Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
%PM, %11 %577 %2018 %14:%март

Калейдоскоп оперативних новин за 11 березня: Вся правда про Україну в одному прикладі. Секрети японського успіху. Рятівна медицина. Другі після США...

256
(0 голосов)

Про інновації в Україні. Вся правда про Україну в одному прикладі. Фермери Нідерландів виробили продукції на 91 млрд євро, а їх колеги в Україні -- на 17 млрд доларів. При цьому оброблюваних площ у нас  в 22 рази більше -- 42 млн га проти 1,9 млн га у Нідерландах. Експерт порахував, що 1 гектар пісків у Нідерландах приносить 48 тисяч доларів,  а гектар "благодатних чорноземів"  в Україні -- 420 доларів. Різниця в 114 разів. "Це все вам потрібно знати про ефективність нашої соціальної організації", -- зазаначив він.

Мораль. За даними соціологів 58% українців  вважають важливим розібратися зі своєю історією і керуватися традиціями. Саме тому і така різниця (більше ніж в 100 разів). Кожен раз, коли ви раком стоїте на городі і закопуєте чи викопуєте картоплю, памятайте про це", -- підсумував експерт. (Ю.Романенко). (ecetera).

Чому деякі нації успішніші за інших? Секрет японського успіху.

Японія входить в п’ятірку країн з найрозвиненішою економікою, незважаючи на не найвигідніше географічне положення країни. У чому ж секрет жителів острівної держави? ФАКТ. Секрет успішності одних націй і бідності інших досліджувався не одним десятком вчених. Частина експертів вважає, що успіх націй залежить від їх територіального розташування і кліматичних умов. Інші експерти переконані, що на розвиток націй впливала культура і релігія.… (Дутча).

Рятівна медицина: страхітливі лікарські інструменти з минулого.

Ми можемо скільки завгодно лаяти сучасну медицину і скаржитися на вартість і ефективність ліків, але, тим не менш, варто визнати той факт, що за останні 200 років тривалість життя істотно збільшилася, а якість медицини стала незрівнянно вищою. Не так давно лікарі, щоб мати хоча б шанс врятувати пацієнта, були змушені використовувати медичні інструменти, що вселяють жах одним своїм виглядом. (Уткіна).

Любов і трохи смерті: чому люди люблять котів.

Українці люблять котів настільки, що зайняли друге місце в світі за кількістю кошатників. Любов до цих тварин має давнє коріння і найнесподіваніші причини. ЦИФРИ. За даними українських соціологів, котів вдома мають 45% українців. Інші цифри наводить видання Worldatlas. За інформацією журналістів, на кожні 100 українців припадає 17 котів. За цим показником наша країна посіла друге місце в світі після США.…(Мейзерський). (ecetera).

 

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей