Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
%AM, %06 %370 %2017 %10:%окт

Калейдоскоп оперативних новин за 6 жовтня: Молодіжні ініціативи тернопільчан. Не витримуємо конкуренції. Українська курятина дорожча за європейську

400
(0 голосов)

Молодіжна міська рада та Міський учнівський парламент. З 25 вересня по 10 жовтня 2017 року молодіжні громадські організації (далі МГО), учнівське та студентські самоврядування матимуть змогу долучитися до формування 4-го скликання молодіжної міської ради при Тернопільській міській раді.

Депутатом ММР може бути обраний Громадянин України віком від 14 до 35 років, якщо він є членом саме молодіжної громадської організації або студентом з числа представників органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів чи закладів професійно-технічної освіти або учнем навчального закладу м. Тернополя

Громадська організація для того, щоб делегувати кандидата, повинна відповідати наступним критеріям:

– діяти у м. Тернополі і бути офіційно зареєстрована;

– з дня реєстрації МГО повинно бути не менше одного року (якщо ви проходили момент перереєстрації це необхідно вказати);

– МГО провела протягом останнього року, до дня початку кампанії формування персонального складу ММР, не менше трьох публічних заходів з публікацією в ЗМІ, для підтвердження цього потрібно надати сканкопії публікацій у місцевих ЗМІ про або посилання на відповідну публікацію на веб-сайті ЗМІ.

Окрім документів, які підтверджують вище описані вимоги також потрібно надати:

– витяг з протоколу про обранання делегата в депутати ММР

–  резюме делегата

Важливо! Одна громадська організація може делегувати лише одного члена до складу ММР. Кожний ВНЗ чи ЗПТО, який знаходиться у м. Тернополі та мають діючі ОСС можуть делегувати в депутати ММР одну особу, яка є представником ОСС даного закладу. Для цього необхідно подати протокол засідання ОСС, на якому було обрано делегата в депутати ММР та резюме делегата.

Тернопільський Міський учнівський парламент «Наснага» делегує в депутати ММР трьох учнів, які є представниками органів учнівського самоврядування м.Тернополя. Міський учнівський парламент «Наснага» подає протокол свого засідання обрання делегатів в депутати ММР та резюме делегатів.

Пакет документів потрібно подати в Управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту, яке знаходиться за адресою вул.. Шевченка 1, з 25 вересня по 10 жовтня 2017 року у робочі години: понеділок-четвер з 8.00 по 17.15, п’ятниця з 8.00 по 16.00. Після 10 жовтня заявки не приймаються.

З 11 жовтня Виборча Комісія опрацьовуватиме усі подані заявки та наприкінці жовтня місяця оголосить список депутатів ММР. (proТернопіль).

Україна втрачає ринки зерна. З початку 2017р українські аграрії експортували більше 10млн тонн зернових і 1,3 млн тонн олійних. Але не зважаючи на непогані показники, ми поступово здаємо окремі ринки своєму основному конкуренту -- Російській Федерації. Зокрема, мова йде про Єгипет, який вважався одним з основних для збуту українських зернових. На думку президента Української зернової асоціації (УЗА) М.Горбачова Росія може потіснити Україну і в Азії.

"Єгиптяни змінили якісні показники , за якими вони купують пшеницю. Якщо до цього вони купували пшеницю з протеїном 11,5 і ми досить успішно з ними торгували, то з нинішнього сезону купують з протеїном 12,5. А у нас такої пшениці 15-20% і ми її залишаємо всередині країни. Тому Україна і втрачає ринок Єгипту і стає неконкурентоздатною у порівнянні з Росією. Отже, треба покращувати якість зерна" -- зазначив М.Горбачов.

За його словами, зерновий ринок дуже конкурентний. І якщо виявиться, що з Росії брати пшеницю вигідніше, то і Європа почне купувати пшеницю там. (AgroPolit).

Ціна української курятини вже вища за європейську. Сьогодні вона дорожча, ніж в Польщі та Естонії. Так, середня ціна курячого філе в українському супермаркеті дорівнює 103,1 грн/кг, в Естонії -- 94,6 грн, у Польщі -- 96,5 грн. Як наслідок, ціна м`яса курки буде залежати від курсу долара.

Якщо вартість курятини і далі ростиме, то до нас поїде м`ясо цієї птиці з Європи. І з яйцями відбуваться постійні гойдалки. А це безпосередньо залежить від від нашої експортної політики. Як тільки за кордоном зростає ринок збуту, туди масово експортують, а в середині країни ціни ростуть.

Ці гойдалки говорять про велику монополізацію ринку. А антимонопольний комітет нічого з цією системою не робить. (О.Пендин, член екон. дискусійного клубу) (Голос.ua).

 

 

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей