Каталог
Новости
Объявления
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
%AM, %13 %373 %2017 %09:%дек

Сватівська поліція посилює заходи боротьби з самогоноварінням

Сватівський відділ поліції через мережу Facebook поширив звернення до  жителів городу та району з приводу посилення заходів по боротьбі з самогоноварінням та його незанним продажем. Наводимо нижче текст цього звернення.

Самогоноваріння - це велике соціальне зло, що становить небезпеку й сприяє поширенню пияцтва, а тому веде до скоєння тяжких злочинів. Згідно поліцейської статистики більшість злочинів скоюється саме у стані алкогольного сп'яніння.

Питуща людина в родині – велика проблема, як моральна так і соціальна. Часто в стані алкогольного сп'яніння чоловік б'є дружину й дітей, абсолютно не приділяє уваги вихованню свого потомства, що в свою чергу породжує повний розлад в такій родині, за пляшкою друзі згадують старі образи та у процесі бійки один з них, як правило отримує каліцтва або взагалі гине. Торгівців самогоном чуже життя та здоров’я взагалі не цікавить, для них головне – отримати як можна більше прибуток, а все інше неважливо.

Працівники Сватівського відділу поліції постійно проводять профілактичні заходи щодо боротьби з самогоноварінням, а також з продажем саморобного алкоголю сумнівної якості, що як наслідок призводить до отруєнь, а не рідко і до летального наслідку, адже товар, що продається на таких «точках», доступний кожному. Крім того, що сама по собі ця «отрута» дуже небезпечна для здоров'я людини, за її виробництво й продаж не передбачена кримінальна відповідальність. Так, з початку поточного року дільничними офіцерами поліції на території м. Сватове виявлено 24 правопорушення за зберігання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього виготовлення. Складено 32 адміністративних протокола за статтею 176 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення. Санкція ст. 176 КУпАП України передбачає накладення штрафу від трьох до десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян) та 10 адміністративних протоколів за статтею 177 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення. Санкція ст. 177 КУпАП України передбачає накладення штрафу від одного до п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян). Вилучено 9 самогонних апаратів.

Поліція ще раз звертається до всіх, кому небайдужа доля співгромадян, близьких, друзів, з проханням повідомляти про роботу точок розповсюдження на Сватівщині «зеленого змія» за телефоном "102" ( анонімність гарантується).

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей