Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
%PM, %28 %577 %2018 %14:%фев

Калейдоскоп оперативних новин за 28 лютого: Політологи прогнозують успіх Зеленському та Вакарчукові. Повязать ветеранов с властью

302
(0 голосов)

 Низькі рейтинги українських політичних партій доводять: народ втомився від нинішніх політиків. Старожили вже набридли, а новобранці, які потрапили у владу вже після Майдану, поки що не виправдали довіри. У топі електоральних симпатій, як і раніше, ветерани політичної сцени — люди, які перебувають в авангарді подій останні 15–20 років, однак пік їхньої форми вже позаду.

«Батьківщина» Юлії Тимошенко, очевидно, вже не матиме на виборах 30% голосів. Юрієві Бойку не судилося досягти рівня популярності Віктора Януковича. Не вдасться здобути перемогу в першому турі майбутніх виборів і нинішньому президентові Петрові Порошенку. Герої минулих політичних баталій втратили довіру громадян. Зате є дуже багато тих, хто не визначився, за кого віддавати свій голос. Згідно з результатами останніх соцопитувань серед виборців, які збираються голосувати, таких від 20% до 30%. Ще близько 30% респондентів узагалі не збирається йти на вибори, тому що не бачить жодного гідного кандидата. Помітно, що після обіцяного «життя по-новому», яке так і не настало, суспільство охопила апатія.

Розуміючи всю складність ситуації, політтехнологи ламають голову над тим, як залучити на дільниці цей «нічийний» електорат. Як завоювати голоси тих, хто розчарувався в політиках і взагалі не планує голосувати? Вікно можливостей велике як ніколи. З огляду на низький рівень підтримки ветеранів політичної сцени стало відносно легко вивести на орбіту нових гравців. 5–6% підтримки на теперішній час — це вже заявка на перемогу.

Недовіра до професійних політиків породила новий тренд — створення політичних проектів на чолі із зірками шоу-бізнесу. Саме з їх допомогою політтехнологи розраховують підвищити інтерес до виборів і достукатися до тих, хто не бачить для себе гідних кандидатів.

У кулуарах сьогодні на слуху два таких «зоряних» проекти: «Слуга народу» на чолі з коміком і телеведучим Володимиром Зеленським і партія лідера гурту «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука, яка поки що не створена й не має назви. Незважаючи на те що офіційно ніхто з них у політику наразі не пішов, соціологи вже включають обох в опитування. І, хоч як дивно, обидва ці фантомні на сьогодні проекти вже мають високий рівень підтримки, що, на думку соціологів, свідчить про те, що суспільство дуже втомилося від традиційних політиків.

Сподіватися, що музиканти й коміки зможуть поліпшити життя й впораються з роботою краще від політиків, украй інфантильно. Але в Україні, на жаль, не бракує інфантильного електорату. І знаючи цю віру українців у месію, політологи прогнозують успіх Зеленському та Вакарчукові. Не секрет, що мільйони наших співвітчизників голосують за принципом «хай гірше, аби інше». Або взагалі не так за когось, як проти.

У кулуарах стверджують, що за обома «зірковими» партіями стоять олігархи. Спонсором Зеленського називають Ігоря Коломойського, на телеканалі якого працює шоумен. Кампанію Святослава Вакарчука, за чутками, збирається профінансувати Віктор Пінчук. Однак сам музикант у приватних бесідах запевняє, що ще не вирішив, чи висуватиме свою кандидатуру на виборах. Каже, що в політику піде лише у випадку, якщо в його команді набереться достатньо однодумців. Поки що таких людей у нього немає.

Придивляються до «нічийного» електорату не тільки політтехнологи. Великий резерв видається ласим шматком і для молодих політиків, які подумують про різні формати об’єднання та створення нових політичних сил. Нових партій і рухів, що виникли вже після перемоги Революції гідності, в Україні не бракує. Причому з’являються вони на всіх флангах... Готується до виборів і партія Надії Савченко... (Тиждень.ua).

"Льготы" для Атошников. ВР на заседании 27 февраля приняла законопроект №6298 "О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно господдержки участников боевых действий и их детей для получения профтехнического и высшего образования". В пояснительной записке к закону указано, что в соответствии с законом "О статусе ветеранов войны, гарантиях их социальной защиты" участниками боевых действий признаются военнослужащие, которые защищали независимость,  суверенитет и территориальную целостность Украины и принимали непосредственое участие в антитеррористической операции в период  ее проведения, находясь непосредственно в районах антитеррористической операции.

Предоставляется право на бесплатное образование всем участникам боевых действий и их детям. По данным на начало октября 2017г статус участников боевых действий в Украине получило 316,6 тысячи человек.

Комментарии: "Зачем принимать закон, если Конституция (Основной закон) и так обеспечивает это для всех граждан. Других причин, кроме социальной демагогии, призванной повязать ветеранов с властью, не вижу". (В.Габсбург). (Gordon).

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей