Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить
%PM, %14 %673 %2020 %18:%сен

Свіжі новини (оновлено): 1.Технології місцевих виборів-2020... 2.Бюджет: *Минфин и сам с усам*?.. 3.Провал НАБУ, САП, ВАКС?.. 4.*Коэффициент Интеллигентности*... 5.Лукашенко-Путину: *выдержали урок*?.. 6.Дорога после ремонта?.. 7.Голый велопробег?.

1035
(0 голосов)

У липні 2019 року В'ячеслав Богуслаєв, співвласник "Мотр Січі", могутня як для Запоріжжя людина, несподівано програв простому фотографу Сергію Штепі. 

Уся кампанія Богуслаєва будувалася на визначенні і визнанні того, що він – міцний господарник. Але минулорічна мода була на нові обличчя. І така ситуація була повсюдно. 

Відомі випадки, коли мільйонери-господарники купували собі у штабі "Слуг народу" технічних кандидатів, які й кампанії не вели. Але все одно ноунейми вигравали. Бо і швабра виграла б у людини, яку відбрендовував Зеленський.

Але мода плинна. Політична мода на нові обличчя протрималася недовго. Зе!Команда розтратила протягом року увесь свій шарм.  

Мало того, опоненти виставили хлопців Зеленського саме як безгосподарників. І тому маятник хитнувся в іншу сторону. По всій країні з бордів на нас дивляться "професіонали і господарники".

Однак цих "господарників" настільки багато, що бідному виборцю важко вибирати між різними командами. 

Проте є дві партії, які теж шиють собі костюми господарників, але їм цього робити і не потрібно.

Це ОПЗЖ та Європейська солідарність.

Виборці думають у двох різних площинах.

Зараз із кожної праски чути, що потрібно обирати місцевих. Не приїде ж, справді, Володимир Олександрович лампочки у під'їздах вкручувати? Максимум – інспектувати "Велике будівництво", слухати про місцеві стратегії і висувати місцевих кандидатів у мери.

Читайте також: Місцеві вибори і крах рейтингів Зеленського

Місцеві вибори: плюс 100 зеленських

Тож перша площина для виборця – місцеві проблеми – місцеві господарники. Головне – вибрати правильного. Бо на бордах – виключно вони.

Але інша площина – ідеологічна. Її ніхто не відміняв на місцевих виборах. І для когось ідеологічне – більше, ніж двір, вулиця, місто.

Тому правильна стратегія ЄС та ОПЗЖ на місцевих виборах – піднімати на знамена ідеологічні символи. Ну, ОПЗЖ, наприклад, це важко зробити в Харкові. Бо там і так увесь "рускій мір" пов'язаний з Кернесом. Згадати хоча б проспект і пам'ятник Жукову.

Але ось ЄСівцям на Сході і Півдні України достатньо жбурляти "інформаційними приводами" у опонентів, щоб цементувати свій ядерний електорат. І не дати йому перебігти у якісь місцеві проєкти на кшталт "Блоку Світличної" на Харківщині чи "Нашого краю" на Сумщині.

Ми маємо технологічний парадокс: коли ви чубитесь в інформаційному просторі з ідеологічним противником, ви відмобілізовуєте і свій електорат, і противника.

Тому часто незрозумілими є намагання ЄСівців в областях стати в загальний ряд "господарників". Замість того, щоб порушувати питання про перейменування чого завгодно на вулицю Шухевича чи публічного спалювання триколорів.

Читайте також: За якими правилами відбуватимуться місцеві вибори. Пояснюємо

У всіх без винятку областях є команди місцевих господарників. Найперше, у кого вони відбирають голоси, – це "Слуги народу".

Коли в країні помітна стагнація органів центральної влади, піднімають голови місцеві еліти. І вони не лише піднімають голови. Їхня фронда стає агресивнішою.

Але місцеві популісти живо відбирають голоси і у Юлії Тимошенко. Юлія Володимирівна продала кілька партійних осередків на франшизу, як от у Сумській області (Ігорю Молотку) чи Хмельницькій (Гереги). І чи то через хворобу, чи то через брак ідей, але, здається, не має плану, з якого боку підступитися до місцевих виборів.

Тож, однозначно – не буде жодної обласної ради без місцевих проєктів. І, можливо, 1-2 обласних центри залишаться лише з фракціями 4-х парламентських партій ("Голос" іде не всюди).

Єдине, що добре грає проти місцевих баронів, – це те, що їх багато на одному електоральному полі і їм затісно. Тому багато місцевих проєктів стане просто маржою і бонусом для тих, хто здолає 5%-ий рубіж.

І тут треба відрізняти особисті партії мерів чи якихось впливових місцевих лідерів від партій, у яких  багато міноритарних акціонерів, які в місцеві проєкти заходять в складчину.

Яскраві приклади, коли у проєкт входять кілька акціонерів. Це "Черкащани", де на паях в обласну раду і у багато громад Черкаської області входять люди з амбіціями. Або чернівецька "Єдина альтернатива" (суміш громадських діячів, волонтерів, бізнесу).

І, звичайно, є іменні блоки. Фактично майже у кожному місті чи області. Як от "Довіряй ділам" Труханова в Одесі, "Блок Кернеса Успішний Харків" чи "Блок Світличної Разом Харківщина".

А є і цікаві проєкти, коли, як у Чернігові, під брендом "Рідний дім" Владислав Атрошенко у міську раду веде свою команду (от де можлива монобільшість у раді), а в область, щоб мати там вплив, назбирав докупи ще команду мерів малих міст і ОТГ. І кожен іде від "Рідного дому" перемагати в своїй громаді. А разом – топчуть область.

Подібна тема і у франшизи "Наш край". Але тут по-різному. Десь це відіграється як іменний проєкт. У якійсь області – це одночасно і проєкт під особу, і проєкт на паях. Приклад – у Сумській області Андрій Деркач веде свою політичну силу в обласну раду. Але і у Глухівську громаду його франшиза зайде, гарантуючи йому вплив на своєму окрузі. Але іще від "Нашого краю" йде більше 10 діючих голів ОТГ. І вони грають на себе в громадах і як партнерство – в область.
 

І таких прикладів багато.

Подібним чином побудована і "Пропозиція" Бориса Філатова. Технологія така: роздати побільше франшиз у інші міста і громади.

Виключно з однією метою: потім позитивний результат багатьох діючих мерів перелити в скарбничку майбутнього всеукраїнського проєкту.

Ну і, безумовно, перша у цій технології – партія "За майбутнє". Це всеукраїнський і найдорожчий проєкт, на який не жаліє ресурсів Ігор Коломойський.

Але ми з вами зараз будемо свідками того, як заходять різні технології.

Проєкт "Зеленський" був віртуальним і роликовим. Проєкт "Перемога Пальчевського" є проєктом віртуальним.

Проєкти "За майбутнє", частково "Наш край", "Пропозиція" є проєктами мережевими і франшизними. Ми бачимо змагання технологій. Яка зайде? Яка краще в яку електоральну групу?

Як краще? Через відосики? Чи через потискання рук? А що дешевше: 20000 бордів Пальчевського чи 200 сюжетів на "Плюсах"?

Як спрацюють місцеві проєкти? Скільки буде мерських монобільшостей у обласних центрах?

І це при тому, що в жодній обласній раді монобільшості не буде. Гарантовано. А у містах – будуть. У яких і скільки, я зможу сказати вже на початку жовтня. Поки це ще здогадки.

Легше відповісти на питання: у скількох обласних радах "слуги народу" візьмуть більшість і будуть запрошувати до створення коаліцій інших?

Можливо – 3-4 обласні ради. У Сумській, Херсонській і Миколаївській областях. З натяжкою – на Одещині.

Обласні ради у інших областях нагадуватимуть строкаті ковдри. І конфігурації більшості у них – теж.

Провал "слуг" восени неминучий.

І найцікавіше почнеться якраз після виборів.

І все одно "слугам" зараз вигідно йти на вибори. Незважаючи на неминучу поразку. Просто весною буде ще гірше.

Перенесення виборів – проєкт Москви. З бажанням запхати у виборчий процес Донбас.

Володимир Олександрович може після місцевих виборів заспокоїтись. Зрозуміти своє місце в історії. Нажити собі хобі. Не обов'язково бджоли, як у Ющенка. Можливо, преферанс з Єрмаком та Юзіком. І спокійно досидіти одну каденцію.

А бажання нашого президента здивувати світ може закінчитися новим кривавим Майданом. І спалахом війни з Росією. Віктор Бобиренко, для УП

                                                       *********************************************************

 

Нардеп: Минфин не консультировался с Радой по бюджету

Корреспондент.net, Сегодня, 16:05
314
Нардеп: Минфин не консультировался с Радой по бюджету
Фото: facebook.com/danil.getmantsev
Гетманцев удивлен действиями Минфина с бюджетом
 

Минфин не не проводил в этом году консультации по проекту бюджета с профильными комитетами Рады.

Министерство финансов, которое в понедельник, 14 сентября, представило проект госбюджета на 2021 год, не согласовывало его параметры с парламентом, заявил глава финансового комитета Верховной Рады Данил Гетманцев, сообщает Интерфакс-Украина.

"К сожалению, Министерство финансов в этом году приняло непонятную политику, предварительные консультации с комитетом по вопросам финансов, насколько мне известно, и с комитетом по вопросам бюджета по проекту бюджета не проводило", - сказал нардеп.

Представленный проект бюджета-2021 должны до 15 сентября передать в Верховную Раду, которая начнет его рассмотрение в конце недели.

                                                                   ***********************************************************************

Корреспондент.net, Сегодня, 16:29
 
3613
Лукашенко - Путину: Надо держаться с нашим братом
Фото: Скриншот из видео
Лукашенко и Путин проводят встречу в Сочи

Белорусский президент поблагодарил российского за поддержку после выборов, отметив, что Минск и Москва "выдержали урок".

События в Беларуси показали, что "надо тесней держаться со старшим братом", заявил президент Беларуси Александр Лукашенко на встрече с президентом России Владимиром Путиным в Сочи в понедельник, 14 сентября.

По его словам, события в Беларуси - это очень серьезный урок, который и Москва, и Минск выдержали. 

"Экономика лежит в основе всего. И мы всегда придерживались этой линии. А эти события показали, надо теснее держаться с нашим братом", - сказал он.

Лукашенко отметил, что Россия и Беларусь должны спланировать совместные военные учения на годы вперед. 

Президент Беларуси поблагодарил Путина за поддержку после выборов.

"Прежде всего хочу вас поблагодарить - это естественно, все это прекрасно понимают, - поблагодарить не за то, что мы исполняем договоры, это естественно. Вы поступили очень порядочно, по-человечески, поэтому я лично вас благодарю и всех россиян, всех тех, кто был причастен к тому, чтобы поддержать нас в это поствыборное время", - сказал он.

Также Лукашенко поблагодарил Путина за то, что он "продемонстрировал, что границы Беларуси - это границы Союзного государства".

Кроме того, Лукашенко поблагодарил за поставки российской вакцины от коронавируса.

В свою очередь, Путин заявил, что белорусы сами должны разобраться в ситуации, которая возникла в их стране. "Мы за то, чтобы белорусы сами, без подсказок и давления извне в спокойном режиме и диалоге разобрались в этой ситуации и пришли к общему решению", - сказал он.

Также Путин считает логичным, своевременным и целесообразным предложение Лукашенко об изменениях в конституции Беларуси.

Российский президент отметил, что после совместных учений в Беларуси подразделения Вооруженных сил РФ вернутся к местам постоянной дислокации. 

Также президенты РФ и Беларуси договорились о кредите на 1,5 миллиарда долларов.
 

                                                                        ************************************************

На Запорожье разрушается только что отремонтированная дорога

Корреспондент.net, Сегодня, 16:47
2542
На Запорожье разрушается только что отремонтированная дорога
Фото: Ангелина Устименко / Facebook
Под Запорожьем "посыпалась" только что восстановленная дорога
 

Большие трещины в асфальтном покрытии заметны как посреди проезжей полосы, так и на обочине.

Участок дороги в сторону Бердянска в Запорожской области покрылся трещинами меньше месяца спустя завершения ремонтных работ. Фотографии дороги опубликовала местная жительница Ангелина Устименко в Facebook в понедельник, 14 сентября.

"Большое разочарование от Большой стройки. Все мы радовались восстановлению дороги в направлении "на море", но видимо таки зря, не выдержит она до нового сезона", - написала она.

На дороге еще не всюду нанесли дорожную разметку, а асфальт уже "убегает".

Ремонт дороги осуществлялся в июне-августе этого года, в рамках проекта Большая стройка. Заказчиком работ выступило ГП Местные дороги Запорожской области, подрядчиком - ООО Бердянскстройтрест.

Напомним, что ранее на Луганщине начали ремонтировать трассу Старобельск-Новоайдар. Работы ведутся в рамках национальной программы Большая стройка. В частности, обочины расчищают и удаляют на них растительность.

Зеленский хочет удвоить строительство дорог

                                                                     *************************************************

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей