Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
%AM, %14 %959 %2019 %00:%март

ПРОСватове-ранок: сьогодні 14 березня, прикмети, астропрогноз, погода

Сьогодні четвер, 14 березня (1 березня по старому стилю). Євдокія (Явдоха) - Плющиха, Свистун, Веснівка. Починають дути весняні вітри. Євдокія - підмочити поріг. Авдотья вісім шуб знімає. Прийшли Євдокії - мужику затії: соху точити і борону лагодити. Оскільки за старим стилем Євдокія випадала на 1 березня, отже відкривала весну, з нею було пов'язано багато прикмет і звичаїв. Яка Євдокія, таке і літо. На Плющисі погожі - все літо гоже. Авдотья красна, і весна красна. 14 березня вважалося завжди "твердим" літовказателем: який день, таке і літо. Якщо на Плющисі ясно - рік прекрасний, якщо похмуро - рік поганий. По цьому дню народ намагався передбачити літо. Яка Евдокея - таке і літо. Звідки вітер з Євдокією, звідти і влітку. Сніг з дощем - до мокрого, а мороз і північний вітер - до холодного літа. У Євдокії вода - у Єгорій (дні 6 травня) трава. Якщо курочка на Явдоху нап'ється, то овечка на Егорья наїсться. Холодний випаде день - худобу годувати доведеться зайві два тижні. Хороший вітер у нас на Євдокію - із заходу і півдня. Вважалося, що отримана зі снігу в цей день тала вода має особливу цілющу силу. Для хворих збирали сніг з пагорбів і поїли їх сніговий водою від різних недуг. Ясна погода в цей день віщує добрий урожай пшениці, жита і трав. День Євдокії Червоний - на огірки і грузді урожай. Калюжі на Євдокію у порога - пасічники в меду купатися будуть. Якщо грак прилетів до 14 березня - бути льоту мокрому, а сніг рано зійде. На Євдокію сніг - урожай, теплий вітер - мокре літо, вітер з півночі - холодне літо. Нерідко в цей день буває як би повернення зими. На Євдокію холодно, худобу годувати зайві два тижні. На Євдокію бабак прокидається і свище побачили в еьтот день ластівку, кидають в неї жменю землі, кажучи: 'На тобі, ластівка, на гніздо!' Посіяна в цей день розсада в горщиках не може постраждати від морозу. Зазвичай в цей день сіють капусту. Баби вірили, що на Явдоху 'всі підземні ключі закипають', тому починали білити полотна. Сніг, зібраний на Явдоху, володіє особливою цілющою силою, його зберігають в глеках, захованих від чужого ока, і цілий рік дають хворим від усіляких хвороб. Інші народні прикмети 14 березня Євдокія Плющиха. Назва дана від стану: подтаівая, він сплющується. Інша назва - Євдокія Замочи Поділ. Коли на Євдокію курочка води нап'ється, то на Єгоров день (6 травня) овечка трави наїсться. 14 березня вважалося завжди "твердим" летоуказателем: який день, таке і літо. Гілки ялівцю випрямляються - на гарну погоду. Вітер до ночі посилюється - до негоди. Шерсть у білки придбала блакитний відтінок - до ранньої весни. Грач прилетів до цього дня - бути льоту мокрому, а сніг зійде рано.

День українського добровольця - 14 березня починаючи з 2017 року. Добровольці. Ті, хто стали солдатами, тому що того вимагав борг – боронити рідну землю від ворога. Хтось в мирному житті був лікарем, хтось менеджером, кухарем, програмістом, хтось був студентом та кинув навчання. Їх подвиг врятував країну. Вони пройшли пекло найтяжчих бойових операцій: Широкине Іловайськ, Мар’їнка, Донецький аеропорт… Іменами добровольців, що віддали на фронті свої життя, називають вулиці та проспекти українських міст. І відтепер 14 березня країна віддає шану їхньому подвигу, ця дата стала Днем українського добровольця. День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості. Постановою рекомендовано Кабінету Міністрів розробити із залученням громадськості, а також активних учасників добровольчих формувань, які брали участь у Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), та затвердити у місячний строк з дня прийняття постанови комплексний план заходів з відзначення на державному рівні Дня українського добровольця. Зокрема передбачено проведення щороку заходів із належного вшанування подвигу українських добровольців; проведення у навчальних закладах, військових частинах, закладах культури тематичних заходів, бесід про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися у листопаді 2013 року – лютому 2014 року, та про участь в них добровольчих формувань.

Удача сьогодні супроводжує знакам: Риби, Овен, Стрілець, Близнюки і Рак; а ось їм варто бути обережніше: Діва і Водолій. Так обіцяє астрологічний прогноз на 14 березня.

ОВЕН

У Овнів сьогодні з'являться честолюбні плани і проекти, а також не виключені і перспективні пропозиції, що стосуються кар'єрного росту. У будь-якій сфері мислення відтинайте зайве і не квапте хід подій. Якщо ви віддаєте перевагу активний спосіб життя, налаштовуйтесь на продовження розпочатої напередодні роботи і не соромтеся діяти перш за все в своїх власних інтересах. Обговорення делікатних питань у вузькому колі людей дозволить вам відчути підтримку і розуміння.

ТЕЛЕЦЬ

У Тельців з'явиться можливість відчути впевненість у власних силах, талантах і можливостях. У ділових відносинах буде легше досягати компромісів і угод. Чи не підтримуйте розмови на неприємні вам теми і обходьте стороною тих, хто має відносно вас погані наміри. Друга половина доби буде сприятлива для різних починань, а також для спілкування в колі сім'ї, близьких і далеких родичів.

БЛИЗНЮКИ

Поправити фінансове становище Близнюкам сьогодні допоможуть невеликі вигідні угоди або дохід від сімейного бізнесу. У своїх рішеннях ви будете послідовніше, відчуєте гармонію з собою і навколишнім світом. Однак намагайтеся нікого не ставити в незручне становище, навіть приємними речами, наприклад відкритими лестощами.

РАК

Для Раків сьогодні буде дуже важливо втілювати в життя свої ідеї. Ваші друзі і однодумці нададуть вам підтримку, - тільки не слід соромитися звертатися за допомогою. У другій половині дня проявлена ​​ініціатива може відгукнутися приємними знайомствами і романтичними стосунками.

ЛЕВ

Леви сьогодні не схильні до ризику, не готові самостійно робити щось нове. У будь-якій ситуації вам допоможуть стандартні випробувані методи, доведені до автоматизму. Не скупіться на компліменти і дрібні оригінальні знаки уваги, призначені оточуючим людям (як на службі, так і в колі сім'ї).

ДІВА

Для Дів сьогодні посилиться ймовірність справити позитивне враження. Чим більше аскетично ви були налаштовані напередодні, тим більш приємними виявляться грошові надходження. У другій половині дня вам слід обмежити свої покупки списком необхідних дрібниць, небажано купувати що-небудь оптом.

ТЕРЕЗИ

Сьогодні - не дуже веселий день для Терезів. Але в той же час це буде відповідний момент для придбання техніки, електроніки, а також речей з оригінальним сучасним дизайном. Зросте впевненість у власних силах і можливостях. Можна зайнятися підготовкою до відпустки, особливо якщо вам належить далека поїздка.

СКОРПІОН

Всім Скорпіонам сьогодні будуть корисні оздоровчі та косметичні процедури. Не беріться в цей час за нові проекти, не давайте обіцянок, не ставте перед собою довгострокових цілей. Якщо ви не маєте союзників, будьте подвійно обережні, поодинці вам буде важче протистояти атакам конкурентів.

СТРІЛЕЦЬ

Всі важливі питання Стрільцям краще вирішувати до настання вечора, поки обставини до вас прихильні і ви мислите об'єктивно. На реальну допомогу дітей або коханих ви можете розраховувати лише в тому випадку, якщо вони тісно пов'язані з вашим домашнім укладом (і вам не доводиться робити непростого вибору між їхніми інтересами і інтересами домочадців). Втім, ви можете досягти успіху в віддалених консультаціях, оскільки володієте сьогодні хорошим потенціалом.

КОЗЕРІГ

Козероги сьогодні не зможуть утриматися від ексклюзивного придбання: наприклад, від ефектного нового телефону або від витончено виконаного костюма. Якщо хочете розпоряджатися своїм часом самостійно і ні від кого не залежати, вставайте раніше і робіть всю важливу роботу в першій половині доби. День сприятливий для налагодження особистих контактів, для виступів перед публікою, для помірних творчих експериментів.

ВОДОЛІЙ

Водолії сьогодні встигнуть зробити все, крім дійсно необхідного. Втім, суєта буде тільки шкодити, - неквапливий темп найбільше підходить до ситуацій цього дня. Будь-яких конфліктів, швидше за все, не виникне, проте буде дуже багато хаосу і невизначеності з приводу прийняття спільних рішень.

РИБИ

Перша половина дня у типових Риб виявиться сприятливим періодом для навчання, в тому числі самостійного. Ви відчуєте впевненість в своїх силах, що посилить бажання діяти. Цей день може зажадати від Риб дбайливого ставлення до власного здоров'я, практичного підходу до майнових питань, спокійного дотримання звичного розпорядку дня.

ПОГОДА У СВАТОВОМУ

Протягом усього дня у Сватовому буде триматися хмарна погода. Без опадів. Температура −5..+5, вітер південно-східний 3 м/с.

За останні 130 років 14 березня:

МАКС: 17.0° (2002)

МІН: -15.9° (1945)

Народний прогноз погоди: 14 березня вшановується пам'ять первомучениці Євдокії. У давнину по Євдокії судили про літо і майбутній врожай: "Яка Євдокія, таке і літо"; "Звідки вітер на Євдокію, звідти і все літо". "Якщо граки прилетіли до Євдокії - літо буде мокре, а сніг зійде рано". Якщо 14 березня йде сніг з дощем і дме теплий вітер, значить літо буде мокре; а мороз і вітер з півночі - до літа холодного.

***

ХЛОПЦІ-ДОБРОВОЛЬЦІ

Вдихаючи життя на повні груди,

Свій погляд не ховаючи ніколи,

Ідуть ватаги нинішніх героїв,

Їм не важливо що там завтра буде,

Лиш тільки воля кров’ю мчить по жилах,

Лиш тільки гідність у очах блиститься,

І мужність у серцях гарячих б’ється,

Завжди готових з ворогом до бою,

Таких упертих і непереможних

Синів вітчизни, хлопців-добровольців…

Павло Березень

Видео ПРОСватове-ранок: сьогодні 14 березня, прикмети, астропрогноз, погода

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей