Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
%AM, %09 %371 %2019 %10:%июль

З калейдоскопа оперативних новин: 1.Навіщо телеміст? Чому скасували?.. 2.Капкан для Зеленского?.. 3.Германия: налаживать мосты с РФ... 4.Бізнес: як впливає на вибори... 5."Атака мертвецов"... 6.Округ и за линией фронта в Горловке?..

762
(1 Голосовать)

Госминистр МИД Германии призвал налаживать мосты с Россией

Член немецкого парламента и госминистр Министерства иностранных дел Германии по делам Европы Михаэль Рот призвал "налаживать мосты с Россией".

Такое заявление он сделал в связи с выдвижением на пост председателя Социал-демократической партии Германии (СДПГ). Об этом пишет Die Welt.

По мнению политика, с учетом кризисных явлений в Европе в обществе растет стремление в мирной политике. В качестве примера выстраивания отношений с российской стороной Рот напомнил о бывшем канцлере страны Вилли Брандте, который вел постоянный диалог с Москвой.

При этом политик признал, что в настоящее время политическая ситуация другая и у него нет возможности заключать двусторонние пакты с российской стороной в обход Польши и стран Прибалтики. Рот подчеркнул, что соседние страны должны быть к этому причастны и рассматриваться как равные партнеры.

"Я всегда говорил: да, я тоже хочу мира, поэтому мы должны наводить мосты с Россией", - сообщил Рот.

Как сообщала "Страна", в России заявили о готовности к телемосту с Украиной. Оно прозвучало на фоне информации об отказе от телемоста со стороны NewsOne и угроз расправы над журналистами.

При этом в Генпрокуратуре Луценко завели дело о госизмене из-за телемоста и готовится арестовать активы телеканала NewsOne

                                                                             **************************

Як великий бізнес впливає на парламентські вибори в Україні?

Хто стоїть за найрейтинговішими партіями? Хто забезпечує їх коштами, кадрами, доступом на телеекран? Іноді відповісти на ці запитання досить просто: у списках деяких партій можна зустріти «акул» великого бізнесу власними персонами. Іноді про «роботу» фінансово-промислової групи з конкретною партією можна говорити лише за непрямими ознаками, як от «дружба» партійних лідерів з певними телеканалами, таємні зустрічі політика з олігархом або ж нюанси біографій кандидатів у депутати.

 Радіо Свобода зосередилося на зв’язках із бізнесом саме п’ятірки лідерів, яка, найімовірніше, формуватиме архітектуру Верховної Ради дев’ятого скликання. Ми розташували ці політичні сили за абеткою, щоб не надавати нікому з них переваги.

«Батьківщина» – без олігархів?

Партія «Батьківщина» та її незмінна лідерка Юлія Тимошенко позиціонують себе як борці з олігархами і «запобіжник» проти посилення їхнього впливу.

Юлія Тимошенко представляє лідерів партійного списку «Батьківщини», 10 червня 2019 року
Юлія Тимошенко представляє лідерів партійного списку «Батьківщини», 10 червня 2019 року

Фінансова звітність партії відповідає цьому образу: основними її донорами є прості українці – студенти, пенсіонери та представники малого бізнесу. Однак розслідування «Схем» (спільний проект Радіо Свобода та телеканалу «UA:Перший») виявило, що значна частина «спонсорів з народу», чиї внески партія вказує у звітах, не мають ніякого стосунку до «Батьківщини» та не давали їй грошей.

Сама Тимошенко, пояснюючи, звідки взялися фейкові «донори» у партійній бухгалтерії, сказала, що підприємці фінансують партію через інших осіб, щоб уникнути переслідування.

Від кого ж насправді «Батьківщина» отримала ті кошти, які, за фінансовою звітністю, давали прості українці?

Юлія Тимошенко, відповідно до своїх декларацій, бізнесу не має. Натомість її чоловік Олександр має декілька компаній в Україні та ЄС. Деякі однозначно виглядають як створені для потреб дружини. Одна з них так і зветься: «Леді Ю».

Втім, легальних доходів від бізнесу родини Тимошенко не вистачило б на президентську, а потім і на парламентську кампанії. Проте у партійному списку можна побачити інших великих бізнесменів.

Сергій Тарута з Юлією Тимошенко
Сергій Тарута з Юлією Тимошенко

Сергій Тарута – співвласник корпорації «Індустріальний союз Донбасу» та низки великих промислових підприємств, а за сумісництвом – другий номер у списку «Батьківщини». Його офіційні статки перевищують півмільярда доларів.

14-й у списку «Батьківщини» Костянтин Бондарєв – колишній власник банку «Велес», який ліквідували рішенням НБУ. Нині він володіє великою мережею ломбардів «Дешева готівка» – з’ясувала програма «Наші гроші».

Політологи, опитані Радіо Свобода, говорять про те, що «Батьківщина» зробила головну фінансову ставку на місцеві бізнесові еліти, а не українські та закордонні фінансово-промислові групи.

«Я б не спрощував ситуацію із «Батьківщиною». В неї вкладають кошти переважно регіональні еліти», – стверджує політолог Володимир Фесенко.

Великою мірою це підтверджує і список партії.

Так, під 61-м номером у ньому ми знайшли Олександра Скочеляса з Хмельницького. Розслідування «Схем» засвідчило, що Скочеляс не лише обіймає посади у місцевій владі та в місцевому осередку партії, а й має низку будівельних та видобувних підприємств у Центральній та Західній Україні, а ще – був фігурантом скандалів, пов’язаних із незаконною забудовою та незаконним видобутком корисних копалин.

Під 70-м номером – бізнесмен з Волині Петро Кравчук, співзасновник ТОВ «Євротранслогістик» та спільного українсько-німецького підприємства «Волинь Транс» ЛТД».

97-й у списку – запорізький бізнесмен та експосадовець облдержадміністрації Геннадій Фукс, який має декілька підприємств у різних галузях: від торговельних і логістичних до мережі кав’ярень.

Однак це – не вичерпний перелік великого та середнього бізнесу, який стоїть за «Батьківщиною». Розслідування «Наших грошей» доводить, що одним з імовірних спонсорів партії є бізнесмен та депутат-утікач Олександр Онищенко.

Юлія Тимошенко та її однопартійці дуже часто з’являються на телеканалах ICTV та СТБ, які контролює бізнесмен Віктор Пінчук. Та й сама ж Тимошенко періодично зустрічається і веде переговори з Пінчуком, з’ясували журналісти програми «Схеми: корупція в деталях» (спільний проект Радіо Свобода і телеканалу «UA:Перший»). Зрештою, Тимошенко таки визнала свої зустрічі з олігархом.

Потужна медійна присутність Тимошенко на каналах Пінчука виглядає закономірною: депутат Олена Кондратюк, яка є п’ятим номером у «Батьківщині» на цих виборах, водночас є дружиною директора телеканалу ICTV Олександра Богуцького. Показовими є й інші телевізійні майданчики, на яких з’являються представники партії.

Так, лідерка «Батьківщини» є бажаною гостею на телеканалі «НАШ» Євгена Мураєва, кандидата від «Опозиційного блоку», який від моменту його створення підтримує бізнесмен Рінат Ахметов. А також – на телеканалі «1+1» Ігоря Коломойського: днями Тимошенко дала цьому медіа розлоге інтерв’ю.

«Тимошенко спілкувалася з Коломойським по телефону», «вітала його з днем народження» – такі повідомлення з’явилися в українських медіа, які оприлюднили запис розмови двох людей, чиї голоси схожі на голоси лідерки «Батьківщини» та українського бізнесмена відповідно.

Попри емоційне обговорення факту розмови в парламенті, ані Тимошенко, ані Коломойський не підтвердили і не спростували цього телефонного дзвінка.

                                                                              **************************

Избирательная кампания на периферии напоминает агонию

И у партий, и у мажоритарщиков - очевидный дефицит идей

Избирательная кампания на периферии напоминает агонию. И партии, и мажоритарщики явно выдохлись, у них нет сил на приличные идеи. Месиво на бордах в самых причудливых комбинациях цвета бросает в пот. А лица! В целом все это напоминает странную балканскую традицию расклеивать на улицах листовки с портретами умерших родственников - ты идёшь, а они смотрят.

Собственно и ключевые игроки как по сговору избрали стиль «атака мертвецов» - начиная от Тимошенко в саване и заканчивая будто уляпанными кровищей бордами Ляшко. И даже активный и открытый кандидат все равно Невеселый. Страна в Twitter.                         

                                                                                *************************

Савченко собирается ехать агитировать в оккупированную Горловку

 

Савченко собирается ехать агитировать в оккупированную Горловку - Фото
 
 

Нардеп баллотируется по округу №51 в поселке Зайцево у линии фронта. Частично округ находится на территории захваченной гибридной армией РФ Горловки

Народный депутат Надежда Савченко, которая собирается переизбраться в Верховную Раду IX созыва, не понимает, почему кандидаты не стремятся ехать на временно оккупированную территорию и "говорить там с людьми". Она собирается вскоре отправиться в такой агитационный тур, сообщила нардеп Новости Донбасса.

"Округ там (на линии разграничения, - ред.) не заканчивается. Округ продолжается в Горловке, на оккупированной территории <...> Для этого есть минский процесс, и работу надо было вести по привлечению тех людей, который, в принципе, являются украинцами, только на временно оккупированной территории. Если мы желаем (вернуть) Крым и Донбасс", - говорит Савченко.

Нардеп посетовала, что проблем с получением пропуска от штаба операции объединенных сил не было, а вот с пропуском от Службы безопасности Украины для нее, сестры Веры Савченко и зампредседателя партии Общественно-политическая платформа Надежды Савченко Татьяны Проторченко возникни проволочки.

Все трое хотят попасть в Раду через досрочные выборы 21 июля.

Савченко вместе с Владимиром Рубаном подозревают в планировании переворота и захвата власти, подготовке теракта и содействии террористам. Рубана задержали в марте 2018 года на КПВВ Майорское "с оружием от боевиков": они с Савченко якобы хотели обстрелять правительственный квартал Киева и убить руководство государства. СБУ утверждает, что задокументировала перевозку Савченко и Рубаном в ноябре 2017-го оружия для этой цели с временно оккупированной на свободную территорию.

Рада разрешила снять неприкосновенность с Савченко, ее и Рубана арестовали. Досудебное расследование завершили в августе, однако 16 апреля Савченко с Рубаном вышли на свободу: истек срок ареста, а суд не успел вовремя рассмотреть его продление. После выхода из СИЗО нардеп заявила, что пойдет на парламентские выборы.

 

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей