Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
%PM, %24 %617 %2018 %15:%март

Калейдоскоп оперативних новин за 24 березня: Одной рукой воюем, другой торгуем. Терористичний акт Бурульки.

Глава Украины совсем не брезгует зарабатывать деньги на территории "страны-агрессора". Петр Порошенко не только управленец, но и заядлый бизнесмен. Как оказалось, украинский глава вовсю промышляет коммерцией в России. Помимо кондитерской фабрики в Липецке, Порошенко владеет заводом по производству крахмала в той же Липецкой области, а также фирмой, занимающейся выращиванием и продажей зерна. Об этом поведали журналисты телеканала "1+1".

Тот факт, что Россия стала "страной-агрессором", совсем не повлияло на бизнес Порошенко. Никакого отказа от прав собственности не произошло, предприятия не были проданы, а связанные с бизнесом юридические лица продолжают существовать. Топ-менеджер, который решил не раскрывать своего имени, рассказал журналистам, что крахмальный завод переоформлен на одну из офшорных компаний, связанных с Порошенко.

Более того, отмечается, что президент неплохо зарабатывает в России. В 2015 г. прибыль составила $700 тысяч. Однако администрация президента Украины все отрицает, утверждая, что Порошенко сейчас никаким бизнесом не занимается.

Добавим, что в 2014 г. будущий глава пообещал своим избирателям продать свой бизнес, оставив только телеканал "Пятый". Однако "набитые карманы", видно, важнее, чем уважение к своей стране.

***

Терористичний акт Бурульки. Президент П.Порошенко 23 березня відкрив новозбудований дитсадок на Рівненщині. Коли глава держави читав промову з даху будівлі впала чимала бурулька. Охоронець подивився вгору, а потім сховався  за натовпом дітей і дорослих, які також стояли вздовж фасаду садочка. Тим часом Порошенко розхвалював будівлю: "Приміщення побудовано із застосуванням енергоефективних технологій. Воно має яскравий, креативний зовнішній  та внутрішній дизайн, багатофункціональний простір, тематичне оформлення у сучасній стилістиці".

Як повідмляв "Інформаційний Акцент", взимку минулого року Президент П.Порошенко із пафосом відкрив фехтувальний зал у Миколаїві, пообіцявши, що він стане  гордістю міста. Однак вже за кілька місяців стало зрозуміло, що об`єкт будували поспіхом, щоб встигнути до візиту глави держави в область, тому і роботи провели неякісно. Після того, як у зал запустили людей почали проявлятися недоліки. Зокрема, у фехтувальному залі не працює ситема кондиціонування, відвалюються доріжки, не працює протипожежна система, а після снігу почала текти стеля. ("info").  

Коментарі: В Конотопець. "У бурульки просто увірвався терпець слухати всіляку "фантастику".

Анатолій Логвиненко. "Все що він відкрив, або згоріло, або завалилося. Навіть таке відкриття як ВЛАДА він не взмозі утримувати! Він думає, що гроші важливіші за народ! Його піар повинен робити народ, а не він. Бо забув, що головний в державі той, хто зупинив російський наступ, це той хто робить всі цінності в державі, це той хто обробляє землю, а не той хто піарить в мікрофон смішні промови...".

Олександра Терещенко. "...президенту вже нічим займатися, "його народ" ситий і задоволений сьогоденням, армія вбрана і озброєна, в державі лад і спокій... Коли воно опуститься на грішну землю і оглянеться навколо. А за бурульку хтось отримає тягла, а може то проявлення терактів Савченко...". (Zik).

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей