Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
%PM, %19 %500 %2018 %13:%янв

Калейдоскоп оперативних новин за 19 січня: Хто є основною перешкодою до реформ? Подушные налоги - учимся у Петра Первого

460
(0 голосов)

Washington Post: Порошенко — перешкода для реформ в Україні. Президент України Петро Порошенко, який обіцяв боротися з корупцією, є основною перешкодою для реформ в цій країні, — пише Washington Post (WP). Його конфлікт із колишнім президентом Грузії Михаїлом Саакашвілі найбільше тішить президента Росії Владіміра Путіна.

«Минулотижнева «вулична вистава» у Києві за участі Саакашвілі, грузинського політика, який зараз є лідером української опозиційної партії «Рух нових сил» лише звернула увагу на те, що урядування Порошенка замість того, щоб покласти край всеохопній корупції, яка поширюється в Україні з моменту проголошення незалежності в 1991 році (як він обіцяв) стало головною перешкодою для реформ», — пише WP.

За словами редакції вашингтонської газети, «Порошенко робить все можливе, щоб ув’язнити або депортувати свого колишнього союзника (Саакашвілі) і постійно зазнає поразок через демонстрацію прихильників Саакашвілі та, останнім часом, рішення суду».

Як ми читаємо в коментарі, поліція переслідує Саакашвілі, а прихильники Порошенка проводять агітаційну кампанію проти парламентарів, які вимагають реформ та проти створеного за підтримки Заходу Національного Антикорупційного бюро України (НАБУ).Washington Post

«Сильні голоси спротиву з боку Європейського Союзу, Держдепартаменту (США) і Міжнародного валютного фонду загальмували цей наступ, — пише WP. — Але видається, що Порошенко вважає, що ані західні лідери, ані українці, які повалили владу останнього вкрай корумпованого президента Віктора Януковича, не притягнуть його (Порошенка – Глобал Аналітик) до відповідальності через нинішній тупик у конфлікті на сході України з сепаратистами, що підтримуються Росією».

У редакційному коментарі газета пише, що доти, поки Україна не очистить свої установи і надалі рішуче не висловить своє бажання будувати правову державу, вона буде дуже схильна до впливу російських диверсій. «А оскільки так є, то очевидна оборона давньої корумпованої системи з боку Порошенка збільшує серед громадської думки підтримку для Росії та репрезентантів її інтересів», — пише WP.

«Звичайно, ніхто не тішиться виставами за участю Саакашвілі більше, ніж Путін, який, проливаючи крокодилячі сльози, сказав в четвер, що йому сумно дивитися на це», — говорить WP.

За словами редакції американської газети, США та Європейський Союз мають значні можливості чинення тиску на Порошенка, який зацікавленій в американській зброї та членстві в ЄС. «Вони повинні наполягати, щоб Порошенко припинив атаки на слідчих, які борються проти корупції, і створив спеціальний антикорупційний суд». «У той же час український лідер міг би зробити сам собі послугу і припинити переслідувати Саакашвілі. Ця кампанія
може тільки допомогти грузину у втіленні його невдалої мрії, щоб стати лідером революції або мучеником», — робить висновок WP. 
 
Налоги в Украине: учимся  у Петра Первого -- очень выборочно. Именно он ввел подушный фиксированный налог, который за нанятых рабов платили те, кто их нанял, а не нанятые платили сами за себя. Вот по этому прогрессивному петровскому принципу и действует современный ЕСВ -- с той лишь разницей, что в большем размере этот сбор взять не могли. Были тогда и другие экзотические платежи, но до вредительского НДС Петр Первый  не додумался. Обложение бород, свадьб и пр. никак не снижали предпринимательскую активность и в этом смысле было более оправдано, чем сегодняшняя налоговая система.
Не думаю, что разработчики критериев блокировки налоговых накладных, раз в 2-3 дня принципиально меняющие в этом убийственном проекте и концепцию, и ошибки, при Петре Первом жили бы долго и счастливо. Это в наше доброе время все ограничивается жалобами Генпрокукору на Министра  финансов, что не имеет никаких последствий. Он даже может официально предложить освободить главного налоговика, не имея таких полномочий -- и никакого тебе колесования, никого это кадровое злоупотребление не волнует. 
Вместо выполнения своих прямых обязанностей и в т.ч. выдачи обобщающих налоговых разяснений Минфин занялся тем, что ему никто не поручал -- персоной главы налоговой, дело против которого разваливается  ввиду непрофессионализма его возбудителей, вот Министр и торопится, а пока он занят этим, страна мучается без его разъяснений.
Тоесть, учимся у Петра Первого очень выборочно: подушный берем, а НДС не отменяем и никакая дисциплина министров не касается. Министром финансов в Украине Петр Первый смог бы быть значительно лучше действующего. (А-р Кирш, "Обозреватель").  
Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей