Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж
%AM, %12 %305 %2020 %08:%янв

ПРОСватове-ранок: сьогодні 14 січня, прикмети, астропрогноз, погода

278
(0 голосов)

Сьогодні 14 січня (1 січня за старим стилем) Василь. Вшановується пам’ять святителя Василія Великого, архієпископа Кесарії Каппадокійської. Якщо на Василя зранку туман, то буде хороший урожай літом і восени. Якщо буде багато зірок на небі — до ягідного літа. У минулі часи говорили: “Якщо Василевий день у році веселий, то і рік такий”, “Новий рік — до весни недалік”. Якщо на Василя тепло і сніг — літо буде теплим і дощовим.

Старий Новий рік - 14 січня. Традиція відзначати Старий Новий рік йде від розбіжності Юліанського календаря (або інакше кажучи календаря «старого стилю») і Григоріанського календаря - того, за яким зараз живе практично весь світ. Розбіжність календарів в 20-21 століттях становить 13 днів. Хто з нас не любить свят, можливості повеселитися і відпочити, ще раз зустрітися з бажаною компанією і зарядитися енергією на наступні суворі будні? Напевно тільки одиниці. Для всіх інших - в ніч з 13-го на 14-е січня з’являється чудовий привід «досвяткувати» один з найулюбленіший свят під інтригуючою назвою - Старий Новий рік. Ця цікава традиція, прийшла до нас з 1918-го року і початку становлення колишнього Радянського Союзу, коли в новій країні на хвилі глобальних змін були порушені й питання календарного літочислення. Поява цього неофіційного народного свята пов’язано з розбіжністю юліанського (старого) і григоріанського (нового) календарів, яке складає рівно 13 днів. Система старого стилю літочислення, котра будувалася на Юліанському календарі була розроблена олександрійськими астрономами на чолі зі знаменитим вченим тих років Созигеном. Цей календар, після його остаточної розробки був введений давньоримським полководцем і імператором Гаєм Юлієм Цезарем, на замовлення якого і проводилися ці роботи. Дата введення Юліанського календаря - 1-е січня 45-го року до нашої ери. Саме цей календар згодом і був прийнятий в якості основного інструменту літочислення в християнській традиції, а потім і в православній. До цих пір Православна Церква веде підрахунок всіх основних церковних свят, спираючись на Юліанський календар. Григоріанська система обчислення часу була набагато точніше юліанського календаря, оскільки давала набагато краще наближення до циклічного обігу Землі навколо Сонця. Датою введення Григоріанського календаря стало 4-е жовтня 1582-го року, четвер, який перетворився в п’ятницю 15-го числа цього осіннього місяця. Людина, зусиллям якої ми зобов’язані цьому прогресивному нововведенню був главою Католицької Церкви і папою римським Григорієм XIII. Від цього і назва даного календаря. Традиції. Це те, що відрізняє нас від світу тварин. Це те, що дозволяє нам передавати накопичені знання з покоління в покоління. Традиції бувають зовсім різні, серед який є і хороші, і ті, які вже давно хотілося б забути. Славность традиції відзначати Старий Новий рік підкреслюється одним незаперечним чинником, а саме: вона зародилася в дуже неспокійні часи, в тому числі це були часи відвертого гоніння на християн по всій країні. Більш того, ця традиція змогла їх благополучно пережити. Пережити цю суєту, зберігаючи вічні цінності. Тому і в цей Старий Новий рік ми бажаємо всім миру і благополуччя, любові і правди, здоров’я та радості! Нехай Сам Бог буде з Вами! Зі святом Вас!

Обрізання Господнє - 14 січня. Обрізання Господнє – велике свято Православної Церкви. Святкується 14 січня (1 січня за старим стилем). В Католицькій Церкві після початку 1970 року не входить до загального календаря. Обрізання з часів Авраама у іудеїв здійснювалось над восьмиденними хлопчиками і служило знаменням входження в Заповіт з Богом (Буття 17:14, Левит 12:2-3). При обрізанні немовляті давалось ім'я. Ісус Христос, що походив у плоті з племені Авраама, був також обрізаний на восьмий день після Свого народження і названий Ісусом – іменем, пророкованим Діві Марії архангелом Гавриїлом (Лука 1:32; 2:21). Таким чином, Обрізання Господнє - це також свято наречення Господа іменем Ісус. Святкуванням обрізання Церква стверджує віру в те, що Ісус Христос був Боголюдиною і прийняв істинне тіло людини, а не мниме і примарне, як учили деякі єретики (докети). Початок свята відноситься до перших століть християнства. До нас дійшли повчання Отців Церкви IV ст. на це свято – Амфілохія Іконійського, Григорія Нісського, Амвросія Медіоланського та інших. Від V ст. зберіглась бесіда на день обрізання Максима, єпископа Туринського. У IV ст. зі святкуванням Обрізання було поєднано святкування Василя Великого, тому в цей день здійснюється Літургія Василя Великого. Канон Обрізання написаний у VIII ст. Стефаном Савваітом. Свято триває один день і служить одночасно завершенням свята Різдва Христового. У Новому Заповіті обряд обрізання поступився місцем таїнству Хрещення (див. також Хрещення Господнє), прообразом якого він був.

День гарний для ділових, і особистих зустрічі. Не виключено початок довгого професійного або творчої співпраці.

Овен

Завдання, які ставить перед вами цей день, прості і зрозумілі. Ви безпомилково знаходите найкоротший шлях до мети. Можна реалізувати старі ідеї, домогтися того, до чого ви давно прагнули. Радують близькі люди, особливо багато позитивних емоцій ви отримуєте від спілкування з дітьми. Добре проходять будь-які домашні заходи.

Телець

Ділових пропозицій надходить багато, але не всі вони такі хороші, як здається на перший погляд. Чим обережніше і уважніше ви будете, тим вище ймовірність, правильного вибору. Можливі дрібні непорозуміння, які спричинять за собою незначні витрати, прикрі втрати. Порадує спілкування з близькими. З ними можна обговорювати найскладніші питання.

Близнюки

Для успіху потрібні наполегливість і удача. Ні з тим, ні з іншим проблем сьогодні не виникне. Інтуїція безпомилково підказує вам, коли і як потрібно діяти, щоб добитися відмінних результатів. Сприятливий день з ділової точки зору: можна укладати договори, обговорювати питання, що стосуються співпраці і фінансів. У першій половині дня ви легко уникнете даремних витрат, а ось у другій зробити це буде складніше - вас чекає дуже багато спокус.

Рак

Вдала перша половина дня: ви досягнете поставленої мети і наблизитися до здійснення заповітної мрії. Це вдалий час для обговорення ділових питань. У другій половині дня уникайте фізичних та емоційних перевантажень. Не виключено загострення хронічних захворювань.

Лев

День підходить для вирішення давно виниклих завдань і проблем. Іноді для досягнення потрібного результату доводиться докласти чимало зусиль. Це вас нітрохи не лякає: ви готові попрацювати заради своїх цілей. Часто допомагають старі друзі і просто хороші знайомі. Емоційний фон дня стабільний, настрій не псується, навіть якщо щось йде не так.

Діва

Ви не тільки відмінно справляєтеся з власними справами, але і допомагаєте оточуючим. З близькими людьми ви відмінно ладите, приводів для розбіжностей не виникає. Можна обговорювати справи, важливі для всіх, домовлятися про спільні дії і загальних планах.

Терези

Дуже гостра інтуїція, завдяки їй ви добре знаєте оточуючих. Але розібратися з власними бажаннями вдається не відразу. Замість того, щоб зосередитися на сьогоденні і майбутньому, ви раз у раз подумки повертаєтеся до помилок минулого. Близькі люди підтримають вас, якщо ви відверто розповісте про все, що вас турбує. Разом ви зможете знайти відповіді на багато питань.

Скорпіон

Плідний день, значна частина якого буде присвячена корисних справ. Ви вирішите проблеми, з якими довго не вдавалося впоратися, і нарешті наведете порядок там, де ще зовсім недавно панував хаос. Романтичні стосунки, що починаються в цей день, можуть зіграти важливу роль у вашому житті. Не виключено, що вони змусять вас кардинально змінити свої звички.

Стрілець

Хороший день для спілкування, обговорення самих різних питань. Можна призначати будь-які зустрічі - вам вдасться провести їх так, що всі залишаться задоволені. Не виключено початок романтичних історій. Через вас навіть самі холоднокровні люди часом втрачають голову. Ви ж можете відчувати симпатію, але навряд чи втратите здоровий глузд. Непогана фінансова ситуація, вдається уникнути зайвих витрат.

Козеріг

Постарайтеся подумати про що-небудь важливому в першій половині дня. Буде шанс вирішити складні завдання, знайти відповіді на питання, які останнім часом ставили вас в глухий кут. На другу половину дня краще не планувати нічого серйозного. Це час підходить для відпочинку і побудови планів. Ви не літаєте в хмарах, дивіться на речі дуже реалістично.

Водолій

Прекрасний день для зустрічей і знайомств. Маса людей захоче поспілкуватися з вами. Вибирайте тих, хто подобається - тут ваша інтуїція не схибить. Якщо ви хочете змін в особистому житті, варто провести цей день поза домом. На вечір краще не планувати нічого особливо важливого: життєвий потенціал знизиться, відпочинок вам не завадить. Майте на увазі, що будь-яку інформацію, що надходить в другій половині дня, краще ретельно перевіряти.

Риби

Відмінний день. Проблеми часом можуть виникати, але ви вирішуєте їх швидко і ефективно, не дозволяючи ситуації стати по-справжньому складною. Ваші перемоги не залишаються без уваги. Не виключено, що вами зацікавляться ті, від кого багато що залежить. День добре підходить для того, щоб зосередитися на справах, які дійсно важливі для вас. Є шанс швидко досягти успіхів.

За матеріалами horo.mail.ru і astroscope.ru

ПОГОДА У СВАТОВОМУ

Хмарна погода буде триматися у Сватовому до самого вечора. Більша частина дня пройде без опадів, а ближче до вечора очікується дрібний дощ зі снігом. Температура 0…-2, вітер західний 2 м/с.

За останні 130 років 14 січня:

МАКС: 8.5° (1955)

МІН: -31.3° (1950)

***

НІХТО НЕ ПРОЖИВ ДВА ЖИТТЯ

Ніхто не прожив два життя ще у світі,

Хоч як би цього не волів:

Ні ті, в кого є і багатство, і діти,

Ні ті, що бідують у місті й селі.

Ніхто не прожив два життя ще у світі:

Ні слуги дрібні, ні пани-королі,

Ні ті, хто сповідує Божі завіти,

Ні грішники в цьому житті й немалі.

Ні ті, хто уласну шанує персону,

Постійно шука позитив,

Ні ті, хто сльозу п’є гірку та солону.

Не зможеш прожить два життя, друже, й ти!

Ганна Верес (Демиденко)

Видео ПРОСватове-ранок: сьогодні 14 січня, прикмети, астропрогноз, погода

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей