Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
%AM, %02 %961 %2019 %00:%дек

ПРОСватове-ранок: сьогодні 4 грудня, прикмети, астропрогноз, погода

141
(0 голосов)

Сьогодні 4 грудня (19 листопада за старим стилем) Введення. Ввідзначається свято Введення у храм Пресвятої Богородиці. У минулі часи цей день називали “воротами зими” і говорили: “Введення прийшло – зиму привело”. Погода цього дня може бути дуже мінливою: і морозною, і теплою. Наші пращури підмітили, якщо на Введення похолодає, то зима буде суровою. Якщо сніг випаде до Введення, то він може розтанути, якщо після — то лежатиме аж до весни.

День інформатики - 4 грудня. 4 грудня 1948 року - день народження радянської інформатики. Зацікавившись публікаціями про цифрові обчислювальні машини, що з’явилися наприкінці 40 років, член-кореспондент АН СРСР по Відділенню технічних наук І.С. Брук стає активним учасником наукового семінару, який обговорював питання автоматизації обчислювальної техніки. Перший у світі цифровий комп'ютер з програмним керуванням - ZUSE Z3 (1941). У серпні 1948 року разом зі своїм співробітником молодим інженером Б. І. Рамєєвим (надалі відомим конструктором обчислювальної техніки, творцем серії «Урал») він представив проект автоматичної обчислювальної машини. У жовтні того ж року ними були представлені детально опрацьовані пропозиції щодо організації в Академії наук лабораторії для розробки і будівництва цифрової обчислювальної машини. 4 грудня 1948 року Державний комітет Ради міністрів СРСР з впровадження передової техніки в народне господарство зареєстрував за номером 10475 винахід І. С. Бруком та Б. І. Рамєєвим цифрової електронної обчислювальної машини. Це перший офіційно зареєстрований документ, що стосується розвитку обчислювальної техніки в СРСР.

Уведення в храм Пресвятої Богородиці - 4 грудня. Євангеліє нічого не згадує про подію Введення в храм Пресвятої Богородиці. Це свято, як і свято Різдва й Успіння Божої Матері, засноване на традиціях Церкви й на апокрифічних книгах (невизнаних офіційною церквою), передусім на протоєвангелії Якова і псевдоєвангелії Матея «Про Різдво Пречистої Діви Марії». Ці джерела подають, що батьки Пресвятої Богородиці св. Йоаким і Анна, будучи бездітними, дали обіцянку, що якщо в них народиться дитя, то вони віддадуть її на службу Богові у Єрусалимський храм. Господь Бог вислухав їхні молитви і дав їм доньку. Коли їй виповнилося три роки, батьки привели її до храму і віддали в руки первосвященика Захарії, батька св. Івана Предтечі. Тут Пресвята Богородиця перебувала тривалий час аж до заручин з св. Йосифом. Свято Введення належить до дванадцяти великих празників. Він має один день перед- і чотири дні посвяття. Про нього маємо згадки від V ст., але аж через кількасот років, поки він став загально поширеним по цілому Сході. З проповідей на цей день Константинопольських патріархів, Германа (715—730) і Тарасія (784—806), випливає, що празник Введення був установлений у VIII столітті. Синайське Євангеліє з VIII століття, котре подарував до синайського монастиря імператор Феодосій III (715—717), між дванадцятьма празниками згадує і празник Введення. Цей празник мають і грецькі богослужбові книги з IX століття. Із ІХ ст. його починає святкувати вся східна Церква. Синайський Канонар (збірник церковних законів) з IX-X ст. подає празник Введення під такою назвою: «Празник Пресвятої Богородиці, коли була приведена в храм Божий, маючи три роки». Типікон Великої Константинопольської Церкви (IX—X ст.), хоча не подає ані апостола, ані євангелія на цей празник, але день 4 грудня поданий як: «Собор Святої Богородиці, коли була передана своїми батьками і приведена у храм Господній від трьох літ». Евергетицький Типікон з XI ст. має службу Введення з перед- і посвяттям. Службу на цей празник склали Григорій Нікомидійський (IX ст.), Василій Паґаріот і Сергій Святогорець. На Захід свято Введення прийшов досить пізно — аж наприкінці XIV століття, а в половині XV ст. поширився по цілій Європі. Західна Церква святкує празник Введення також 21 листопада.

Міжнародний день обіймів - 4 грудня. Цікаво, що День обіймів святкують не лише 4 грудня, але й 21 січня, до того ж, якщо в грудні день іменується Міжнародний день обіймів (International Hug Day), то в січні — Національний день обіймів (National Hugging Day). Згідно з традицією свята, по–дружньому обійняти можна навіть незнайомих людей! Саме в цей день хлопці і дівчата обіймалися без будь–якого інтимного підґрунтя. Згідно своєрідного «повір`я», під час дружніх обіймів люди обмінюються душевним теплом. Існує і «наукове» обґрунтування корисності обіймів: доброзичливі дотики підвищують імунітет, стимулюють центральну нервову систему, підвищують рівень гемоглобіну в крові, а також іншого гормону — окситоцину, що викликає доброзичливе ставлення до інших людей. Свято з'явилося в 70-х роках XX століття, сформувавшись в студентському середовищі західноєвропейської молоді, але точні обставини його появи невідомі. Привітайте рідних і близьких зі святом, подарувавши їм тепло обіймів!

День замовлень подарунків Діду Морозу - 4 грудня. 4 грудня - цікавий і захоплюючий день, який присвячений всім дітям, які чекають на Новий рік подарунки від Діда Мороза. Це День замовлень подарунків Дідові Морозу. У цей день, як свідчить статистика, на поштові електронні скриньки, призначені Дідові Морозу, приходить близько 300 000 листів від дітлахів з усієї України. У порівнянні з нашим Дідом Морозом, Санта-Клаус отримує листів у багато разів більше. Їх кількість складає близько мільйона. Для зберігання дитячих листів, адресованих Діду Морозу в його резиденції, існує окрема будівля. Але не лише 4 грудня діти України пишуть листи Дідові Морозу. Перші «ластівки» з дитячими проханнями приходять до адресата вже наприкінці листопада.

З ранку можливі дрібні неприємності, але з часом ситуація зміниться на краще, і день завершиться вдало.

Овен

Намагайтеся тримати себе в руках, хоч це і нелегко. Особливо стежте за своїми висловлюваннями на адресу оточуючих, тільки так можна уникнути конфлікту. Небажано укладати угоди: ви схильні поспішати з рішеннями, проявляти легковажність і покладатися на удачу там, де робити цього не варто було б. Перш ніж купувати щось, порадьтеся з людьми, думці яких довіряєте.

Телець

День починається досить невдало, причому деякі труднощі ви створюєте собі самі. Вечір порадує хорошими новинами і дасть можливість поспілкуватися з людьми, за якими ви останнім часом нудьгували. Знайдеться маса цікавих тем для розмови.

Близнюки

Прислухайтеся до інтуїції: сьогодні вона дає розумні підказки, слідуючи яким, можна досягти успіху. Не завжди ваші дії викликають схвалення оточуючих. Але коли ви досягнете того, чого хочете, незадоволені змінять думку. Друга половина дня сприятлива для спілкування з родичами та іншими близькими людьми.

Рак

Сприятливий день. У багатьох справах, за які беретеся, ви сьогодні можете добитися успіху. Не виключено, що сьогодні вам зроблять пропозицію, від якого не захочеться відмовлятися. Можливі грошові надходження, в тому числі несподівані, повернення напівзабутих боргів. Деякі Раки знайдуть спосіб вирішити фінансову проблему, яка останнім часом турбувала їх.

Лев

Будьте уважні і обережні. Це не той день, коли можна довіряти всьому, що говорять, або сподіватися на успіх сумнівних авантюр. Але буде в цей день і багато хорошого, робота, якій ви останнім часом віддавали багато часу і сили, буде благополучно завершена, ви досягнете навіть кращого результату, ніж очікували. Деякі Леви знайдуть нових союзників.

Діва

Складний день. Багато чого буде залежати від вашої здатності реально оцінити ситуацію. Навіть для досягнення скромних результатів доводиться потрудитися, на легкі успіхи не варто розраховувати. День підходить для ділового спілкування. Можна обговорювати питання, що стосуються зміни роботи або початку довгострокового співробітництва. Особиста чарівність багатьом представникам знака допомагає в справах.

Терези

Ви йдете до мети, не помічаючи перешкод, що стоять на шляху, і блискуче справляєтеся з усіма випробуваннями. Не соромтеся ділитися досвідом, розповідати про перемоги, які встигли здобути. Оточуючим дійсно цікаво дізнатися про вас якомога більше. Вечір обіцяє приємні зустрічі, не розчарують романтичні побачення.

Скорпіон

Непростий день, але труднощі вас не лякають. Буде шанс успішно завершити важливу справу. Не виключено, що буде потрібно відправитися в поїздку, часто подорож буде пов'язано з потребою допомогти близьким. Краще не поспішати з покупками. Навряд чи придбання, що не були заплановані раніше, будуть вдалими.

Стрілець

Неспокійний, але непоганий день. Ви часто прямуєте скороминущим поривам, приймаєте рішення на ходу. Ймовірно початок плідної співпраці. Люди, які сьогодні підтримають ваші починання, можуть з часом стати справжніми друзями. Не виключено і початок романтичних відносин, які відіграють важливу роль у вашому житті.

Козеріг

Цікавий день. У вас буде можливість зосередитися на чомусь по-справжньому важливе, не відволікатися на дрібниці і дурниці. Часом нагадують про себе давні знайомі, і спілкування з ними виявляється дуже приємним. Будьте обережнішими при вирішенні фінансових питань, не поспішайте з покупками.

Водолій

Намагайтеся не поспішати. Це не особливо складний день, але і абсолютно безхмарним його не можна назвати. Багато чого буде залежати від вашої здатності зберігати спокій і приймати зважені рішення. Не виключено, що сьогодні вам буде потрібно повернутися до старих справ - настав підходящий момент для їх завершення.

Риби

Прислухайтеся до інтуїції - сьогодні її підказки будуть точними. Не виключено, що з'явиться можливість виправити старі помилки. Навіть до найпростішим і звичних справ ви підходите творчо, тому справляєтеся з ними відмінно. Ваші успіхи привернуть увагу, багато хто захоче познайомитися ближче.

За матеріалами horo.mail.ru і astroscope.ru

ПОГОДА У СВАТОВОМУ

У Сватовому хмарна погода буде триматися до самого вечора. Без опадів. Температура -4…-2 , вітер західній 4 м/с.

За останні 130 років 4 грудня:

МАКС: 11.7° (1961)

МІН: -21.1° (1985)

***

ХОЧ І ЗАСІЯВ КОСИ СНІГ

У щастя вірити я вже не перестану,

Хоч і засіяв коси перший сніг,

Кохати буду так, ніби востаннє,

Себе тобі я покладу до ніг.

І щастя із долонь твоїх нап’юся.

Все вип’ю аж до самого кінця.

Химерній долі в пояс поклонюся,

У наготу вдягнусь, щоб до лиця.

І заздритимуть місяць нам і зорі,

Як ми кохання питимем удвох,

Таке несамовите і прозоре,

Яким нагородив обох нас Бог.

У щастя вірити я все ж не перестану,

Хоч стільки перетоптано стерні,

Шрами душі не всі позаростали,

Та все доп’ю, що випаде мені.

Ганна Верес

Видео ПРОСватове-ранок: сьогодні 4 грудня, прикмети, астропрогноз, погода

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей