Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
%AM, %09 %917 %2019 %00:%сен

ПРОСватове-ранок: сьогодні 12 вересня, прикмети, астропрогноз, погода

200
(0 голосов)

Сьогодні 12 сентября (30 серпня за старим стилем). Свитнік. Ситник, або Свитнік, - це те, що звично і те, що дає хліб. Недарма говорили: «Свитно з хлібом жити». У цей день готували свитну - ячмінну кашу. До цього дня були залишені на корені на ниві ячмінні стебла ще з серпневого жатвеника. Був звичай завивати ячмінні стебла з лляними та вівсяними, заговорювати ниву на майбутній урожай. Цього дня відзначається Перенесення мощів святого благовірного великого князя Олександра Невського в Олександро-Невську лавру в Санкт-Петербурзі. Наші предки помітили, що теплий вечір і зоряна ніч 12 вересня обіцяють хороший врожай наступного року, а теплий і сухий день вказують на пізню зиму.

День співробітництва Південь-Південь Організації Об'єднаних Націй - 12 вересня починаючи з 2003 року. 12 вересня - День співробітництва Південь-Південь Організації Об'єднаних Націй (англ. United Nations Day for South-South Cooperation) - один з міжнародних днів ООН. 12 вересня 1978 року в столиці Аргентини, Буенос-Айресі, делегації 138 держав ухвалили План дій з розвитку і здійсненню технічного співробітництва між країнами, що розвиваються (Buenos Aires Plan of Action for Promoting and Implementing Technical Cooperation among Developing Countries). Співпраця Південь-Південь є одним з важливих елементів міжнародного співробітництва в цілях розвитку і відкриває перед країнами, що розвиваються та країнами з перехідною економікою реальні можливості щодо забезпечення на основі індивідуальних і колективних зусиль поступального економічного зростання і сталого розвитку. 23 грудня 2003 року Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію 58/220, в якій ухвалила проголосити 19 грудня Днем співробітництва Південь-Південь Організації Об'єднаних Націй. Оскільки в цей день Генеральна Асамблея схвалила План дій з розвитку і здійсненню технічного співробітництва між країнами, що розвиваються, прийнятий в Буенос-Айресі. А 22 грудня 2011 року Генеральна Асамблея ООН ухвалила нову резолюцію, в якій йшлося про те, що, починаючи з 2012 року День співробітництва Південь-Південь Організації Об'єднаних Націй, буде відзначатися 12 вересня. Таке рішення було прийнято з метою відзначити день в 1978 році, коли був прийнятий План дій в Буенос-Айресі.

Добре проходять і ділові, і особисті зустрічі. Багатьом вдається досягти взаєморозуміння з різними людьми. Можна залагодити давні розбіжності, помиритися з тими, з ким ви були в сварці.

Овен

Непоганий день. Ви можете займатися вирішенням старих справ або приступати до нових проектів, головне - вибрати щось одне: на все часу може не вистачити. Можливі незаплановані зустрічі, несподівані розмови про важливі для вас проектах. Не пропустіть шанс знайти впливових союзників. Відносини, які зараз починаються як ділові, пізніше можуть прийняти романтичний характер. Тут важливо не квапити події, дати іншій людині проявити ініціативу.

Телець

Ви відчуваєте прилив сил. Але важливо не забувати, що впоратися з усіма справами на відмінно можна в тому випадку, якщо все робити правильно, і не помилятися навіть у дрібницях. Вірогідні незаплановані поїздки. Вони виявляються цікавими і пізнавальними, але досить нудними. Не виключено, що нагадають про себе люди, до яких ви колись були дуже прив'язані.

Близнюки

День не позбавлений труднощів, але все-таки по-своєму прекрасний. Ви багато чому вчитеся, дізнаєтеся багато цікавого, починаєте по-іншому дивитися на речі, яких раніше не помічали. Досвід кожної людини, якого ви зустрічаєте сьогодні, вам пізніше стане в нагоді. Однак майте на увазі: зараз не всім можна вірити на слово. Краще перевіряти будь-яку інформацію, якою діляться оточуючі. При такому підході ніхто не зможе ввести вас в оману, зловжити довірливістю.

Рак

Сприятливий день для роботи, вирішення будь-яких питань, пов'язаних з бізнесом, розподілом фінансів. Можна робити покупки, навіть якщо вони не були заплановані заздалегідь: інтуїція безпомилково підказує, на що варто витрачати гроші, а на чому можна заощадити. Вірогідні незаплановані поїздки. Вони опиняться нудними, але ви не пошкодуєте, що відправилися в дорогу: яскравих вражень буде багато.

Лев

Багато часу витрачається даремно, і це дуже дратує. Ви воліли б зайнятися чимось корисним, але вічно доводиться когось чекати і квапити, вирішувати чужі проблеми, шукати відповіді на питання, які вам особисто не особливо цікаві. Друга половина дня дає шанс зав'язати цікаві знайомства. Ви на багатьох робите гарне враження. Не виключено початок романтичної історії.

Діва

Не варто багато чого очікувати від інших: навіть ті люди, які колись були бездоганні у всьому, зараз можуть допускати промахи. Не варто давати обіцянки - навряд чи ви зможете стримати їх. Будуючи плани, постарайтеся продумати запасні варіанти: в повному обсязі буде складатися так, як можна було припустити. Небажано вирішувати фінансові питання, укладати угоди. Там, де мова йде про гроші, ви часто переоцінюєте свої можливості.

Терези

День складається непросто, але у вас достатньо енергії, щоб впоратися з усіма труднощами, досягти поставлених цілей. Зараз ви можете зробити навіть те, що раніше здавалося майже неможливим. Головне - не поспішати. Необдумані вчинки, поспішні дії не призводять ні до чого хорошого, а ось обережні кроки ведуть до успіху. Вірогідні невеликі грошові надходження, повернення старих боргів. Друга половина дня підходить для покупок, в тому числі незапланованих.

Скорпіон

Плідний, але дуже напружений день. Маса справ вимагає уваги, і здається, що потрібно розірватися на тисячу маленьких СкОрПиОнЧиК, щоб все встигнути. Можна обійтися без таких жертв, якщо правильно розставити пріоритети. У другій половині дня може дещо погіршитися самопочуття. Краще не планувати на цей час нічого особливо стомлюючого. Бажано також уникати будь-яких надмірностей, тому що зараз вони особливо шкідливі.

Стрілець

Будьте уважні. Необдуманими вчинками, словами, сказаними зопалу, ви можете поставити себе в складне становище. Можна звертатися за порадами тільки до тих, кому ви давно довіряєте. Нові знайомі кажуть дивні і навіть небезпечні речі. Іноді вони роблять це з умислом, спеціально провокують вас або вводять в оману. Не варто ризикувати грошима, особливо чужими. День категорично не підходить для того, щоб брати кредити. Постарайтеся скоротити витрати, не поспішайте робити покупки, якщо вони не були заплановані заздалегідь.

Козеріг

День приносить масу несподіваних подій, тому ваші плани повинні бути максимально гнучкими. Постарайтеся не зв'язувати себе обіцянками, свобода дій буде дуже важливою, так само як і розбірливість у спілкуванні. Далеко не всі люди, які тягнуться до вас сьогодні, заслуговують довіри і симпатії. Добре складаються ділові поїздки. Не виключено, що далеко від дому ви отримаєте якісь цікаві пропозиції. Козерогів, робота яких пов'язана з відрядженнями, чекає кар'єрний ріст.

Водолій

Ви роздратовані через дрібниці, раз у раз піддаєтеся на провокації, говорите те, про що потім доводиться шкодувати. Намагайтеся не приймати важливих рішень під тиском. Важливо керуватися власним досвідом і здоровим глуздом. День сприятливий для навчання. Добре даються навіть ті дисципліни, які раніше здавалися незбагненними. Ви швидко запам'ятовуєте нову інформацію, задаєте правильні питання і робите правильні висновки з отриманих відповідей.

Риби

День буде досить складним, особливо для тих, хто звик швидко робити будь-які справи. Зараз вам потрібно пам'ятати: не завжди можна досягти потрібного результату за кілька годин. Уникайте поспішних рішень, особливо коли справа стосується роботи або бізнесу. Часто виявляються корисними поради старих знайомих. Друга половина дня обіцяє зміни на краще. Вірогідні несподівані грошові надходження. Деяким Рибам повернуть старі борги. Можна робити покупки: ви безпомилково виберете речі, які будуть радувати.

За матеріалами horo.mail.ru і mlady.org

ПОГОДА У СВАТОВОМУ

Ранок у Сватовому буде безхмарним, і до кінця дня небо лишатиметься ясним. Без опадів. Температура  +10…+27, вітер східний 3 м/с.

За останні 130 років 12 вересня:

МАКС: 32.8° (1952)

МІН: 0.2° (1968)

***

СЕНТЕНЦІЇ ГРАНЕЙ

Спокій. Відраза.

У серці образа.

Корисно сприймати

Життєві поразки.

Вибір - ілюзія?

Шлях - перемога!

Кинемо кубика

В божі долоні.

Робимо ставки,

Віримо в себе.

Свя́тий чи злодій -

Залежить від тебе.

Сенс чи химера,

Щастя чи горе,

Варто обрати

Власну дорогу.

Олексій Журавленко

Видео ПРОСватове-ранок: сьогодні 12 вересня, прикмети, астропрогноз, погода

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей