняти грип від ОРЗ.

З 1983 до 1991 року працював лікарем у реанімаційному відділенні дитячої інфекційної лікарні Харкова.

Згодом працював у приватних клініках, у 2006 році відкрив власний медичний центр "Клініком". (Українська правда).

                                                                      *************************

Во время дебатов могут инсценировать покушение на Порошенко - источник

В Управлении государственной охраны в последние дни прошло несколько неофициальных совещаний среди руководящего состава и ряда профильных специалистов. 

Они были посвящены дебатам на стадионе "Олимпийский", которые состоятся 19 апреля в 19:00 между Петром Порошенко и Владимиром Зеленским. 

Как стало известно "Стране", речь шла об инсценировке покушения на Петра Порошенко - либо прямо на стадионе, либо накануне его прибытия туда. 

Цель операции - обвинить в агрессии сторонников Зеленского и создать ореол жертвенности президенту Порошенко накануне голосования 21 апреля. 

Каким образом будет организовано это покушение - источник "Страны" в УГО не сообщил. 

В то же время тема покушения на жизнь кандидатов сегодня дважды поднималась на украинском телевидении. То есть, наблюдается некоторый "разогрев" этого вопроса в общественном сознании. 

Так, в эфире программы "Большое интервью с Надеждой Савченко" один из ведущих поднял вопрос безопасности дебатов.

"Я слышал, есть риск, что стадион может быть поражен именно минометами. Потому что сверху наиболее удобно было бы, с какого-то расстояния...", - сказал Голованов Савченко, которую, напомним, обвиняют в намерении расстрелять Верховную Раду из минометов. 

На это нардеп, сославшись на свой миротворческий опыт в Ираке, ответила, что если полиция сможет организвать 7-километровую зону безопасности вокруг стадиона, то тогда бояться нечего. Правда, ведущие усомнились, что такая зона возможна в условиях города. 

Второй раз эта тема прозвучала в эфире программы "Право на власть", где сегодня выступал Владимир Зеленский. Приглашенный в студию журналист Дмитрий Гордон выразил опасение, что на стадионе может произойти теракт. И посоветовал Зеленскому не идти на дебаты. 

"Я разговариваю в эти дни со многими генералами милиции бывшей и полиции нынешней. Вчера мне с болью звонил Николай Олегович Поддубный, генерал МВД... Он сказал мне: "Дима, это смертельно опасно для жизни. Никто не может гарантировать безопасность как отдельно взятого кандидата, так и собравшихся людей на стадионе. Если ты увидишь Зеленского, скажи ему: надо отказаться от дебатов"". Также Гордон сказал, что одну из двух сцен можно взорвать. 

                                                                           **********************

Похоже, Порошенко пытается договориться с Коломойским

Но ведь, как известно, долги у нас отдают только трусы...

Порохоботы так возбудились по поводу решения суда по "Приватбанку". Мол это начало Бениной реконкисты. Нинада. Суды у нас еще под Порошенко находятся. И не случайно это заседание было перенесено с 22 апреля (как было заявлено первоначальноно) -- на 18. Просто Петр Алексеевич, как нашкодивший школьник пытается ублажить Коломойского, чтобы не "догонял". Но ведь догонять будет не один Коломойский. И, кстати, Юлию Владимировну, обещавшую "желудки наизнанку вывернуть" -- никто не отменял. И вот от Тимошенко Петру Алексеевичу откупиться будет не чем. 

«Мудрый» Петр Алексеевич решил, пока еще может, пойти на мировую с Коломойским. За счет государства. А заодно подложить серьезную «мину» под будущего Президента Зеленского. Потому что именно ему придется отдавать эти 2 миллиарда долларов, и ему придется отвечать за пустой бюджет, галопирующую инфляцию и прочие радости. 
Получил ли в ответ на этот «жест доброй воли» Порошенко от Коломойского какие-либо гарантии неприкосновенности – не ведомо. Но, как выяснили недавно журналисты «Схем», на этой неделе к Коломойскому в Герцлию приезжали мэр Харькова Геннадий Кернес, глава парламентской фракции Виталий Хомутынник и бизнесмен Павел Фукс. Все эти граждане могли выступать в качестве парламентеров от Порошенко. 

Год назад парламентером выступал тогдашний глава АП Борис Ложкин, приезжавший к Коломойскому в Женеву для того, чтобы предложить «порешать вопросы» относительно расследования по «Приватбанку» и сохранение активов в обмен на поддержку Порошенко, в том числе и медийную. В тот раз Коломойский не согласился. В этот – возможно, да.
Но Петру Алексеевичу стоило бы помнить, что Игорь Валерьевич не всегда платит по счетам. Точнее – всегда старается не заплатить. А в ситуации, когда у Петра Алексеевича не будет уже ни должности, ни иммунитета – «платят долги только трусы». И Коломойского в этом случае можно понять. Уж слишком много подлостей ему довелось вытерпеть от Порошенко. И теперь придет «обратка». И не только от Коломойского. СТРАНА.UA

                                                                                            ********************** 

Коломойський назвав Порошенка своєю маріонеткою

"Буде робити все, що йому говорять. Щоб спокутувати свою провину".

Коломойський назвав Порошенка своєю маріонеткою
Фото: Макс Левин

Бізнесмен Ігор Коломойський, за позовом якого суд визнав незаконною націоналізацію Приватбанку, вважає Президента Петра Порошенка своєю маріонеткою.

Про це Коломойський сказав в інтерв'ю "Економічній правді", відповідаючи на питання, чи ослаб вплив діючого Президента на суди.

"Ні. Він просто моя маріонетка, і в останній місяць перед завершенням його повноважень буде виконувати все, що йому буде сказано. Він же вважав, що хтось його маріонетка. Я вважаю, що він моя маріонетка. Робитиме все, що йому говорять. Щоб спокутувати свою провину", - сказав він.

"Це довга історія. Гонтарєва і Рожкова (Валерія Гонтарєва очолювала НБУ на момент націоналізації Приватбанку, і Катерина Рожкова - заступник голови НБУ) доповіли йому, що в заставах Приватбанку є акції "1+1 Продакшн". Але "1+1 Продакшн" - це не компанія, на якій ліцензія, а яка просто робить контент. Це звичайна продюсерська компанія. Його неправильно інформували, він - дурень - не розібрався. Він до цього часу вів тривалі переговори з Суркісами про те, щоб відкупити у них 25% (телеканалу), які належать Ігорю Суркісу", - сказав Коломойський.

Порошенко вів переговори щодо купівлі пакету акцій "1+1" починаючи з 2015 року, зазначив бізнесмен.

"Сума була солідна - близько 200 млн доларів. Тоді до нього прийшла Гонтарева і сказала: "Навіщо вам, пане президенте, гроші витрачати? Давайте заберемо Приватбанк - там в заставі ці акції і купимо не контрольний, а блокуючий пакет". І Порошенко дав зелене світло. В якості застави були і інші пакети. Вони з Гонтаревою вирішили змінити правила гри і збагатитися. З причини прийдешніх виборів Порошенка дуже цікавив пакет "1+1", - додав він.

"У 2016 році він нічого не отримав. Коли розібралися, що це не те, за чим вони йшли, то Порошенко так кричав на Гонтареву, що викликали швидку допомогу. Він кидався на неї всім, що у неї на столі було, і обзивав останніми словами ... Говорив, що вона показала йому, як ослу - морквину, і він, як осел - йшов за нею півроку. Порошенка обдурили. Замість того, щоб нормально купити у Суркісів пакет акцій, він в блуд вліз", - додав Коломойський.

                                                                             ***********************

Люди устали от чрезвычайного и истосковались по нормальному

Отсюда - отторжение Порошенко и симпатия к Зеленскому

Зеленский попал в резонанс с общественными настроениями, и выражать к нему претензии по этому поводу странно. Беда в том, насколько не попали и не попадают в эти настроения профессионалы политической работы, чей долг держать руку на пульсе страны и учитывать при принятии решений. Избирательная кампания Петра Порошенко потому и была обречена, что строилась на попытке продать его, опостылевшего, недовольному избирателю: «А вот томос, посмотрите, как подчеркивает достоинства президента томос!». Упорные попытки навязать отторгаемый политический товар привели к тому, что «покупателя»-избирателя обозлили еще больше, кого-то окончательно оттолкнув, а кого-то и подтолкнув к альтернативе.
...
Длительная и упорная кампания по «продаже» Петра Алексеевича, еще и на фоне подчеркнуто неопытного конкурента, привела многих сторонников президента к состоянию, когда они буквально стали видеть Порошенко в ауре и в позолоченных латах. Не худший выбор превратился в единственно возможный, а порой и просто в исторический. Соответственно, очевидные недостатки противника стали выглядеть чудовищными, его неопределенные интенции трактоваться исключительно как враждебные. Если Петр Порошенко отождествляется с Украиной, поражение президента, понятное дело, настоящая катастрофа для страны.

Между тем, чтобы понять, что стоит за выбором Владимира Зеленского, нужно расшифровать, в чем заключается массовое отторжение Порошенко. И это, кстати, первоочередная задача самого без пяти минут президента. Кажется, общим знаменателем для очень пестрого множества избирателей Зеленского является запрос на нормализацию – в самом широком смысле слова. Власть, сформированная в тревожном, а иногда и просто страшном 2014 году, во многом строилась и строится вокруг и вследствие чрезвычайных обстоятельств. Отдельный, хотя и, безусловно, важный вопрос, насколько она действовала адекватно этим обстоятельствам, а насколько порой переоценивала или недооценивала, а то и паразитировала на них. Главное же, для массового избирателя выбор Порошенко на уровне восприятия, осознанного или нет, означает продление чрезвычайного, а люди истосковались по нормальному. Страна.ua

                                                                         *******************

Вирок владі? Про що розповів у суді Дмитро Крючков

Колишній голова правління холдингу «Енергомережі» Дмитро Крючков на засіданні Солом’янського районного суду щодо обрання йому запобіжного заходу розповів про корупційні схеми в оточенні Петра Порошенка і про хабарництво в НАБУ.

(АНТИ) КОРУПЦІОНЕРИ

Що розповідає Крючков? Дмитро Крючков розповів, що очолювана ним компанія «Енергомережі» давала хабар директору НАБУ Артему Ситнику. За його словами, глава антикорупційного бюро отримав від холдингу 500 тис. доларів «за сприяння в слідстві». Крючков запевняє, що за цим фактом проти Ситника порушили справу.

Що говорить влада? НАБУ поки що ніяк не відреагувало на звинувачення Крючкова. На сайті відомства є тільки повідомлення про обрання запобіжного заходу колишньому главі «Енергомережі». Зате ДБР почало досудове розслідування щодо Ситника. Про це повідомила прес-секретар генпрокурора України Лариса Сарган.

ТРЕБА ДІЛИТИСЯ!

Що розповідає Крючков? За словами Дмитра Крючкова, в кінці 2014 року РНБО розглядала питання про скорочення споживання електроенергії в пікові періоди. За підсумками засідання секретар Ради Олександр Турчинов доручив Мінпаливенерго провести конкурс з добору компаній для імпорту електроенергії. В ході конкурсу було обрано дві фірми: ДТЕК і «Енергомережі».

Відразу ж після укладення контрактів на постачання електрики до Крючкова нібито приїхали «люди від Порошенка» (прізвищ він не назвав) і запропонували поділитися частиною корпоративних прав. Після цього, за словами Крючкова, він зустрівся з близьким соратником Президента, народним депутатом Ігорем Кононенком, який запропонував «спільні умови по роботі ряду обленерго і ТЕЦ, які мають державні частки». Надалі Кононенко неодноразово зустрічався з Крючковим «на підставі телефонних розмов з Президентом». На прохання Кононенка Крючков зустрічався також з главою НКРЕКП Дмитром Вовком, щоб ввести його «в суть справи».

Що говорить влада? В РНБО вже заявили, що на засіданні 4 листопада 2014 роки не давали ніяких доручень Мінпаливенерго з приводу проведення конкурсів. Крім того, на той момент Олександр Турчинов не був секретарем РНБО – він прийшов на цю посаду тільки 15 січня 2015 року.

ВСЕ ПІД КОНТРОЛЕМ

Що розповідає Крючков? За словами колишнього глави «Енергомережі», йому належить тільки 25% акцій компанії. Решту контролює через офшори депутат від БПП Юрій Буглак, а через нього – Ігор Кононенко та Петро Порошенко.

Що говорить влада? Ні Юрій Буглак, ні фракція БПП поки що ніяк не відреагували на заяви Крючкова.

СПРАВА НА ЗАМОВЛЕННЯ

Що розповідає Крючков? Колишній глава «Енергомережі» впевнений, що справу проти нього інспірував особисто Петро Порошенко. Нібито після того, як Крючков відмовився сприяти Ігорю Кононенку в приватизації підприємства «Центренерго», чинний Президент доручив НАБУ почати виробництво. За словами Крючкова, Генпрокуратура вивчила обставини і відмовилася відкривати справу, а глава САП Назар Холодницький «за три дні вивчив і відкрив».

Що говорить влада? Президент Петро Порошенко запевняє, що ніколи не бачив Дмитра Крючкова і ніколи в житті з ним не розмовляв. На думку Президента, заяви колишнього глави «Енергомережі» – це передвиборча технологія Володимира Зеленського.

Нагадаємо, Дмитра Крючкова затримали в аеропорту «Бориспіль» 15 квітня 2019 року. НАБУ підозрює його в махінаціях в енергетичній сфері та присвоєння 346 млн гривень. Детальніше про те, хто такий Дмитро Крючков, читайте в матеріалі EtCetera.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей