Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
%PM, %14 %425 %2019 %12:%авг

З калейдоскопа оперативних новин: 1."Троянский конь?"... 2.Які громадяни потрібні державі?.. 3."Брехливі щічки" Порошенка... 4.Пургин "ДНР": плохие настроения... 5.Кравцов "УЗ": З/плата-570 000грн... 6.Сватове (Калинівка): згорів локомотив...

2201
(0 голосов)

Які громадяни потрібні державі? Розбираємося з експертами

В ЧОМУ СПРАВА?

У сучасних людей є доступ до різних інформаційних ресурсів, літератури і можливість отримати освіту на свій смак. Однак державі насправді невигідно, щоб усі громадяни були добре освічені і могли аналізувати події, що відбуваються, розбиратися в економіці, політиці та інших сферах життя. Тому для основної «маси» держава створює лише відчуття інформованості і широких можливостей.

ПОЧЕМУ ГОСУДАРСТВО «ЗАБЫЛО» ОБ ОБРАЗОВАНИИ?

На думку засновника дослідницької компанії «Active Group» Андрія Єременка, в Україні держава не керує освітою громадян. Державні школи дають недостатньо якісну освіту, тому сучасні батьки змушені додатково наймати для своєї дитини репетитора і віддавати її в кілька гуртків. Тільки в такому випадку, вважає експерт, дитина може отримати повноцінну освіту.

«Зараз у нашій країні кожна людина – сама собі міністерство освіти. Люди, які дійсно хочуть дати гарну освіту дітям, не сподіваються на державні школи і беруть все у свої руки. Завдяки цьому якість освіти поліпшується. Таке потурання держави забезпечить Україні через 20 років багато грамотних конкурентоспроможних людей », – говорить Андрій Єременко.

ЧОМУ КРАЇНІ НЕ ОБІЙТИСЯ БЕЗ ФАХІВЦІВ?

З одного боку, державі зручніші громадяни, які не розуміють: ними легше керувати. Але, з іншого боку, якщо в країні не буде хороших фахівців, які зможуть розвивати її економіку і науку, то така держава скоро стане неконкурентоспроможною на світовій арені.

«Малоосвічені громадяни можуть стати великою проблемою для економіки країни. Наприклад, якщо в нафтовидобувній галузі не буде грамотних фахівців, то недалекі співробітники можуть призвести до збіднення навіть найбагатших родовищ «чорного золота». Або злити в труби хлорорганіку, після чого компанії доведеться платити мільйони, щоб відновити устаткування», – упевнений Андрій Єременко.

ЧИ ПОТРІБНІ ДЕРЖАВІ ПОЛІТИЧНО І ЕКОНОМІЧНО ГРАМОТНІ ЛЮДИ?

Держава зацікавлена ​​в невеликому прошарку талановитих людей, які будуть створювати нові продукти і технології. А іншим вистачить і поп-культури, «масової літератури» і найпростіших знань. Такими людьми легше керувати, вважає доктор біологічних наук Сергій Савельєв.

«Державі потрібно утримувати населення як продуктивну силу, субстрат. З цієї маси можна повисмикувати талановитих вчених і інженерів. А витрати на утримання решти суспільства потрібно скоротити. Для такої невибагливої ​​публіки не потрібні балетні постановки: достатньо випустити на сцену якусь бездарну співачку, яка, до того ж, ще й заплатить за можливість попіаритися. Тож завдання будь-якої держави – привести більшу частину суспільства до деградації », – каже біолог.

І ЩО, СИТУАЦІЮ НІЯК НЕ МОЖНА ЗМІНИТИ?

Можна, можливо. Люди можуть впливати на політику держави. Для цього необхідно, щоб у суспільстві сформувався певний запит. У демократичних державах, – в тому числі і в Україні, – влада зобов’язана відповісти на цей запит.

«Якщо більшість хоче, щоб усім роздали гречку, то влада буде роздавати гречку. А якщо більшість потребують якісної освіти, отже, влада турбуватиметься питаннями освіти. Вимоги людей реалізуються не тому, що у нас хороші політики, а тому, що вони змушені відповісти на суспільний запит. Якщо політики не будуть цього робити, то вони опиняться в тій самій ситуації, що й Петро Порошенко, який свого часу перестав прислухатися до суспільних потреб» – упевнений Андрій Єременко.

                                                                              **************************** 

"Брехливі щічки" Порошенка, "самородок психіатрії" Омелян і прицмокування Гройсмана: Подоляк розповів про останні тренди

Політичний експерт розкрив українцям очі на правду
 
Гройсман і Порошенко
Гройсман і Порошенко 

Політичний експерт Михайло Подоляк висловився на рахунок брехні і відвертої пурги колишньої влади на чолі з Петром Порошенком,що стало вже справжнім "стилем" останніх п'яти років.

Порошенко дебати
Порошенко дебати

"Ти відверто несеш найчистішу пургу, стовідсотково брешеш, на чорне біле говориш, категорично при цьому не кліпаєш і... хтось в таке вірить".

Для прикладу експерт наводить ситуацію з телеканалом "Прямий". Порошенко заявляє, що канал не має до нього жодного стосунку. Хіба? Адже це безглуздо.

Популярні новини зараз

Головне за день вівторка 13 серпня: ядерний вибух, величезні нові штрафи і петля на шиї Порошенка

Дан Балан збирається віддати своє прізвище іншій жінці: "А як же Тіна?"

У Росії прогримів ядерний вибух: небо залило помаранчевим кольором, термінова заява

Вчені знайшли живу істоту, що пережила всі світові війни: опубліковано жахливі фото

"Але ж говорить і навіть власні щічки від такої прямолінійної брехні не тремтять. І весь цей відвертий «лапшеріз» тут же починає роздмухувати тисячами голосів прихильників - «переслідують чесного інвестора і геніального президента, ніколи не використовував адмін.ресурс собі на користь»."

На найчеснішому не/пропагандистському каналі, який сам по собі намалювався, сам відфінансувався на пару-трійку сотень шалених мільйонів і сам вирішив забити 95% свого ефірного часу солодкавою патокою про Порошенка.

"Трохи раніше безцінний самородок сучасної психіатрії «міністр Омелян» (до речі, особливий наш бренд, майже як тамтешні Ґугли, Тесли та інші Яблука) знову обухом нам по голові заявляє, що «ненажерливий» Дорожній фонд за 2016-2019 роки «створив, відремонтував, поклав, зробив понад 10 тисяч км якісних доріг»)"

 
Володимир Омелян
Володимир Омелян

Раніше розмови йшли про 3 тисячі, потім про 6 і, нарешті, про 7 тисяч кілометрів таємничих крутих доріг, які ніхто не бачив, але вони точно є. Омелян знає. Можливо, це ті самі дороги, якими він зібрався ганяти ведмедів до Кремля.

"Між іншим, всі подібні заяви, природно, не вимагають ніяких доказів. Вони не мають ніякого відношення до реального світу. І будь адекват розуміє, що це голимая брехня. Але Україна дуже любить всерйоз обговорювати будь-яку голимую брехня. Довго, нудно, доходячи навіть до мордобою - «а чого ти сумніваєшся в цьому?» Та за резонне відповідь - «так адже очі не брешуть і нічого немає» - тебе банально хочуть розіп'яти фанати того чи іншого Брехуна."

Поки ще прем'єр Гройсман пару місяців тому впевнено прицмокував, що введення "енергоринку" взагалі ніяк не вплине на ціни і навіть призведе до їх зниження. 

Володимир Гройсман
Володимир Гройсман

А буквально вчора пром/підприємства починають отримувати нові тарифи, на 20% вище нинішніх). Сказати далі, як буде змінюватися споживче ціноутворення по всім галузям і регіонам? Не треба? Але Гройсман-то що?

"А нічого. Знижує або набирає особистий вагу, продовжує кривлятися і вважає себе улюбленцем українських богів... За великим рахунком, це навіть не безвідповідальна політика чи пропаганда. Це тотальна відсутність всього..." - переконаний Подоляк.

Нагадаємо, українцю 2 місяці вкалувати: Гройсману нарахували "бонус" за 16 днів відпустки. Знай.ua

                                                                           ****************************

У населения плохие настроения: Пургин рассказал о ситуации в «ДНР»

Фото: скриншот видео YouTube

На неподконтрольной украинским властям части Донецкой области сейчас сложилась сложная гуманитарная и социальная ситуация, а раздача российских паспортов не улучшила настроение местному населению. Об этом в интервью одному из российских интернет-ресурсов рассказал один из основателей «Донецкой народной республики», первый «глава народного совета ДНР» Андрей Пургин.

«Ситуация сложная, ситуация очень тяжелая в гуманитарной и прочей обстановке, очень тяжелое ощущение у населения. У населения плохие настроения, скажем так, очень плохие. Ответа политического нет», – сказал он.

По его мнению, нет надежды, что в «ДНР» в ближайшее время что-то изменится к лучшему. «Я не вижу ни одного позыва, не вижу совсем ни в борьбе с тотальной коррупцией, ни с какими-то другими вопросами. Гуманитарная ситуация ухудшается, лекарств в больницах нет, никаких, практически тотально. Ситуация в социальной сфере очень тяжелая», – заявил Пургин.

Он пояснил, что в «ДНР» люди вынуждены выживать и кормить семьи на зарплаты в 3,5-7 тыс. руб. (1346-2692 грн по курсу местного банка на 14.08.2019). «Это будни нашей жизни. Возможно, можно было бы переключить как-то идеологическую повестку получением паспортов [РФ], но получение паспортов превратилось в извращенное издевательство над населением. То, что должно было дать волну определенного энтузиазма, переключить депрессивные настроения в какой-то оптимизм, не прожило и месяца», – отметил первый «глава народного совета ДНР».

«На сегодняшний день тут ситуация тоже очень тяжелая, и люди, которые топтали, били копытом и пытались в первых рядах получить российские паспорта, настроения – мы подождем. Это очень катастрофические настроения», – добавил Пургин.

На это отреагировали пользователи социальных сетей:

  • Максим: «Эту правду по прогандистскому "Россия 24" не покажут»;
  • Валерий: «Все беды Донбасса от продажной власти России и местных царьков!!!»;
  • Виктор: «Везде, куда приходит "русский мир", там разруха, нищета и смерть»;
  • Вадим: «Правду сказал!»;
  • Владимир: «МММ правит бал»;
  • Андрей: «Да ладно! Всё отлично у нас! На Пушкина вечером погуляйте, сами посмотрите. Кабаки битком забиты. Это был сарказм»;
  • Нина: «Пургин всё правильно говорит. У нас (Донецк) при Захарченко мусор два раза в неделю забирали, а сейчас по три недели не забирают. А на улице плюс 30-33 жары. Скоро крысы и змеи заведутся. А как можно выжить на зарплату 3,5-7 тыс. руб., если цены на продукты, одежду и быттехнику выше российских?  Где взять пенсионеру денег на лекарство при пенсии 3190 руб.? Пушилин не плохой мужик, но в республике нет движения. Такое впечатление, что в его команде саботаж. Или все чиновники заняты выдачей/получением паспортов и ожиданием повышения зарплаты госслужащим, а до остального нет дела? До сих пор ранения в медкарточку записывают как бытовые травмы. Ополченцы-инвалиды получают пенсию 3190 руб. Да за эти деньги мужика даже не накормить. А ведь ему ещё и протезы нужны или инвалидная коляска. На всех республиканских Ютуб-каналах отключены комментарии».

Напомним, что Россия начала выдавать гражданство РФ жителям неподконтрольной Украине части Донбасса. При этом в Пенсионном фонде России сразу заявили, что российские пенсии будут выдаваться только тем жителям «Л-ДНР», которые переедут на постоянное место жительства в РФ.

Основным условием смены гражданства является наличие «паспорта» «ДНР» или «ЛНР», что спровоцировало очередную волну очередей в паспортных столах «республик».

В МинВОТ Украины заявили, что в случае получения российских паспортов жители неподконтрольного Донбасса потеряют украинское гражданство. Однако эксперты акцентируют, что лишить жителей «Л-ДНР» гражданства Украины вряд ли получится. При этом Кабмин приступил к разработке решения о лишении получивших паспорта России украинских пенсий и соцвыплат.

Позже сообщалось, что Госдума РФ приняла закон, упрощающий предоставление отдельным категориям иностранных граждан разрешения на временное пребывание и получение бессрочного вида на жительство в России.

По данным губернатора Ростовской области РФ Василия Голубева, заявки на получение российского гражданства подали около 30 тыс. человек, проживающих на неподконтрольной украинским властям части Донбасса.

  •                                                         ******************************

Глава УЗ прокомментировал свою зарплату

Евгений Кравцов заявил, что получает 570 000 грн в месяц

Глава УЗ прокомментировал свою зарплату
 
 
Лучшая цена
Huawei P30 Pro со скидкой в 50%. Гарантия 24 месяца!
Скидка 50%

Зарплата руководителя Укрзалізниці (УЗ) Евгения Кравцова в 2018 году составляла 570 588 грн в месяц.

Об этом он рассказал в интервью УНИАН.

«За 2018 год я задекларировал 9,7 млн грн доходов. Но зарплата за пять месяцев 2017 года мне была выплачена в 2018 году, потому что со мной контракт был подписан лишь в начале 2018 года из-за бюрократических процедур. Поэтому 9,7 млн грн — это зарплата не за 12 месяцев, а за 17», — пояснил он.

Ранее СМИ на основании декларации Кравцова сделали вывод, что он получает 812 000 грн в месяц.

По мнению Кравцова, в УЗ не самый высокий уровень зарплат среди госкомпаний, а сам он получает в разы меньше, чем на аналогичных должностях в частных компаниях.

«Скажу откровенно, мои предшественники, до 2014 года, получали около 12 000 грн. При этом они руководили компанией с многомиллиардными оборотами. Это порождает коррупционные риски», — сказал глава УЗ. «Хвиля» в Telegram

                                                                    *****************************
 

На Луганщине горела железная дорога (фото)

Моторный отсек локомотива загорелся на железнодорожном перегоне вблизи с. Кривошеевка (Сватовский р-н). Как сообщили в ГУ ГСЧС в Луганской области, это произошло 13 августа в 15:04.

Пожар на площади 12 кв. м локализован в 15:44 и ликвидирован в 16:01.

Травмированных и погибших на пожаре не выявлено.

Огнем поврежден моторный отсек, двигатель локомотива, силовые кабели, высоковольтная камера.

Причину возникновения пожара выясняют специалисты.

VFL.RU - ваш фотохостингVFL.RU - ваш фотохостингVFL.RU - ваш фотохостинг

 
 
Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей