Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
%AM, %15 %917 %2019 %00:%мая

ПРОСватове-ранок: сьогодні 15 травня, прикмети, астропрогноз, погода

132
(0 голосов)

Сьогодні середа 15 травня (2 травня по старому стилю). Борис і Гліб Сіячі. День Афанасія. Солов'їний день. Борис і Гліб сіють хліб. Солов'їний день - починають співати солов'ї. Заспівав соловей грунтовно - весна пішла на спад, а літо - на прибуток. Розпал оранки. Якщо соловей співає всю ніч, буде сонячний день. А якщо солов'я почуєш раніше зозулі, то щасливо проведеш все літо. Якщо солов'ї з цього дня починають співати дружно, то і весна буде дружною. Соловей заспівав - вода на спад пішла, можна починати посівну. З цього дня починали садити огірки і гарбуза. Щоб великі огірки та гарбузи вродили - заривають в гряді товкач. Інші народні прикмети 15 травня Борис і Гліб. Кішка міцно спить на вулиці - до тепла. Західний вітер гне вершини дерев, ввечері похмуро - до ранку очікується ясна погода. До вечора зникають з'явилися в полудень хмари - до ясної погоди. Соловей співає при густому тумані з предзакатья - до ясного теплого дня.

Міжнародний день сімей - 15 травня починаючи з 1993 року. Міжнародний день сімей (International Day of Families), що відзначається щорічно 15 травня, заснований Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році. Сім’я - це основа всього суспільства. Це колиска загальнолюдських цінностей, культури та історії, головна запорука стабільності і розвитку держави. Альянс сім'ї і держави - необхідна умова благополуччя і процвітання соціуму. Тому в Україні, як і у всіх цивілізованих країнах, високо шанується і охороняється інститут сім'ї. Підтримка сім'ї - один з головних пріоритетів української держави. Як і в усьому світі 15 травня, наші громадяни відзначають Міжнародний день сім'ї. Свято, міжнародний день сімей (International Day of Families), був заснований постановою ООН, з метою звернути особливу увагу на проблеми сім'ї, як базової осередку суспільства. Тому як сімейні проблеми ставлять під загрозу гармонійний розвиток соціуму в цілому. Проведення свята в Україні має на увазі безліч проектів на підтримку сім'ї, різних фестивалів і заходів. Організовуються акції допомоги нужденним сім’ям. Проводяться змагання та конкурси, де можна взяти участь сім’ями. З незапам'ятних часів сім’я була і залишається основою основ, будучи запорукою продовження роду, виховання дітей, майбутніх свідомих громадян своєї країни. Адже завдяки сім'ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу.

Міжнародний день захисту клімату - 15 травня. 15 травня світ відзначає Міжнародний день захисту клімату. Заснування цього свята стало відповіддю на заклик метеорологів захищати клімат як важливий ресурс , що впливає на добробут нинішніх і майбутніх поколінь. Збереження клімату - одна з глобальних проблем , які сьогодні стоять перед людством. Глобальне потепління , підвищений вміст озону в атмосферному шарі , природні катаклізми , зміна погодних умов на планеті - все це веде до погіршення клімату Землі і , як наслідок , робить негативний вплив на продовольчу , життєву і майнову безпеку людей , плачевно позначається на стані природних ресурсів та збалансованому розвитку держав. Сучасні науки не можуть відповісти на питання, як швидко настане катастрофічна зміна клімату в разі подальшого підвищення температури на Землі. Однак , на думку екологів і метеорологів , відстрочити ці зміни людству цілком під силу. У конференції, що пройшла в грудні 2007 року на острові Балі, організатором якої виступив уряд Індонезії, взяли участь представники більше 190 країн, спостерігачі від міжурядових та неурядових організацій та представники засобів масової інформації. 15 грудня 2007 була прийнята "Балійська дорожня карта" про початок переговорів щодо нової угоди. А незадовго до цього здавалося, що всі зусилля марні… Неможливість досягти угоди, постійні суперечки, загроза вето і перенесення засідань довели до сліз виконавчого секретаря Рамкової конвенції Іво де Бура. «Кожен має бути готовий до того, щоб піти на компроміс, в ім'я поваги і до інших, в ім'я порозуміння», - зазначив генсек ООН Пан Гі Мун. Груднева конференція 2007 року стала кульмінаційним моментом, завершальним історичним дванадцятимісячним періодом переговорів з проблеми зміни клімату. Було підписано міжнародне комюніке, що закликає світових лідерів розробити політику та вжити заходів, що дозволяють торгово-промисловому сектору знизити емісію вуглекислого газу, і пом'якшити кліматичні зміни. Сучасна наука не дає точних відповідей щодо можливості і термінів настання різких і катастрофічних змін клімату в разі подальшого підвищення температури. Однак своєчасна і активна діяльність з пом'якшення наслідків зміни клімату, що істотно знизить витрати, пов'язанні з процесом адаптації. Збереження клімату Землі залежить і від кожного жителя планети. Внести свою лепту не так вже й складно. Для цього можна, наприклад, рідше користуватися автомобілем, використовувати у своїй квартирі енергозберігаючі джерела освітлення, брати участь у посадках дерев і захищати зелені насадження. Здавалося б, дрібниці ... Але ці «дрібниці», помножені на населення планети, набувають величезного значення.

Міжнародний день відмовника від військової служби за переконаннями совісті - 15 травня починаючи з 1997 року. Повна назва сьогоднішнього свята - Міжнародний день відмовника від військової служби за переконаннями совісті (англ. The International Conscientious Objectors' Day). Відмовники - це ті люди, які з моральним або релігійним міркувань відмовляються брати участь у збройних конфліктах або вступати в армію. Цей День був заснований на першій міжнародній зустрічі відмовників від військової служби в Копенгагені в 1981 році. А 15 травня 1997 року німецький федеральний парламент, Бундестаг, видав резолюцію про реабілітацію тих, кого переслідувала нацистське військове правосуддя за відмову від служби за особистим переконанням і за дезертирство з цих же причин. Щоб краще зрозуміти ідеологію цієї дати, звернемося до часу Другої світової війни. Нацистське військове правосуддя практикувало жорстоке переслідування тих, хто не хотів брати участь у військових діях на боці німецької армії і вважав дії фашистів злочином. В результаті «дезертирам» було винесено понад 30 тисяч смертних вироків, 25 тисяч з них були приведені у виконання. У травневому резолюції 1997 року Бундестаг визнав, що вироки нацистських військових судів були несправедливі й не відповідають цінностям сучасної правової держави. «Друга світова війна була війною агресії і винищення, злочином, досконалим нацистською Німеччиною», - йдеться в документі. Також організатори цієї акції зажадали правової реабілітації померлих і живих дезертирів, заявивши про необхідність гідної компенсації за їх страждання в тюрмах і концентраційних таборах. Однак проблема відмови від військової служби за переконаннями совісті існує і в сучасному суспільстві. У багатьох країнах світу сьогодні для таких людей практикується заміна військової служби на альтернативну цивільну роботу, але в деяких державах такого права відмовники не мають. Тому сьогоднішня дата покликана привернути увагу світової громадськості до проблем тих, хто відмовився від військової служби за переконаннями совісті, а також вшанувати пам'ять всіх тих, хто загинув у рамках переслідування за відмову від військової служби за переконаннями та за дезертирство.

Плідний гармонійний день, що однаково добре підходить і для того, щоб братися за нові справи, і для завершення розпочатих.

Овен

Зберігайте самовладання інакше можна потрапити в пастку. Не варто уникати довгих бесід з однодумцями. Бажано утриматися від будь-яких надмірностей, відмовитися від шкідливих звичок. Не йдіть на поводу у тих, що оточують, особливо в другій половині дня. У цей час потрібно приймати самостійні рішення.

Телець

Справи, якими вам сьогодні належить займатися, можуть виявитися більш складними і нудними, ніж ви очікували. Будуть потрібні акуратність і увага до деталей. Намагайтеся уникати суєти і плутанини. Нікому не дозволяйте квапити вас: поспіх може стати причиною серйозних помилок.

Близнюки

Напружений день. Можна домогтися значних успіхів, але для цього доведеться потрудитися. Друга половина дня підходить для відпочинку, краще - в компанії друзів. Будьте обережні з новими косметичними засобами, вони можуть викликати алергію.

Рак

Ранок вимагає обережності, часом приносить тривожні новини і неприємні сюрпризи. Але трохи пізніше з'ясовується, що ситуація не така вже й страшна, а в деяких сферах - значно краще, ніж ви очікували. Можливі знайомства, які виявляться корисними і з ділової, і з особистої точки зору. Але не поспішайте ділитися з ними своїми секретами і пам'ятайте, що перше враження може бути оманливим. Поїздки складуться добре, якщо ви серйозно поставитеся до їх організації.

Лев

Відмінний день. За які б справи ви не бралися, в успіху можна не сумніватися. Напевно стане в нагоді інформація, отримана раніше, і ви не раз порадієте того, що не полінувалися запам'ятати або записати її. Можна купувати меблі і предмети інтер'єру.

Діва

Проявіть наполегливість і рішучість. Саме ці якості допоможуть отримати те, про що ви давно мріяли. Настав сприятливий момент для нових починань, так що покваптеся зайнятися чимось цікавим. Ваші таланти, перш залишалися непоміченими, будуть визнані і затребувані.

Терези

День не підходить для важливих і відповідальних справ, зате ідеальний для спокійного відпочинку і відновлення сил. Якщо ви не можете дозволити собі зробити паузу і відкласти все на потім, знайдіть людей, які вам допоможуть у вирішенні найбільш термінових завдань. Не виключені труднощі в спілкуванні з близькими людьми, часто розбіжності виникають просто через непорозуміння.

Скорпіон

Перша половина дня буде напруженою і складною. В цей час навряд чи вдасться досягти великих успіхів, хіба що ціною величезних зусиль. До обіду ситуація зміниться на краще. Інтуїція підкаже, коли варто переходити від спокійного споглядання до активного підкорення вершин.

Стрілець

Відмінний день з ділової точки зору. Він підходить для вирішення серйозних питань, в першу чергу - що стосуються фінансів, інвестицій, великих покупок. Ділове чуття вас не підведе, ви не допустите навіть дрібних помилок. Можна обговорювати і вирішувати юридичні проблеми, тут вам буде супроводжувати удача.

Козеріг

Ви уважні, обережні, нічого не втрачаєте з поля зору, тому рухаєтеся вперед повільно, але вірно. Навіть при вирішенні найскладніших питань ви не допускаєте промахів, тому що враховуєте будь-яку дрібницю. З друзями легко знайти спільну мову, день підходить для початку якихось загальних справ. Не давайте необдуманих обіцянок: зараз дуже важливо зберегти репутацію людини, на якого можна покластися в будь-яких обставинах.

Водолій

Приємний день. Постарайтеся провести його в суспільстві людей, які вам симпатичні; спілкування з ними підніме настрій і надихне. Знайдуться цікаві спільні справи, з'являться ідеї, які захочеться здійснити якомога швидше. Вірогідні незаплановані поїздки, несподівані зустрічі з друзями дитинства і юності. Далекі родичі можуть нанести візити, які вас порадують.

Риби

Добре проходить перша половина дня. За кілька годин ви встигнете то, для чого в інших обставинах було б потрібно декілька днів. У другій половині дня можна обговорювати питання, що стосуються фінансів. Вдалими будуть великі покупки, особливо якщо ви придбаєте речі, якими будуть користуватися всі члени сім'ї.

ПОГОДА У СВАТОВОМУ

Вдень у Сватовому очікується хмарність, незважаючи на те, що ранок та вечір обіцяють бути ясними. Без опадів. Температура +15..+25, ветер північно-західний 4 м/с.

За останні 130 років 15 травня:

МАКС: 31.9° (1959)

МІН: -0.4° (1981)

Народний прогноз погоди: 15 травня відзначається день пам'яті князів Бориса і Гліба, Сіячів. У цей день починають співати солов'ї, тому його називають "Солов'їним". Якщо соловей співав заливисто, значить "весна пішла на спад, а літо - на прибуток". Якщо соловей заспівав на голі дерева, бути неврожаю плодів у садах.

***

Водила  дорогами Доля мене

І міцно за руку в дорозі тримала.

Надіялась: вдача  мене не мине..

Шляхів обводила, скажу я, чимало.

Дорогу до щастя усе вибирала.

Та як же знайти серед безліч шляхів?

Людей, які поруч ішли, все питала,

Питалася  навіть у вільних птахів.

Чомусь всі мовчали і тільки всміхались,

А Доля все далі і далі вела...

А, може, ще скажуть?-уважно вслухалась.

Дорога нелегка до щастя  лягла...

Зморились в дорозі,  присіли спочити...

(Я мрію свою так несла все життя)

Тут Доля сказала, що щастя  це - ЖИТИ!

Таке ось зробила вона  відкриття.

Та тут все непросто: не треба  в нім  тліти,

Запалену зірку нести крізь роки,

Робити добро і прощати уміти,

Плекати  в серцях  своїх ніжні ростки...

Неначе і просто, й непросто нам жити,

Та всі вибираєм ми різні шляхи.

Хось може всім серцем когось полюбити,

А інший про це знає  маленькі штрихи...

Надія Сидорук

Видео ПРОСватове-ранок: сьогодні 15 травня, прикмети, астропрогноз, погода

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей