Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
%PM, %23 %475 %2018 %12:%март

Калейдоскоп оперативних новин за 23 березня: Фейгін: Мені гірко спостерігати за фіналом цієї історії. Суддя не вкрала, а просто "забула"…

Російський адвокат Марк Фейгін, який захищав Надію Савченко у російському суді,  закликав українські слідчі і судові органи при обранні їй запобіжного заходу врахувати те, що відбувалося з нею після 2014р. "Після того, як ВР дала дозвіл на  арешт і притягнення до кримінальної відповідальності Надії Савченко, я не можу не відреагувати.  Я багато разів говорив, що не вважаю, що маю право втручатися  в справи в середині України, радити, або критикувати дії влади або пропозиції. Але тут випадок особливий -- я все ж колишній адвокат Савченко і багато що зробив для її звільнення. Мені гірко спостерігати  за фіналом цієї історії. Я закликаю українські слідчі і судові органи при обранні запобіжного заходу врахувати все, що відбувалося з Савченко з 2014р: вязниця, звільнення, запаморочення від уваги і людську дурість", -- відмітив Фейгін.

Він нагадав, що раніше не раз критикував поведінку Савченко після звільнення і "заочно" висловлював їй, що її дії підривають зусилля із звільненням українських політв'язнів. "Вона не послухала мене, і ось результат. Сподіваюсь на гуманність і поблажливість по відношенню до Савченко з боку Української держави", -- резюмував адвокат.

КОМЕНТАРІ: Белла Измайлова."Марк... Вы уже раз спасли ее. Я до сих пор Вами восхищаюсь. Я убеждена, что сейчас повторяется та же история: чудовищное по своей лживости обвинение и заранее написанный приговор. Вы сможете и сейчас как-то ей помочь? Если Вы сможете облегчить ее участь, выручить ее еще раз -- я за Вас вечно молиться буду. Да, она зря не слушала Вас, но сейчас она опять в беде. Вы ведь сделаете что-нибудь для нее? У меня душа болит за эту девчонку и за ее мать..."

Марк Фейгин. "Мы с ней перестали общаться в июне 2016 г. После она мне пару раз звонила и все. Другие там уже кружились. Теперь понятно "какие"...  ("Гордон"). 

***

Вища рада правосуддя звільнила суддю з Донецької області, яка вкрала в магазині чай і годинник. У 2016 році суддя Оксана Бухтіярова попалася на крадіжці. Через два роки її звільнили. Вища рада правосуддя розглянула питання про дисциплінарний проступок судді

Вища рада правосуддя (ВРП) 22 березня звільнила суддю Дзержинського міського суду Донецької області Оксану Бухтіярову, яка вкрала коробку із чаєм і годинник у магазині, повідомляє прес-служба ради.

14 квітня 2016 року суддя спробувала покинути магазин у місті Святогірську Донецької області, не заплативши за товар, ідеться в повідомленні.

"Ці дії було вчинено з приховуванням від працівників магазину. Банку з чаєм покладено до сумки і прикрито зверху предметом одягу. Вказана обставина підтверджується відеозаписом подій, а також виявленням коробки із чаєм відповідної марки і годинником у сумці Бухтіярової", – інформує прес-служба.

Вища рада правосуддя розглянула питання про звільнення судді на підставі рішення дисциплінарної палати від 24 січня, вирішила притягнути Бухтіярову до дисциплінарної відповідальності і позбавити посади.

Вчинки Бухтіярової порочать звання судді, "суттєво підривають авторитет правосуддя і є несумісними з перебуванням на посаді", зазначили у ВРП.

КОМЕНТАРІ: Гія Джулакідзе:  Ну, чому зразу вкрала, жіночка заклопотана, що по дому, що на роботі--вирішувати проблеми--так, як би вирішувати, щоб совість не мучила--а так вони, тобто суддї, ЧУДЯТЬ по повной. У мене суддя Донецькой області питає-- де я бачу неправомірні дії нотаріуса, з 2009 року не можу отримати свідоцтва про право на спадщину. А ця жіночка не вкрала, а ЗАБУЛА, що поклала у сумку і все... ("Гордон").

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей