Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
%PM, %08 %649 %2017 %16:%дек

Калейдоскоп оперативних новин на 8 грудня: Народ злий. Чиновникам ікра, іншим булочки. Нардепы подняли себе зарплату.

491
(0 голосов)

 

Народ злий. Не через Міхо. А через крадіжки, через брехню і штучний піар.

Україна втрачає швидкість. Україна втрачає міць під час війни з РФ, в нікому, крім Путіна, не вигідному внутрішньому протистоянні. Я не хочу революції, і я не хочу корупції. Але якщо далі так безмежно покривати корупцію, то революція – відбудеться. З Міхо або без Міхо. Я не хочу його в лідери. Він за своїм особистісним складом лідер одноосібний, а я так не хочу.

Порошенко послаблює себе донезмоги в цій вже практично маніакальній – і знову особистісній – боротьбі. А я так не хочу. Я хочу Україну, а не особистісне. Цікава країна. Я наполягаю, щоб ви мали це на увазі. Я не брав квиток на гладіаторські бої, я не хочу видовищ. Я хочу, щоб всі ми думали про те, як нам повернути Крим, Донбас, а не громадянство Саакашвілі або політичну вагу Авакову, Яценюку.

Ви крадете у України час, гроші і сили, які зараз так потрібні. Якщо ви не зупинитеся, не навчитеся терпіти один одного заради країни, то вас знесуть оптом. І владу, і лідерів вулиці, якщо в них розчаруються, а активні українці дуже скептичні, – всіх.

Україна втрачає швидкість. Україна втрачає міць під час війни з РФ

І це буде заслужено вами. Але Україна цього не заслуговує.

Припиняйте полювання на людей, навіть якщо вони вам огидні. Припиняйте цькувати НАБУ і через це псувати відносини із Заходом. Припиняйте кликати людей на штурми, в них будете битися, отримувати по головах і гинути не ви. Ви неймовірно дістали. Я розумію, що набагато більшу відповідальність несе влада, у якої в руках інструменти державного насильства і – багато в чому – ЗМІ. Відкладіть ці інструменти, печерські космонавти, вони не допоможуть, зараз вони можуть вам і всім тільки нашкодити.

Слухайте правду. Я сьогодні слухав і поліцейських, і протестувальників, і хлопчиків-нацгвардійців. Народ злий. Не через Міхо, не замилюйте собі очі. Через крадіжки, через брехню і штучний піар. Ви реально дістали, це вам скаже будь-який українець, якщо ви зупините його на вулиці. Поки ви такі – ось головне – будь-які ваші супротивники в очах людей, що шкірою відчувають несправедливість, будуть привабливішими за вас. Дивіться у дзеркало, щоб не довелося його завішувати. (А.Муждабаєв). (Новое время).

Чиновникам ікра, іншим булочки. У Коростені на ДеНь людей з інвалідністю гостей посадили за напівпорожні столи, накриті для Товариства сліпих, разюче контрастували з тими, за якими бенкетували місцеві чиновники. Серед частувань, які подали  людям з інвалідністю були лише булочки. вівсяне печиво. вафлі... навіть простої води не було, не те що якихось більш святкових напоїв. В той же час застілля у чиновників  включало різноманітні м`ясні закуски, алкогольні напої і навіть ікра. (Новое время).

Нардепы подняли себе зарплату. Оклад спикера ВР составит 20,4 тысячи грн, его 1-го заместителя 19,55 тысячи грн. Кроме того, глава фракции  может рассчитывать на оклад в размере 10,5 прожиточных минимумов, т.е. 17, 85 тысяч грн. И это не окончательные зарплаты депутатов. В данных подсчетах  не учтены надбавки, которые определяет Кабмин. Еще один пункт в принятом постановлении. Это касается оклада всех помощников-консультантов народных избранников. которые определяются  в размере 25 прожиточных минимумов. т.е. в пределах 42,5 тысяч грн. (UBR).

А сколько денег им нужно на счастливую жизнь? "И пол миллиона было бы мало", -- признался Мосийчук из Радикальной партии. "Около 100 тысяч  в месяц", -- конкретно ответил Логвинский. Депутат Гончаренко заявил, что уже является счастливым человеком, потому что ему на все хватает. " Учитывая. что я сейчас счастлив, мне хватает тех денег, которые у меня есть. Это 250 тысяч в месяц", -- пояснил он. (ТСН). 

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей