Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
%AM, %22 %272 %2019 %07:%март

ПРОСватове-ранок: сьогодні 22 березня, прикмети, астропрогноз, погода

180
(0 голосов)

Сьогодні п'ятниця, 22 березня (9 березня за старим стилем). Сороки, Сорок Сороков, Сорок Мучеників. Сороки - зустріч весни. День з ніччю міряються. У цей день весни друга зустріч. Сорок різних птахів (пташок) прилітають, і перша з них - жайворонок. Печуть колобани золоті (булочки) у формі птахів (жайворонків) - "пташки", обмазують їх медом, золотять їм голови і крила. День прильоту жайворонків. На Сороки день з ніччю міряються. Зима закінчується, весна починається. У що Сороки, в то й Петрівки (з 12 липня, сінокісна пора). Якщо на Сороки буде тепло, то воно простоїть ще сорок днів, а холодно - чекай сорок холодних ранків-морозів. Якщо сороки і галки прилетіли на Сорока - до тепла. Чайка прилетіла - скоро лід піде. "Жайворонок - до тепла. Зяблик - до холоднечі". З 22 березня і до Зосима-пасіка (30 квітня) налічується 40 ранкових морозів - ранків. Якщо ранки з цього дня йдуть постійно, то літо буде тепле. Теплий вітер - до дощового літа. За стародавнім звичаєм - вдруге починають закликати Весну - Живу: Благослови, мати, Ой, Лада мати, Весну заклікаті! Зиму переважатиме! Якщо після закликання весни тривали заморозки - пекли обрядові колобки. Інші народні прикмети 22 березня Сорок сороків. Друга зустріч весни. День масового прильоту - "сорока сороків" - птахів. Якщо сороки теплі - сорок днів будуть теплими, якщо холодні - чекай сорок холодних ранків. За народним календарем вважається, що має бути ще сорок морозів. Горобці цвірінькають особливо старанно перед потеплінням. Медичні п'явки присмоктуються до стінок акваріума або банки, в якій вони містяться, вище рівня води - до бурі. Сузір'я Оріон помітно випрямляється - до опадів через 1-2 доби.

Всесвітній день водних ресурсів - 22 березня починаючи з 1993 року. Вперше ідея заснування Всесвітнього дня водних ресурсів (World Day for Water або World Water Day) прозвучала під час проведення Конференції ООН, яка була присвячена захисту навколишнього середовища. Конференція відбулася в 1992 році в Ріо-де-Жанейро. Відзначати Всесвітній день водних ресурсів стали з 1993 року і в Україні. Щорічно з нагоди святкування Дня водних ресурсів Організація захисту навколишнього середовища закликає громадян своєї країни приділяти якомога більше уваги на захист навколишнього середовища. У 1999 році в Лондоні під час ІІІ конференції ЮНСЕД міністри 35 країн Європи, разом з Україною, підписали Протокол, який торкнувся проблеми води і здоров’я. Він повинен забезпечити захист від захворювань забрудненої води. Щорічно під час проведення Всесвітнього дня водних ресурсів у країнах світу піднімається питання, який є серйозною проблемою і пов'язаний з забрудненням водних ресурсів і навколишнього середовища. У цілому Україна належить до найменш забезпечених країн водними ресурсами. За ініціативи Генеральної Асамблеї ООН у 2003 році Президент України Леонід Кучма передав доповідь Генерального секретаря ООН, в якому були чітко окреслені цілі щодо поліпшення становища водних ресурсів у країні. Доповідь отримав назву «Мета розвитку тисячоліття: Україна». У документі було зазначено три мети, які повинні забезпечити країну водними ресурсами. У 2005 році Верховна Рада України прийняла Загальнодержавну програму «Питна вода України».

Міжнародний день таксиста - 22 березня. 22 березня таксисти всього світу відзначають своє професійне свято - Міжнародний день таксиста. Саме в цей день в 1907 році на вулицях Лондона з'явилися перші автомобілі, оснащені спеціальними лічильниками. Лондонські візники назвали лічильник «таксіметр» - від французького «такс» («плата»), і грецького «метрон» («вимір»). З тих пір індивідуальний міський транспорт почали називати таксі, а візників - таксистами. Традиційною символікою, встановленою на автомобілях, призначених для перевезення, вважається орнамент у вигляді шашечок. Цей знак також має давню історію і бере свій початок в США. Місцеві таксисти обрали собі цей знак, запозичивши його у гоночних автомобілів, намагаючись таким чином привернути увагу клієнтів швидкістю і надійністю своїх послуг. Професію таксиста не назвеш легкою. Адже водій завжди повинен залишатися в гарному настрої, брати до уваги всі побажання замовника, бути пильним і обережним. Звичайно, це вимагає чималих фізичних і психологічних затрат. І кожна служба, безсумнівно, намагається цінувати і заохочувати своїх співробітників, особливо у їх професійне свято. Премії, подарунки, різноманітні заходи - все це організовують на честь Дня таксиста в нашій країні і не тільки. У наших календарях, наприклад, існує професійне свято автомобілістів, що відзначається 27 жовтня. Чим же примітний День таксиста? У середовищі водіїв професіоналів відомо, що праця таксиста не саме вдячне і безпечне заняття. Щоб займатися цим, мало просто вміти керувати транспортним засобом і добре знати можливі маршрути проходження. Потрібно бути і психологом, і механіком, знаходити по можливості швидкі та ефективні рішення в найрізноманітніших незвичних ситуаціях. Саме з цього таксисти - це особливий народ. Вони знають що таке солідарність і взаємодопомога не з чуток. Вони готові і вдень і вночі, в будь-яку погоду доставити свого клієнта з пункту «А» в пункт «Б». Зробити так, щоб цей шлях був максимально комфортний і безпечний.

Удача сьогодні супроводжує знакам: Близнюки, Діва, Риби, Овен і Телець; а ось їм варто бути обережніше: Лев і Скорпіон. Так обіцяє астрологічний прогноз на 22 березня.

ОВЕН

Перед Овнами відкриваються блискучі можливості придбання особистого авторитету, розширення знань, знайомств з впливовими людьми і яскравими творчими особистостями. Вам також буде корисно підтримати контакт з родичами і (або) компанією свого постійного партнера. Але якщо не хочете зіпсувати ситуацію, залиште ідею будь-що-будь домогтися взаємності.

ТЕЛЕЦЬ

Тельців сьогодні відвідують різноманітні ідеї. Вам складно всидіти на місці, займатися рутинною роботою і хочеться нових вражень. День буде наповнений різноманітним спілкуванням, а ввечері вам напевно вам захочеться ближче познайомитися з міським життям, відвідати нічні клуби, ресторани або взяти участь в публічних заходах.

БЛИЗНЮКИ

Можливості Близнюків сьогодні будуть практично безмежні (якщо не брати до уваги обмеження, що накладаються договірними зобов'язаннями). Що б ви не робили і в чому б не виявляли ініціативу, вам буде супроводжувати удача. Можна купувати все необхідне для дому: побутову хімію, засоби особистої гігієни, приналежності для прибирання. Але в другій половині дня можливі прикрощі, занепокоєння, викликані вчинком дитини, тварини, або молодшого родича.

РАК

У Раків сьогодні хороший період для надання щирої допомоги людям (і матеріального, і морального характеру), в тому числі абсолютно безоплатній. Не виключено також, що ви будете протягом усього дня підтримувати контакти з дітьми або думати про них. Вірогідні невеликі сімейні сварки і конфлікти на грунті нерозуміння з родичами.

ЛЕВ

Леви сьогодні можуть як виграти, так і багато програти. Діючи поодинці, ви будете схожі на жабу, борсається в вершках: перемога можлива, але для досягнення цієї мети доведеться докласти масу зусиль. Оскільки прямі і напористі дії в цей день малоефективні, вам доведеться вишукувати інші, більш тонкі, неявні способи. Не виключено несподіваний розвиток ситуацій, непередбачені повороти подій. В особистих стосунках варто думати про головне, не звертаючи уваги на минущі дрібниці.

ДІВА

Ніхто не розгледить переживань Дев за зовнішньою яскравістю і бравадою. Їм слід бути уважними в дорозі, особливо якщо вони подорожують новим маршрутом. В дорозі у вас можливі неприємні випадки: наприклад, пробки через дтп. Не виключено, що вам буде важко спілкуватися з власними дітьми (налагоджувати з ними емоційний контакт, контролювати їх навчання). Вам не слід забувати про почуття гумору і загальному позитивному настрої, - це буде вас виручати в найскладніших ситуаціях.

ТЕРЕЗИ

У Терезів настає сприятливий час для спілкування з близькими людьми, налагодження родинних зв'язків. Ваші вороги можуть стати вашими друзями, і навпаки. Сьогодні ии здогадуєтеся про чужих думках і почуттях, але не можете знати про них напевно. У прийнятті рішень довго роздумувати не варто, якщо, звичайно, ті чи інші бажання не виникли у вас абсолютно спонтанно.

СКОРПІОН

Обставини складаються на користь Скорпіонів, але вони ризикують цього не помітити. Перш ніж приймати те чи інше рішення, вам слід зібрати якомога більше різноманітної інформації. Виявлена ​​вами або іншими людьми активність матиме подвійний результат, але позитивних моментів буде більше. Це стосується і сімейного життя, яка сьогодні буде наповнена як різними переживаннями, так і внутрішньою гармонією.

СТРІЛЕЦЬ

У Стрільців сьогодні можливі перепади настроїв. Люди, яких ви вважаєте своїми друзями, сьогодні можуть не проявити до вас достатньої уваги. Ви ризикуєте опинитися в ситуації, коли чим більше зусиль докладено, тим гірше результат і болючіше розчарування. Не розраховуйте справити враження скромними фразами і вчинками. Не поспішайте завершувати епопею з покупками - саме в кінці дня можливі найбільш солідні і вдалі придбання.

КОЗЕРІГ

Козерогам рекомендується сьогодні бути обережнішими з вчиненням покупок: ризик стати жертвою обману або шахрайства зараз помітно збільшується. Якщо ви зрозуміли, де допустили промах, спробуйте підстелити соломки на майбутнє. У другій половині дня у вас є шанс зміцнити відносини і гармонійно вирішити найбільш складні питання. Особливо варто бути уважними одиноким Козерогам, - більше прислухатися до думки батьків і друзів в питаннях особистих відносин і їх перспектив.

ВОДОЛІЙ

Водоліям бажано прагнути енергійно справлятися зі своїми поточними обов'язками, щоб звільнити необхідний час для відпочинку. Можливо, поруч з вами з'являться нові цікаві обличчя, а значить - привід для знайомств і прояву своїх кращих якостей. У другій половині дня - не поспішайте з покупками, є ризик проміняти якість на рекламний шик.

РИБИ

Рибам сьогодні допоможуть впоратися з неприємностями такі якості, як працьовитість і практицизм. День буде дуже насиченим в плані енергетики. Ви відчуєте, як в вас пробуджується харизма і здатність вести за собою людей. Може бути небагато сьогодні вдасться реалізувати на практиці, але ви залишитеся задоволені результатами. У сімейних стосунках можливі невеликі конфлікти, пов'язані з матеріальними благами. Підготував Сергій Соболенко

ПОГОДА У СВАТОВОМУ

Посилення швидкості вітру до 15-24 м/с

У Сватовому хмарна погода буде триматися до самого вечора. Ближче до вечора дощ, який розпочнеться після обіду, може піти сильніше. Температура 0..+6, вітер західний 6 м/с

За останні 130 років 22 березня:

МАКС: 17.9° (2004)

МІН: -12.2° (1963)

Народний прогноз погоди: 22 березня відзначається день пам'яті 40 мучеників, у Севастійському озері замучених. Це друга зустріч весни (перша на Масляну). Якщо плиска прилетіла, то річка через 12 днів скресне; приліт жайворонка передвіщав тепло; зяблик - холод.

***

ОЙ, ТЕЧЕ ВОДИЦЯ

Ой, тече водиця,

        зимная вода,

не стій на камені,

        дівко молода,

не стій на камені –

        забере вода.

а вода холодна,

        замерзнеш, краса.

"На камені стою,

       у воду дивлюсь,

хто там чари лиє,

       а я посміхнусь,

хто холодом віє,

       брехню розсипа,

забере водиця,

       чистая вода."

А чистая вода

       зимна із снігом,

потече  в долину,

       біжить потічком,

а як замерзає

       у льоди брехня,

засвітиться сонце

       і щезне біда.

Забере водиця,

       зимная вода,

снігу будуть квіти,

       із сонцем літа,

літа для дівчини -

       на скелі стоїть,

вік для України -

       у майбутнім жить.

Світлана Борщ

Видео ПРОСватове-ранок: сьогодні 22 березня, прикмети, астропрогноз, погода

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей