Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
%PM, %12 %418 %2019 %12:%авг

З калейдоскопа оперативних новин: 1.США, Германия, Франция: "нормандский формат"?.. 2."СН" чекає пропозицій... 3.ГБР: Порошенко на допросе... 4.Євросоюз: як був створений... 5.Як позбутися старого одягу?.. 7.Грязное Черное море...

1792
(0 голосов)

 

Волкер: США проведет консультации по поводу "нормандского формата"

Волкер

США проведет консультации с Германией и Францией по поводу "нормадского формата". Об этом заявил спецпредставитель Госдепа США по Украине Курт Волкер, передает "Голос Америки".

По его словам, консультации должны состояться уже сегодня, 12 августа. Однако дипломат не рассказал, что именно будут обсуждать участники данных встреч. 

Также Волкер подтвердил, что он пребывает в тесных контактах с европейскими партнерами.

Отметим, что украинская сторона неоднократно предалагала расширить "нормандский формат" переговоров включением туда представителей США и Великобритании. Однако на днях Франция выступила против включения США в "нормандский формат".

                                                                                      ***************************

"Слуга народу" чекає пропозицій, а поки домовляється з мажоритарниками

3763 ПЕРЕГЛЯДИ
Понеділок, 12 серпня 2019, 11:00
RBC.UA

У партії "Слуга народу" вважають, що її фракція у Верховній Раді 9 скликання за кількістю депутатів матиме ті ж права, що й коаліція, – і їй не потрібно ні з ким домовлятися.

Про це 7-й номер списку "Слуги народу" Олександр Корнієнко, який може очолити партію замість Дмитра Разумкова, заявив в інтерв'ю "РБК-Україна".

Те, що більшість буде сформовано лише фракцією "Слуга народу", він назвав "логічним висновком".

"Втім, ми очікуємо, що з початком роботи парламенту, можливо, хтось запропонує нам створити коаліцію або розглянути якесь коаліційну угоду", – заявив Корнієнко.

На запитання про ініціювання переговорів "Слугою народу" він відповів: "У нас, згідно з Конституцією, фракція, до складу якої входить більше половини конституційного складу (Верховної Ради - ред.), має ті ж права, що й коаліція".

"Навіть є думка, яку висловив відомий юрист Андрій Магера, що ми не маємо права формувати коаліцію. Тобто це наш обов'язок працювати в коаліції як фракції. Тут юридичну складову ще треба обговорювати, ми дискутуємо, чи правильно це, але є й така думка", – додав Корнієнко.

На запитання про переговори з партією "Голос" щодо створення коаліції він відповів: "Мені невідомо про такі системні переговори. Можливо, хтось особисто спілкується. У мене є особисте спілкування з окремими депутатами від "Голосу". На рівні партії ми не обговорювали".

А на запитання, чи зверталися до "Слуги народу" мажоритарники-самовисуванці з тим, щоб увійти до фракції, Корнієнко повідомив: "Такі розмови постійно ведуться, буквально з моменту, коли було оголошено перші результати виборів".

"У принципі, ми розглядаємо різні пропозиції з їхнього боку. Ми зараз не готові називати прізвища", – додав він.

"Оскільки у нас у партії багато питань вирішується в певній мірі децентралізовано, десь ці розмови веде Дмитро (Разумков – ред.), хтось до мене звертається, до інших наших колег. Тепер у нас є потенційний керівник фракції (Давид Арахамія – ред.) – думаю, і до нього звертаються. І у нас є 15 заступників керівника – теж, імовірно, і на них виходять", – сказав Корнієнко.

"Це дуже велика кількість людей і у нас немає одного гугл-документа, де все це зібрано. Тому оцінити цю кількість (охочих) важко. Але з огляду на загальну кількість самовисуванців і їх особисті історії, ми точно всіх 50 не бачимо у фракції "Слуга народу", – заявив він.

При цьому у "Слузі народу" готують угоду, яка буде планом дій для фракції. Її презентують із початком роботи парламенту. Послання президента у Верховній Раді також буде частиною програми партії, сказав Корнієнко.

Те, що керувати фракцією та партією будуть різні люди, він пояснив так: "У нас усі партії живуть від виборів до виборів (...) Наша ідея в тому, щоб збільшувати суб'єктність партій у цілому, починаючи з себе".

"Якщо поєднувати ці дві посади, то все-таки керівництво і представлення інтересів фракції в 254 людини – це велике завдання, яким потрібно окремо займатися. Давид саме може цим займатися і з цим впоратися. Відповідно, я можу впоратися з партією", – заявив Корнієнко.

Передісторія:

  • У "Слузі народу" вже назвали голову партії Дмитра Разумкова кандидатом на посаду спікера Верховної Ради, а представника президента у парламенті Руслана Стефанчука – на посаду першого віце-спікера.
  • Давида Арахамію називають претендентом на посаду голови фракції "Слуга народу", а Олександра Корнієнка – претендентом на посаду керівника президентської партії. УП
                                                                                 ********************************

ПОРОШЕНКО ПРИШЕЛ НА ДОПРОС В ГБР: ПОД ЗДАНИЕМ СОБРАЛИСЬ СОТНИ МИТИНГУЮЩИХ

 Размещено: 12.08.2019
Порошенко пришел на допрос в ГБР: под зданием собрались сотни митингующихПетр Порошенко. Фото: informator.news

Бывший президент Украины Петр Порошенко прибыл на допрос в Государственное бюро расследований в понедельник, 12 августа. Трансляцию вел телеканал NEWSONE.

Отмечается, что под зданием ГБР проходит акция протеста. Митингующие держат в руках флаги ЕС, Украины и НАТО. Также участник протеста пришли под Госбюро с плакатами "We need freedom speech", "ГБР, чистите власть, а не медиа", "Порошенко отобрал у слепых санаторий".

Добавим, что Порошенко уже зашел в здание ГБР. Он прошел мимо собравшихся, а затем пожал руки сторонника.

Интересно и то, что на акции протеста побывал сын Порошенко. Он пришел со своими друзьями.

Напомним, что детективы Госбюро расследуют дело о возможных махинациях в организации переправки через границу Порошенко.

Как сообщал NEWSONE ранее, детективы Госбюро расследований засекретили всю информацию по уголовным делам Петра Порошенко.

 
 
 
                                                                               **************************

Як насправді був створений Євросоюз

Європейці платять високу ціну за віру у власний міф. Прихильники європейського проекту не хочуть розлучатися з казкою про його створення, яка мало схожа на історичний факт. Саме тому їм важко прийняти і Брекзит, і можливий кінець Євросоюзу. Про це пише професор історії Єльського університету Тімоті Снайдер у книзі «Дорога до свободи: Росія, Європа, Америка».

МІФ ПРО МУДРУ НАЦІЮ. І прихильники, і противники ЄС схильні вірити в байку про єдину мудру націю. Відповідно до неї, європейські національні держави під час Другої світової війни нібито раптово усвідомили, що війна – це погано, і закликали весь світ до співпраці.

Прихильникам європейського проекту подобається ця казка, тому що вона розповідає історію навчання і прогресу, дає відчуття переваги над іншими. Але ворогам ЄС також подобається ця розповідь, тому що вона передбачає, що національна держава була завжди і саме вона приймала рішення. Якщо національна держава вирішила увійти до ЄС, вона може у будь-який момент вийти з нього.

Як насправді був створений Євросоюз

КАЗКА – НЕПРАВДА. І все ж міф про мудру націю – брехня, вважає історик. Історія національної держави в Західній і Центральній Європі практично відсутня; у Східній Європі вони існували, але ці проекти не були вдалими. Національні держави на Балканах підготували грунт для Першої світової війни, а після неї у Східній Європі було створено шість нових національних держав. Усі вони зникли з карти Європи до середини Другої світової війни.

До 1945 року європейські країни не усвідомили, що війна – це погано. Вони продовжили вести колоніальні війни, поки не втратили колонії або були виснажені ними.

ЯДРА ІМПЕРІЙ. Сучасна європейська держава замислювалося як ядро ​​імперії і збереглася як елемент інтеграційного проекту. Процес європейської інтеграції почали не національні держави, а зів’ялі  імперії, виснажені своїми колоніальними потугами.

Не випадково ініціативу в цьому процесі взяла на себе післявоєнна Німеччина. Поразка країни у Другій світовій війні стала початком кінця європейського колоніалізму. Інші західні держави погодилися на участь у проекті, оскільки утримання їх імперій стало занадто дорогим. Створення ЄС відкривало їм нові європейські ринки, створювало європейську ідентичність. З 1940-х по 1980-ті роки Європа вийшла з колоній, щоб знайти себе.

ВОНИ ЗАБУЛИ. Набуття себе зазвичай означає забути про всіх інших. Європа не стала винятком. Казка про мудру націю витіснила історію імперії. Німці не пам’ятають Другу світову війну як колоніальну війну (якою вона була для окупованих країн, у тому числі – України), і в цьому вони типові європейці. У всій Центральній і Західній Європі історія колоніальних злодіянь і злочинів витісняється більш приємною історією про договори і мир.

Як насправді був створений Євросоюз

М’ЯКА ПОСАДКА. Створення ЄС дозволило європейцям обдурити долю: після двох світових воєн і краху імперій вони мають найвищий рівень життя у світі.

Прийнято вважати, що євроінтеграція стала початком демократії в Європі. Національні держави в Європі збереглися як елемент інтеграційного проекту, але ніколи не існували самостійно.

Ідея Брекзита полягає в тому, щоб повернутися до стану «незалежності», але його ніколи не існувало. Великобританія була імперією до приєднання до ЄС.

Як насправді був створений Євросоюз

РАДИКАЛИ. Снайдер вважає, що уявлення про те, що британську національну державу може бути створено в XXI столітті, це прояв не консерватизму, а радикалізму.

Саме євроінтеграція завадила Шотландії і Північній Ірландії вийти зі складу Британії. Після Брекзита єдина Великобританія, швидше за все, розпадеться, а англійці будуть вести переговори з ЄС вже з позиції слабких, а не сильних.

Прихильникам Брекзита чомусь здається, що Англія якимось чином зможе відродити Британську імперію, але це неможливо. Історична функція ЄС – зібрати воєдино фрагменти зруйнованих європейських імперій. Забути цей факт, як це зробили європейці, – значить ризикувати самою формою життя, яку вони сприймають як належне. За матеріалами Politico

                                                                                       ********************************

Черное море оказалось в два раза грязнее Средиземного

 
Черное море оказалось в два раза грязнее Средиземного

В Черном море обнаружено почти вдвое больше мусора, чем в Средиземном, которое считается самым грязным в Европе. К таким выводам на основе исследований за 2017-2019 годы пришла команда проекта Европейского Союза и Программы развития ООН «Совершенствование экологического мониторинга Черного моря: избранные меры», сообщает «Крым.Реалии».

В интервью изданию участница проекта Елена Марушевская отметила, что у берегов аннексированного Крыма никакие пробы отобрать невозможно.

«Мы отбирали в прибрежных водах континентальной Украины и в глубоководной части Черного моря. Но те результаты, которые мы получили, распространяются на все Черное море, а не только на прибрежные воды Украины и Грузии», — отметила она.

По словам Марушевской, участники проекта во время плавания в море видели один мусорный предмет в час.

«Мы мониторили, сколько мусора в самом открытом море — и представляете, за 150 километров от берега под кормой, под носом судна все время проплывает то мяч, то пластиковый стул, то канистра. Мы даже мусорный контейнер видели! И пакеты — это в центре моря. Один кусок мусора видишь в минуту. В большинстве случаев уже не совсем было понятно, что это... Мониторинг показал, что в Черном море, в открытом море, в два раза больше мусора, чем в Средиземном. Средиземное море — самое грязное в Европе, но Черное море закрытое, и весь мусор здесь и остается», — заявила эколог.

По ее словам, мониторинг в устьях рек показал, что в Черное море попадает от 8-ми и 50-ми кусков мусора в час.

Марушевская добавила, что исследователи видели, к примеру, дельфина, который запутался в пакете.

«Было видно, что он запутался, когда был маленьким, потому что начал расти, а этот пакет, как пояс, стягивает ему тело и не позволяет расти. Также мои коллеги видели крабов, которые после сброса панциря надевают на себя пластиковые пробки или контейнеры», — сообщила участница проекта.
Она также объяснила, что в своей работе исследователи использовали фильтр, который цепляется сзади к кораблю, и через него проходят тысячи кубометров воды. Потом этот фильтр передают в европейские лаборатории, где его исследуют на содержание 40 тысяч веществ.

«Так вот, мы определили 124 вещества — специфических загрязнителя Черного моря. Мы нашли пестицид ДДТ, который давно запрещен, но по-прежнему остается в морской воде в большой концентрации. Кроме того, очень много лекарств — ибупрофен, антибиотики. Все лекарства, которые мы используем, не поддаются очистке в сточных водах и тоже попадают в Черное море. Также мы нашли невероятно высокие концентрации солнцезащитного крема в центре моря, поэтому очень просим всех отдыхающих: пожалуйста, крем должен впитаться, не надо в нем залезать в воду. Это очень нехороший элемент. Также люди используют антидепрессанты, и можно посмотреть, возле какой страны их больше», — сообщила Марушевская.

Она подчеркнула, что есть некоторые вещества, содержание которых «уже выше порога токсичности». «Это значит, что они могут мешать жизни морских животных и человека. Например, ртуть — ее нашли в больших количествах», — сказала участница проекта.

В то же время Марушевская отметила, что были обнаружили следы ДНК некоторых видов рыб, которые, как считали исследователи, уже исчезли.

«Например, европейского осетра, который где-то в глубинах Черного моря спрятался, белуги. Это радует. Также наш уникальный морской заповедник — филлофорное поле Зернова — где растут кораллы Черного моря, красные водоросли, получил более высокую оценку: было два, стало три. Понятно, это еще не хорошая оценка, но хотя бы оно уже не умирает, а возрождается, разрастается. В Грузии было замечено возвращение черноморской устрицы, которая пропала почти полностью из-за рапаны», — сообщила эколог. "Капитал"

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей