Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
%PM, %29 %502 %2018 %13:%янв

Калейдоскоп оперативних новин за 29 січня: Десь недалеке майбутнє. "Уехать, устроиться и остаться"

364
(0 голосов)

Маленька (Не) автономна Республіка Порохоботія (АРП). (Десь недалеке майбутнє).

Вулицями республіки патрулюють Загони Порохоботів (ЗП). Вони вибірково виловлюють з юрби роззяву і вимагають продекламувати клятву вірності порохобота. Вони ретельно відслідковують наявність фото президента у всіх автівках, на всіх вітринах магазинів і на верхньому одязі кожного громадянина.

По неділях у парках та на майданах відбуваються спільні порохороводи і кавування за здоров'я президента.

Суворо заборонені і вилучені з вжитку під загрозою ув'язнення слова "Мальдіви", "Ліпецька фабрика", "офшор", "Роттердам+", "Ахметов", "схеми", "сім'я", "корупція", "АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД!!!".

У школах діти змагаються за те, хто найбільший порохобот. У дитсадках малечу навчають 10-ти заповідям порохоботства. Як то – не критикуй, не запости зайвого, не подумай лихого проти президента.

Опозиційним депутатам, які і досі з якихось дивних причин ще залишились у парламенті, дозволяється раз на квартал у закритому приміщенні підвалу висловлювати свою думку. Присутні у залі Загони Порохоботів мають контролювати, щоб їх промова не стосувалась ідеалів порохоботства.

Про президента можна говорити або добре, або у СІЗО і без громадянства. Рахувати його гроші не можна, вимагати щось від нього як гаранта залишків Конституції – просто обурливо!! Робити жодних розслідувань, окрім як на тему "Чому наш президент такий класний, добрий і ПАТРІОТИЧНИЙ?" журналістам протипоказано.

Викривальні пости журналістів і антикорупціонерів з-за кордону, куди вони всі повтікали після кримінальних переслідувань, піддаються нищівним атакам армії порохоботів. Спершу їх проклинають за порівняння святої іпостасі (президента) з простими смертними, потім їм погрожують переслідуванням і розчленуванням і врешті-решт їх акаунти зламують і знищують.

За рік молода і процвітаюча Порохоботія поширюється далеко далеко за горізонти фейсбука, твітера і і інших соцмереж. Кожен порохобот з прапором Порохоботії щасливий, радісний і безтурботний, незважаючи на курс 73 гривні за долар і закриті кордони з Європою. (Азад Сафаров, журналіст "УП").

Остаются самые упрямые, самые инертные и старики. Мир меняется, а вместе с ним и причины миграции. Если ранее в 90% случаев население из родных стран выталкивали бедность, гонения, голод, эпидемии, то сейчас, в 60% его манят возможности развитых стран. Ни для кого не секрет, что каждый день наша страна становится на несколько ученых глупее, рукастых мужиков беспомощнее, бизнесменов безынициативнее, стоящих медиков незащищеннее, лучших выпускников бесперспективнее... Почему? Сколько их еще, сидящих на чемоданах? На какой срок они готовы уехать? Куда? И все ли сделали, чтобы не уезжать? 

У каждой причины есть причина... Гражданская пасивность возвращается бумерангом в виде безграмотных медиков, дипломов вместо знаний, коррупционных чиновников, птичьих прав, зверинных аппетитов власти -- всего того от чего хотят уехать остатки тех, кем славилась Украина...

По разным данным за пределами Украины зарабатывают на жизнь от 6-ти до 8-и млн наших граждан. Впрочем, уже не только наших ибо тенденция "уехать, заработать и вернуться" перерастает в "уехать, устроиться и остаться". Международная организация по миграции отмечает, что среди изученных ею стран юго-восточной Европы, украинцы составляют наибольшую долю трудовых мигрантов с высшим образованием... ("Зеркало недели"). 

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей