Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
%PM, %28 %610 %2017 %16:%сен

"Глас вопиющего в пустыне" -ЛЕО в котрий раз погрожує знеструмленнями, але знову переносить їх

396
(0 голосов)

Отже, сьогодні вранці ТОВ ЛЕО вкотре виступило з заявою про ймовірне знеструмлення боржників. Наразі, новий термін знеструмлення перенесено на 2-3 жовтня. 

"Луганське енергетичне об'єднання знову публікує розширений перелік підприємств та організацій, які будуть відключені від електропостачання за борги протягом 2-4 жовтня 2017 року. Переважна більшість вказаних підприємств та організацій відносяться до житлово-комунального господарства або до так званої бюджетної сфери. Але всіх їх об'єднують між собою значні борги за спожиту електроенергію та відсутність розуміння, яким чином буде сплачуватись заборгованість

Але ЛЕО більше не може кредитувати державні підприємства – тим більш, що саме має платити борги державі.

Нагадаємо, що 27 вересня Луганським енергетичним об’єднанням прийнято рішення не відключати водоканали за борги. В той же час, робиться перенесення дат запланованих знеструмлень на 11 жовтня 2017 року – перед офіційним початком опалювального сезону. Тим самим, ЛЕО вчергове та востаннє йде назустріч – водоканалам, та в першу чергу, жителям Луганської області.

Слід відзначити, що після відновлення електропостачання до водоканалів 20 липня так і не були розв’язані проблеми з боргами. Час, що був даний Луганським енергетичним об’єднанням для вирішення проблем з боргами, був нещадно витрачений. За два місяці пройшло чимало нарад на різних рівнях, але вони не допомогли, так само, як і численні звернення до керівництва країни та високопосадовців. Поточне споживання як не сплачувалось, так і не сплачується, погашення боргів не відбувається, а графіки погашення заборгованості, що були надані водоканалами, часто є незадовільними та навіть «казковими». Загальна заборгованість підприємств водопостачання невпинно зростає.

В даній ситуації відключення боржників є єдиним виходом для ЛЕО, яке стало заручником недобросовісних споживачів та перебуває в глибокій кризі. З одного боку, ці підприємства комунальної та державної форм власності не сплачують за електроенергію, з другого – держпідприємство «Енергоринок» вимагає від ЛЕО погашення боргів, що й виникли через такі борги комунальників. Через це держава вже протягом 10 місяців карає компанію фінансовими санкціями та арештами рахунків, то ж є цілком справедливим застосування відповідних дисциплінарних заходів до злісних боржників", зокрема йдеться у заяві луганських енергетиків.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей