Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
%PM, %15 %520 %2017 %14:%окт

Калейдоскоп оперативних новин за 15 жовтня: Перевіряти доходи будуть щодня. "Портрет" молодого підприємця. Повысить налог.

570
(0 голосов)

Перевіряти доходи будуть щодня.

 • Тепер для відкриття депозиту в банківській установі на значну суму українцям треба довести, що ці кошти вони заробили легально. Те ж стосується будь-яких придбань на значні суми, які проходять через банки. Наприклад, купівля нерухомості або дорогої машини. Раніше вимоги фінмоніторингу - Державної служби фінансового моніторингу - були формальністю. Особливо коли мова йшла про операції рядових клієнтів банків. Останні нововведення регулятора змінили ситуацію.

  Згідно з постановою НБУ банк з урахуванням ризик-орієнтованих підходів повинен здійснити документально підтверджену перевірку джерел походження коштів (активів) клієнта на підставі офіційних документів, належним чином завірених їх копій чи інших джерел, якщо така інформація є публічною.

  Простими словами, якщо громадянин іде в банк проводити операцію на суму понад 150 тисяч грн і раніше не був частим гостем цієї фінансової установи, його можуть попросити надати низку документів:

  1. Копія декларації про майновий стан і доходи, тобто податкова декларація з відміткою контрольного органу про її отримання (для резидентів).

  2. Копія декларації про майно, доходи, витрати і фінансові зобов'язання особи, уповноваженої на виконання функцій держави або органу місцевого самоврядування, з Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, формується і ведеться Національним агентством з питань запобігання корупції.

  3. Для нерезидентів України таким документом може бути копія податкової декларації про доходи з відміткою контрольного органу іноземної держави про отримання.

  4. Інші документи, що підтверджують джерела походження власних коштів і активів фізичних осіб: зарплата, дохід, отриманий за реалізацію продукції, надані послуги, продаж майна, отримання спадщини, отримання страхової суми за договором страхування, виграш у лотерею, придбання права на скарб.

  Давність документів не має значення.

  Тобто, якщо клієнт вісім років тому продав квартиру за 2 млн грн, то це може бути поясненням, звідки у нього депозит на 1 млн грн. Якщо чотири роки тому у клієнта була зарплата 30 тис. грн на місяць, а зараз він тимчасово безробітний, логічно, що клієнт може дозволити собі проведення операції на 180 тис. грн.

  За словами банкірів, зміни можуть торкнутися не тільки нових клієнтів банку, але і старих, які тримають значні суми на депозитах. Розривати депозити банки не будуть, проте в разі пролонгації й укладення нового договору в банку можуть виникнути питання.

  Деякі опитані ЕП банкіри висловили думку, що це може привести до перерозподілу ресурсної бази, адже в системі багато депозитів, походження яких клієнти навряд чи зможуть пояснити. Особливо це стосується політиків і чиновників.

  Зрештою, учасники ринку припускають, що багатьох обійдуть нові вимоги. (Epravda.com.ua).

  "Портрет" молодого підприємця. За висновками спеціалістів 2/3 молодих бізнесменів (до 35 років) працюють у сфері послуг, торгівлі або ремонту.  Більшість з них (80%)  хотіли б отримати інформаційну підтримку від держави, а саме інформаційний ресурс, де можна було би дізнатися про правила та умови ведення бізнесу. Порівняно зі старшим поколінням, молоді більш оптимістичні і 175 з них вважають діловий клімат в Україні добрим, проте 30% молодих (проти 47 старших) вважають діловий клімаб країни поганим. (Програма USAID ЛЕВ) (7 днів. ua).

  Повысить налог. Министр экологии и природных ресурсов заявил о необходимости существенно повысить ставки экологического налога. По его словам, наиболее низкие ставки в Мексике и Польше -- на уровне 1 евро за тонну. Но в Украине этот показатель в 100 раз ниже.

  "Когда я  начал об этом говорить, то сразу восстали металлурги и "независимые" депутаты. Дескать, что вы делаете? Если ставка будет на уровне Польши, то цена за 1 тонну металла возрастет на 5 долларов, а это сделает нас неконкурентными на мировых рынках, упадет экономика и т.д. Я прошу прощения: они продают металл по мировым ценам, а налог будут платить 37 копеек? Это ли не абсурд?", --  отметил Семерак.

  Кроме того он заявил, что ведомство подготовило рейтинг из 100 предприятий Украины, которые являются самыми крупными загрязнителями окружающей среды. "Ни один телеканал не показал этот рейтинг. Потому что владельцы этих предприятий и телеканалов те же самые люди", -- подчеркнул министр. (zn.ua). 

   

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей