Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
%AM, %10 %390 %2019 %10:%фев

ПРОСватове-день: сьогодні 10 лютого, прикмети, астропрогноз, погода

157
(0 голосов)

Сьогодні НЕДІЛЯ, 10 лютого (28 січня по старому стилю). Єфремов день. Єфрем Вітродуй, Запечнік, Прібаутнік, Сверчковий заступник. День домовика (справляли іменини), особливо буйство по дворах. Домовика загодовують. На припічок печі йому потрібно поставити кашу - і він заспокоїться. Він шанувався не тільки добрим, скільки справедливим. Не любив сварок і сварливого і неуживчивого іноді «душив» ночами, під час сну, висловлюючи таким чином своє незадоволення. А над молодими домовик іноді потішався: ховав речі. Але відгукувався на заклинання: Домовик, домовик, пограй та віддай. І зникла річ тут же знаходилася. На Єфрема не можна вбивати будинку ніяких комах: ні тарганів, ні клопів, ні цвіркунів - домовик образиться. Селяни були впевнені, що хвороби і нещастя, що з'являються з цього дня, походять від лихого домовика. Господарі цінували суспільство «свого» домовика. Якщо переселялися в інший будинок, звали його з собою, кинувши під грубку старий лапоть або черевик: «Дідусь, сідай в сани, поїдемо з нами». У кожній селянській родині тримали кішку. Не тільки щоб миші не подужає: кішка теж вважалася своєрідною господинею будинку. Вона дружила і ладила з домовиком. Перед тим як увійти в новий будинок, пускали кішку - для знайомства з домовиком. Так і приказка каже: «Купив будинок з домовиком». На Єфрема Сирина весь вечір на посиденьках присвячувався розповідями про домовика, про його звички і витівки. Розповідали смішні байки, співали кумедні частівки і примовки «про домовика». Так відзначали його «іменини». По одному з повір'їв, потрібно було підмести в хаті віником з полині, так як полинь вважалася однією з трав, які оберігають від нечистої сили, а також від злих людей. Вітер на Єфрема - до сирого літа; до тепла синіє повітря над лісом. Чорніє сам ліс - теж до тепла. Єфремов вітер не до добра. У цей день пожвавлюється клювання на річках. Інші народні прикмети 10 лютого Вітер сплутає погоду - бути сирому року. У затишність дим від багаття стелиться над землею - перед снігом. Вітер в комині загудів - до холодів. Увечері вогонь в печі червоний - вночі снігопаду не буде. Дзвін чути здалеку ясно і голосно - до швидкого снігопаду.

10 лютого за рішенням ООН відзначається Всесвітній день зернобобових. Він встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН в грудні 2018 року по ініціативі уряду Республіки Буркіна-Фасо. Зернобобовими називають сухі насіння бобових рослин, тобто рослин, плоди яких дозрівають в стручках (бобах). Найвідомішими з них є горох, квасоля і сочевиця. Відомо, що зернобобові були частиною раціону харчування ще в Стародавньому Світі, де спеціально для цього вирощувалися. Ще в 2013 році Генеральна Асамблея ООН звернула увагу на роль зернобобових у вирішенні важливих завдань глобального характеру: володіючи високою поживною цінністю, ці культури сприяють вирішенню проблем голоду в окремих регіонах світу, а включення їх в постійний раціон харчування позитивно позначається на здоров'ї людей. Високий вміст білка грає роль по заміщенню тваринних білків, що містяться в більш дорогій м'ясної і молочної продукції, а вміст у складі зернобобових культур розчинної клітковини, амінокислот, вітамінів і мікроелементів якнайкраще сприяє нормалізації багатьох травних процесів. У зверненні Уряду Буркіна-Фасо до ООН вказувалося також на позитивний вплив зернобобових культур на родючість грунтів, на їх здатність до зростанню в умовах досить посушливого клімату, а також на те, що зернобобові мають гарну здатність до зберігання. З огляду на всі ці фактори, на грудневому засіданні 2013 року Генеральна Асамблея ООН оголосила 2016 рік Світовим роком зернобобових. Саме бажаючи закріпити і розвивати далі успіх, досягнутий заходами, організованими в 2016 році в рамках Всесвітнього року зернобобових, Уряд Буркіна-Фасо і запропонувало заснувати щорічну дату, присвячену поширенню інформації про користь зернобобових культур. Привертаючи увагу сільськогосподарських виробників, ООН пропонує їм разом з представниками наукових кіл та бізнесу прагнути до вдосконалення вирощування зернобобових культур, підвищувати їх урожайність.

Удача сьогодні супроводжує знакам: Овен, Лев, Діва, Терези, Стрілець і Близнюки; а ось їм варто бути обережніше: Скорпіон, Риби і Козеріг. Так обіцяє астрологічний прогноз на 10 лютого.

ОВЕН

У Овнів це вдалий час для спілкування з домочадцями, можлива довірча і відверта розмова з батьками. При зіткненні з дрібними неприємностями - не поспішайте засмучуватися, краще подумайте про давно назрілу необхідність скорегувати стиль своїх дій. Зусилля, які ви докладете до цього, в майбутньому дадуть значний результат. Якщо ви ніяк не можете знайти з кимось спільну мову, зробіть ще одну спробу, не виключено, що лід буде зламаний.

ТЕЛЕЦЬ

Причиною дратівливості багатьох Тельців стане питання з нерухомістю, бізнесом, сімейними проблемами. Але вам можна розраховувати на допомогу колег, родичів, старшого покоління, офіційних осіб. Ваше фінансове становище в цей день може залишатися нестійким, але зміни навряд чи будуть критичними.

БЛИЗНЮКИ

Від здійснення великих покупок протягом цього дня варто утриматися. Також будьте уважні: в цей день різко зростає ймовірність отримання травм. В цей день на ваші стосунки з коханою людиною можуть мати негативний вплив родичі. Не виключені і з'ясування відносин безпосередньо між вами і якоїсь ключовою фігурою (партнером, конкурентом, чоловіком, начальником, батьком або іншим членом сім'ї, клієнтом, консультантом, агентом, представником).

РАК

Абсолютно несподівано для себе ви станете свідком надзвичайної події, і цей факт надовго позбавить вас емоційного комфорту. У звичний сценарій подій вам буде корисно внести щось нове і хвилююче. Поставлені цілі можуть здатися вам недосяжними, але не час впадати у відчай. Ви можете діяти сьогодні самостійно, не враховуючи при цьому думку близьких людей і партнерів.

ЛЕВ

Ви можете знайти впливових покровителів, в будь-якому випадку спілкування з керівництвом, начальством, і всіма впливовими і авторитетними людьми протягом цього дня виявиться на хорошому, позитивному рівні. У цей день можна відправитися в театр, на вечірку, в нічний клуб або залишитися вдома, щоб провести час з близькими людьми, зайнятися чимось цікавим і захоплюючим. Багато самотні Леви кинуться в погоню за схваленням і визнанням, щосили намагаючись справити враження.

ДІВА

У багатьох ситуаціях для Дів виявиться до речі особиста ініціатива; саме вона допоможе вам показати з найкращого боку свої природні дані або прискорити зближення з вподобаним людиною. День сприятливий для невеликих покупок, для надання послуг, для занять творчістю (в основному для себе або свого оточення). Можливо, для цього вам буде досить отримати інформацію потрібної тематики або поговорити з досвідченими людьми.

ТЕРЕЗИ

Атмосфера дня обіцяє нові дружні знайомства. Не бійтеся поглянути на звичні речі під новим кутом, навіть якщо спочатку це приведе вас в легкий шок. Не виключено отримання листа, посилки, сповіщення. Вечір готує сюрпризи від ваших близьких; вони можуть як приємно здивувати, так і приголомшити. Постарайтеся поставитися до цих несподіванок з розумінням.

СКОРПІОН

Не виключені внутрішні сумніви, протиріччя, які можуть зіпсувати ваш настрій і створити грунт для конфліктів не тільки з вашим оточенням, але і з близькими людьми. Труднощі і перешкоди цього дня системні і часто взаємопов'язані. Можуть зіпсуватися відносини з друзями, в зв'язку з чим ви почуєте на свою адресу критичні зауваження.

СТРІЛЕЦЬ

Стрільцям не варто з самого ранку планувати колективні заходи (походи, поїздки): протягом доби, швидше за все, обставини зміняться. Можна намічати плани і для себе, а також, братися за їх виконання. Не піддавайтеся смутному настрою, інакше прямо починаючи зі світанку у вас все буде валитися з рук.

КОЗЕРІГ

Козерогам можна займатися плануванням і вести переговори. Це стосується як вашої роботи, так і особистого життя. Але не варто починати справи, якщо ви не впевнені у власних можливостях і у вас немає підтримки надійного друга. Всі перешкоди в цю добу носять організаційний характер, тому не намагайтеся пробити стіну головою - результатом буде стомлення або розчарування в своїх силах.

ВОДОЛІЙ

Як провести початок дня, Водоліям підкаже їх власний організм. Ваші і чужі досягнення сьогодні оцінюються виключно з практичного результату. Якщо навколо змінюється обстановка або відносини з ким-то - не переживайте. У будь-якому випадку всі зміни в цей день на краще.

РИБИ

Риби помітять підвищення уваги до себе з боку протилежної статі. Але якщо ви сьогодні перебуваєте на роботі, то можуть виникнути складнощі в стосунках з колегами по трудовому колективу. Щоб уникнути зіткнень, більше часу приділяйте спільному спілкуванню і відпочинку. Підготував Сергій Соболенко

ПОГОДА В СВАТОВОМУ

Протягом усього дня у Сватовому буде триматися хмарна погода. Без опадів. Температура, −5..−1°C, Вітер, м/сек

За останні 130 років 10 лютого:

МАКС: 8.6° (2002)

МІН: -31.4° (1985)

Народний прогноз погоди: Цього дня вшановується пам’ять преподобного Єфрема Сиріна. У народі цей день називали Єфрем Вітродуй. Люди боялись вітру 10 лютого, оскільки він передвіщав сире, холодне літо. Тому і говорили: “Не до добра літнього Єфремів вітер”. Ще до нас дійшли спостереження за снігом: якщо нічний сніг залишиться на гілках дерев, то й на землі не розтане.

***

Буває, переслідують невдачі,

мов зграя роздратованих ворон.

І дехто заховається, поплаче,

шукаючи поради у долонь.

І сонце вже не гріє, як раніше,

а небо до нестями холодить.

І ти вже, мов маленька сіра миша,

лишаєш ледве видимі сліди.

А жити – не кататись на санчатах,

трапляються зруйновані мости…

Повзеш, немов засуджений до страти,

а варто підніматися і йти.

Видео ПРОСватове-день: сьогодні 10 лютого, прикмети, астропрогноз, погода

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей