Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
%PM, %03 %486 %2018 %13:%апр

Калейдоскоп оперативних новин за 3 квітня: Некликаний гість краще соціального інспектора. Принцеса та жебрак: Мільонерша Уляна та "бідний" Марко

616
(0 голосов)

В оселях отримувачів субсидій почнуть проводити ревізії спеціальні інспектори, як це діятиме. Законопроект про зміни щодо отримання соцдопомоги перебуває на розгляді в парламенті.

Субсидії будуть жорстко контролювати та можуть відбирати. У Верховній Раді вже лежить законопроект, який може дати можливість ревізорам ходити квартирами та перевіряти, чи справді мешканці мають право на субсидії.

У такий спосіб держава хоче відстежувати тих нечесних українців, які оформлюють субсидії, але при цьому приховують свої реальні прибутки. Сьогодні у вигляді соцдопомоги в Україні щороку виплачується близько 70 мільярдів гривень. Але борги за комуналку при цьому лише зростають. Про це йдеться в сюжеті програми "Сніданок з "1+1".

Приховали  прибутки - лишилися без субсидії. Українців перевірятимуть соціальні інспектори.

"Здійснив покупку на 50 тисяч гривень - субсидія не призначається", - говорить директор департаменту державної соціальної допомоги Мінсоцполітики Віталій Музиченко.

Чимало українців, які отримують субсидії, обурені новиною, що невдовзі до їхньої оселі може завітати соціальний інспектор з перевіркою. Але є й ті, хто ініціативу з інспекторами підтримує. Деякі кажуть, що жодних перевірок не бояться.                                            

Сьогодні субсидії отримують близько шести із половиною мільйонів українців. У Мінсоцполітики припускають, дехто може жити не за статками і приховує реальні доходи, аби отримувати соціальну допомогу:

"Допустимо, сім'я може не вказати когось зі складу зареєстрованих, "забувши". В основному забувають про тих, хто має найвищі доходи. Або сім'я може не вказати якісь види доходів, які отримує той чи інший член сім'ї. Це є підставою для того, щоб припинити субсидію".

І виявити такого нечесного отримувача субсидії -  робота соціального інспектора. Він зможе завітати до оселі й на власні очі побачити, як живе родина. Щоправда, такі перевірки будуть не загальними, а індивідуальними, обіцяють в Мінсоцполітики. А от не пустити ревізора до оселі така родина не матиме права.

"Соціальний інспектор виходить на місце, відвідує конкретну сім'ю чи домогосподарство, складає акт обстеження, як живе родина. Тобто щодо домогосподарства чи сім'ї, які не допустять соціального інспектора, будуть ухвалені рішення щодо непризначення соціальної допомоги".

Тож, якщо отримуєте субсидію і при цьому дозволили собі з’їздити за кордон на відпочинок, або, скажімо, здійснили покупку на суму понад 50 тисяч гривень, то субсидію можуть забрати. (УНІАН).

***

Декларація Уляни Супрун: мільйони на рахунках в США, там же страхування свого життя та "злидні" її чоловіка... В декларації і. о. міністра Охорони здоров`я знайшли "злиденного" чоловіка і мільйонні банківські вклади. Так, згідно інформації з документа, чоловік Уляни Супрун -- Марко, за минулий рік не мав взагалі жодної копійки прибутків.

Не менш цікавим виглядає факт того, що українська чиновниця витратила 1,67 тисяч доларів для страхування свого життя в Сполучених Штатах Америки. Більш того, згідно декларації  У.Супрун і її чоловік не мають ні власного житла в Україні, ні автомобіля. В той же час Супрун задекларувала майже 4 мільйона доларів на рахунках в США. Вона задекларувала 555 тисяч 663 долара на пенсійному рахунку.

Також Супрун вказала. що має 140 тисяч грн на банківських рахунках в "Кредобанку" і "Укргазбанку".  Глава Мінохорони здоров`я України також вказала, що спільно з чоловіком має вклад 8,3 тисячі доларів в американському банку. (Politeka).  

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей